Odišla som od manžela a riešim zverenie dieťaťa

smutna1992
12. nov 2013

dobrý večer som vydata od manžela som odišla aj z mojím synom k mojím rodičom ideme mať rozvodove a zverenie maleho do starostlivosti ôeže ja byvam pri rodičoch a tu sa pije fajčí je tu zima takže asi zveria maleho k otcovi čo mám urobiť aby bolo najlepšie ja nemám isť kam ako to riešiť dakujem za každu radu

farmacka
12. nov 2013

@smutna1992 jedine skusit obnovit vztah s muzom, nerozvadzat sa.. priviest dieta do domu, kde sa pije a fajci je velmi nezodpovedny krok.. to bolo vase spoluzitie ozaj take hrozne? ked pises, ze dieta zveria asi otcovi, predpokladam, ze ten zije usporiadany zivot a nepije a nefajci...

smutna1992
autor
12. nov 2013

@farmacka no on žije dobre lfajči ale to nie pri malom a nedá sa to už mi sa len hadame naavame si je to hrozne

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iveta71
12. nov 2013

@smutna1992
Ty si naozaj ročník 1992?

smutna1992
autor
12. nov 2013

@fidka79 v podnájme j

smutna1992
autor
12. nov 2013

@iveta71 ano som

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smutna1992
autor
12. nov 2013

má 2 a pol a z 200 e sa nedá ist niekam

iveta71
12. nov 2013

@smutna1992
Tak to si moja tak stará ako môj syn. Nechcem byť za múdru lebo ja som ho mala tiež veľmi mladá ale som presvedčená, že v tomto veku a hlavne v tejto dobe by sa nemali robiť až tak radikálne rozhodnutia vlastne hneď na začiatku manželstva. Ja som mala syna v 19tich a prešla som si s manželom kadečím - je to pomaly na knihu - točili sme o výchove, o rodičoch, o kamarátoch - stále sa niečo našlo - hádky za každú kravinu (doslova kvôli totálnym blbinám), boli sme nervózni z malého lebo sme boli mladí, nevedeli sme si nájsť sever a bolo to neeeeeeskutočne ťažké. Ale nejako sme to ustáli a sme stále spolu a myslím, že až nedávno začal byť taký ozajstný kľud. Nedávno som čítala jeden výrok - že najhorších je prvých 25 rokov a potom je to už fajn 😉 . Si mladulinká a máte to malé - keď nejde o niečo naozaj vážne - alkohol, bitky, tak mi ver, že všetko sa dá, skúste dať tomu ešte šancu. Na začiatku manželstva treba urobiť asi milión kompromisov a miliónkrát si kusnúť do jazyka a potom to ide aj keď s odretými ušami. Ja by som radila nevzdať to !!!!!

farmacka
12. nov 2013

priklanam sa k rade predo mnou.. skor ako sa rozidete, mali by ste vyskusat vsetko za zachranu vasho vztahu.. mazelska poradna, sadnut si spolu a povedat si, v com je problem medzi vami, precitat si daku odbornu literaturu o vztahu.. mate male dieta, je to isto velmi narocne obdobie pre oboch, ale dieta podrastie a bude to lahsie.. treba nieco aj vydrzat.. veru ist k rodicom, kde sa fajci a pije zrovna velka vyhra nie je..len si to dobre premysli, lez urobis radikalne kroky..