Súdne pojednávanie a vedomosť o tom, že bývalého manžela hľadala polícia

16. apr 2021

Dobry den prajem. V blizkej dobe ma caka sudne pojednavanie ohladne upravy styku maloletej s otcom. Dozvedela som sa, ze byvaleho niekolkokrat neuspesne hladala policia, vobec netusim v akej veci. Chcem sa preto spytat, ci by ste na mojom mieste kontaktovali svoju advokatku s touto infornlmaciou a nech o tom skusi zistit viac (myslim ze maju na to kompetencie). Jedna sa o to, ze ma problem s alkoholom aktovie co vyviedol. A mozno by to zavazilo na sude. Neviem ci teda dat vediet advokatke alebo to nechat tak.

zanetakovacsova
16. apr 2021

Ja by som určite informovala advokátku. Určite to bude hrať vo vaš prospech 😇

kulumulu123
16. apr 2021

Daj jej vedieť určite ti to nepoškodí na súde ak jedine tak pomôže držím ✊✊✊

autor
16. apr 2021

Dakujem

natalia912
16. apr 2021

A možno mu len nevedeli doručiť predvolanie normálnou cestou tak to skúšali políciou 🤷ťažko povedať

autor
16. apr 2021

@natalia912 ale predvolanie k akemu pripadu?
Co sa tyka nasho pojednavania, on bol ten co podaval navrh. Cize urcite nie ohladneho toho.
Musi v tom byt nieco ine, len netusim co. Mal sa dostavit aj na obecny urad pre nieco, ani tam sa nedostavil. Len neviem v akej veci, to mi nevedela povedat osoba ktora mi to vravela.

katkaseiner
16. apr 2021

urcite by som na to upozornila, moze to byt bod pre teba a jednoduchsie rozhodovanie sudu vo vasej veci.

autor
16. apr 2021

@katkaseiner budem informovat o tom advokatku, dakujem.

cacianka
19. apr 2021

Advokátka môže na sude vyhladat ake podania boli na muža, na obci aj okrese priestupky, ak ma exekucie.

autor
19. apr 2021

@cacianka uz som jej volala, skusi zistit na policii a na sude ohladne toho.