Stretnutia štvorročného syna s otcom

ale_na
5. jan 2017

Ahojte potrebujem radu. Syn bude mat 4r s vlastnym otcom sa velmi malo stretava min.rok ho videl mozno 3x naposledy na cca pol.hod syncek ked ho uvidel ostal ako obareny nepozna ho poriadne :/ prejdem k veci byvaly chce aby sme isli k nemu byva s rodicmi ale drobec tam nechce ist :(

zooeynka
5. jan 2017

@ale_na A ty chces co? Preboha zena, ved urob to co chces ty a nie co chce byvaly...a este k tomu k jeho rodicom, no amen tma, nech fesak prenajme byt a nie ze k jeho rodicom ta taha...fuj

ale_na
autor
5. jan 2017

@zooeynka ved prave ja nechcem potom sa mi vyhraza sudom atd ze si da urcit stretnutia a budem musiet atd. Som rada ked sa snim vobec bavit nemusim 🙂

lubkavargova1
5. jan 2017

a co, priatel ti dal dovi-dopo???

ale_na
Tak baby teraz potrebujem ja poradit alebo skor vas nazor 🙂 priatel mi len tak vecer spomenul ze buduci rok by chcel svadbu obydvaja mame 21r a sme spolu 3roky podla mna je na svadbu skoro nie? Predsa je to podla mna velky krok 🙂

trosku chaos v hlavicke...ex...terajsi priatel....

carrot_apple
5. jan 2017

@ale_na tak nech mu to sud nariadi ....stretávanie so synom a čo?chlapček si zvykne ....však je bohužiaľ jeho otec...

tarvika
5. jan 2017

normalne mu daj navrh nech sa stretnete na neutralnej pode, v nejakom detskom centre napriklad. nech sa tam s nim pohra ked chce. pochybujem ze by chcel sudom urcit stretnutia ked o neho tak malo javi zaujem. len sa vyhraza.

eeffka
5. jan 2017

@ale_na ze byvaly je pako ani nebudem riesit ale babka a dedko sa tiez za 4roky nemali k nicomu?
ak s nimi maly udrziava kontakt tak by sme sli k babke a tam moze pan otec stretnut syna.

zooeynka
5. jan 2017

Ak mas jasno v tom ze nie, tak co riesis. Posli ho do certa a nech mu sud urci cas na stretavanie(ak to tam vobec dotiahne, ked mu doteraz maly nechybal tak pochybujem ze sa zacne teraz chovat ako vzorny otec). A ak ano, no tak sa syn bude s nim stretavat - na skodu mu to snad nebude, ci??? Decko potrebuje aj otca, ajked len vikendoveho, neochudobnuj o to svojho syna.

klodyka76
5. jan 2017

Ak je uvedený ako otec, tak mu nemôžeš brániť v stretávaní.....takže ja by som to práve riešila cez ten súd. Myslím, že tam sa k tomu môže vyjadriť aj detský psycholog, ak má dieťa z toho stretávania traumu, nechce otca vidieť, tak si myslím, že to psycholog neodporučí.....

ale_na
autor
5. jan 2017

@lubkavargova1 nie priatel mi nedal dovi-dopo ;) ale kedze mam syna s byvalym tak ako to mam inak napisat???? ..

ale_na
autor
5. jan 2017

@klodyka76 ano ma otca v rod.liste,ale stretnutia mame dohodou a kedze sa stretli max 2-3x do roka tak maly nechce ist k nemu 🙂

carrot_apple
5. jan 2017

@ale_na nevidím dôvod na stahovanie sa k bývalému,to je krok späť.

lubkavargova1
5. jan 2017

@ale_na
ale potom nevymyslaj za blbosti s prepacenim. Pokial mas priatela a si snim tak naco vytahujes ex ze mas k nim ist byvat??? Hmmmm..nieco tu smrdi velmi. ze to nebude pravda ako si to tak celkom napisala, ze?
najprv si ta chce vziat tvoj priatel a potom odrazu navrat k ex?????

aha a teraz tu o cervebej karkulke...moja inde si sa prekecla..

pillipilli
5. jan 2017

@ale_na malo si popisala situaciiu, ake su vseobecne vase vztahy ... myslim aj starkych, zaujimali sa aj pred tym? Rozisli ste sa kvoli comu? ... tu do toho nikto nevidi tak popis ako to cele citis

ale_na
autor
5. jan 2017

@carrot_apple ja sa nejdem k nemu stahovat 🙂 mame ist na cca tyzden tam aby bol s malym

klodyka76
5. jan 2017

@ale_na veď preto vravím aby sa to poriešilo súdne, ústne dohody málokedy fungujú 🙂

ale_na
autor
5. jan 2017

@lubkavargova1 ja som nikde nenapisala ze sa idem k nemu stahovat !

carrot_apple
5. jan 2017

No keď píšeš tak divne....všeličo tu nevonia,ani zaboha by ma tam nik nedostal na týždeň...

ale_na
autor
5. jan 2017

Takto bavime sa len ked musime ked zavola ako sa ma syn to je vsetko,vychadzame spolu celkom dobre akurat to ze sa s malym stretava malo maly ho v podstate ani nepozna. Dalsie stahovat sa k nemu nejdem ani neplanujem a vydavat sa idem 🙂

ale_na
autor
5. jan 2017

@carrot_apple ved prave najradsej by som nesla nikde ale maleho sameho dat nechcem a ani on sam nechce ist

carrot_apple
5. jan 2017

@ale_na o to horšie,to ta tvoj nastávajúci pustí?mňa by moj veru nie,späť pod jednou strechou s ním....

ale_na
autor
5. jan 2017

Takto napisem to cele:otehotnela som pocas toho sme boli spolu mozno 3x prisiel den porodu hrozne ma bolelo brucho budila som ho aby vstal tak drahy sa mi otocil ritou ze nech si dam tabletku ok mala som ho na haku. Prisla som domou hrozne ma boleli stehy nevedela som ani stat ked mal vstat k malemu s prepa enim bohoval ako... Potrhala som sa sili ma druhy x vtedy na stastie odisiel prec kedze neni stade skade ja bola som rada ze je prec rozisla som sa snim cele tehotenstvo som bola len v nervoch. Dalej nasla som si terajsieho priatela byvaly mi vynadal na fb ze som k*urva stetka atd maleho mi vezme ..potom sme sa udobrili a rozpravame sa len ked musime za maleho zavola,vyzivne posle to je vsetko zeby ho chcel vidiet kazdy mes.za tym sa pretrhnut nejde staci mu 2-3x do roka ;)

ale_na
autor
5. jan 2017

@carrot_apple no nechce aby som isla ale vie ake to bolo na zaciatku vie ze ked pojdem na par dni tak mam zas na rok pokoj 🙂

sense
5. jan 2017

Nie nesla by som takto sa vztah s dietatim nebuduje a stary rodicia ked chcu nech pridu vnuka navstivit, co nato tboj terajsi priatel

sibalka21
5. jan 2017

@ale_na No dost chaoticky si to napisala a poprekrucovala, tak sa necudujem, ze sa to tu nejak zvtrlo.. Aspon, ze si to vysvetlila... No a aky je problem, ze to da na sud aby mu urcili stretavanie? Ved tak to normalne chodi vsade.... Mas priatela, naco by si sa trepala k byvalemu na tyzden? By si musela byt padnuta na hlavu, s prepacenim.... Neries ho, ked chce vidiet maleho tak nech ho vidi, ale mas priatela tak sa venuj jemu a z tvojho zivota vymaz ex, lebo ti ten vztah dlho nevydrzi....

ale_na
autor
5. jan 2017

@sibalka21 toho sa prave bojim priatel povie ze vie ake to bolo a takto mame aspon pokoj

sibalka21
5. jan 2017

@ale_na ja nejak nechapem, ako mozes vobec rozmyslat na tym, ze by si isla k byvalemu na cely tyzden, ked mas priatela, ktoreho si ides brat.... Tvoj ex uz nema v tvojom zivote co robit.... Ja byt na tvojom mieste, dam na sud navrh o upravenie styku a hovoto.... To co vezmete sa s priatelom a raz do roka budes chodit k exovi na tyzden? Nepride ti to trochu chore? .... Zamysli sa nad tym, ex ti ovlada zivot? Si svojpravna a matka maleho syna, rozhodnutie je na tebe, ale nech to dopadne akokolvek, len ty budes niest nasledky za svoje konanie... Drzim palce ;)

ale_na
autor
5. jan 2017

@sibalka21 ako ja som rozmyslala nad tym tak ze keby sme s drobcom isli tak byt niekde ubytovany nie u neho doma

sibalka21
5. jan 2017

@ale_na Ja som ti svoj nazor na to povedala, pre mna by ani toto nebolo riesenie... Ja by som urcite nedovolila aby mi ex urcoval zivot... AJ tak, rozhodnut sa musis len ty.... Vela stastia

tarvika
5. jan 2017

@ale_na ak to spravne chapem, ex byva niekde daleko? tak nech on pride na tyzden ked chce dieta vidiet a nech byva v hoteli. sud by aj tak urcil stretavanie v mieste bydliska dietata.

ale_na
autor
5. jan 2017

@tarvika no byva cca 200km od nas 🙂