Výživné - výzva k predloženiu pravidelných mesačných výdavkov

smoulinka123
29. jan 2019

Ahojte baby chcela by som sa na vás obrátiť či my neviete poradiť. Pred pár dňami my prišlo ohľadom výživného a rozvodu papier v ktorom ma vyzívaju o výpočet a preukázanie pravidelných mesačných výdavkov v súvislosti s výchovou a výživou deti. A neviem ako im to mam preukázať tak vas chcem poprosiť o radi ďakujem

pribinak
29. jan 2019

Napis kolko ta stoji MS, ZS, družina, strava, kruzky, školské pomocky, ...

Kolko minieš napr na cestovné pre dieta, alebo kolko stoja lieky, zdrav.pomocky, ....

Idealne by bolo mat výpis z úctu, kde mas nastavené platby, ci seky, ktire za dieta platis.
Taktiež skus spočítať kolko ta stoji strava pre dieta, napis kolko platis nájom a kolko napr oblecenie

Su silnejšie a slabšie mesiace co sa výdavkov tyka, tak to rozlož

danyb
29. jan 2019

presne ako píše @pribinak ..
iba napíš aké máš presne výdavky, všetky, ktoré ťa napadnú, nie len tie základné ako družina strava krúžky, školské pomôcky, oblečenie, drogéria, doprava, lieky ale aj jedenorázové ročné, napr. tábor
nič preukazovať nebudeš musieť pokiaľ si to sudca nevyžiada.. stačí tento zoznam, skús čo najpodrobnejšie..

deti95060810
29. jan 2019

ja som mala predložiť všetko spolu s bločkami...napr. kúpa počítača, alebo zapl. detský tábor, ....

diankadop
29. jan 2019

Sprav si vecer caj a sadni si nad to. Pokial ich mas len vypisat, tak je este dobre, bo poznam zienky, ktore mali jednotlive polozky dolozit hned aj blockami

smoulinka123
autor
29. jan 2019

Ďakujem veľmi pekne 😊 no ja pre istotu bločky mam . Ale tym že mam male detičky tak som chcela poradiť či my tam stačí len strava a drogeria atd. Alebo úplne všetko oblečenie, obuv, hračky a ostatné

fkata
29. jan 2019

@smoulinka123 všetko. Môžem tam dať aj za lieky, oblečenie, stravu, napr. plávanie. Príjmy tiež zdokladovať. Všetko by bolo najlepšie vydokladovať. Ak si sama platíš aj energie a byt.