Kto daruje vecičky pre dvojičky?

romcix213
26. sep 2021

Ahojte žienky,maminky, dievčatá.....idem za vami s veeeeeeeľkou prosbou o pomoc,ide o to že mám veľmi dobrú kamarátku ktorá žije v Šali, čaká momentálne dvojičky chlapca a dievčatko, býva u maminy a jednoducho povedané dostala sa bohužiaľ do pekernej situácie, má základné veci postieľku, vaničku a pár hračiek,ja som jej veľa vecí takisto dala lebo ju mám rada a chcem jej pomôcť ale nemá jednoducho na to aby si kúpila ostatné veci,otec a chlap...povedzme si pravdu,narozpraval bludy, odišiel do Nemecka aby zarobil a aby mali a akonáhle sa vrátil z Nemecka všetko sa otočilo a on sa na nich vybodol, žiadna odozva nič z jeho strany, už som jej aj zakázala stresovať sa hoci to nie je ľahké,ale nechcem sa moc montovať dotoho, dohovárali mu aj jej aj jeho mama a nič

Preto som vaaas, mamičky žienky chcela poprosiť o pomoc , nájde sa tú nejaká dobrá duša dve alebo tri ktoré by tejto mamičke darovali vecičky? Rodiť má v Decembri ale keďže sú to dvojičky ľahko sa môže stať že pôjde aj skôr,ja by som jej kúpila zaplatila ale sama žijem z materskej takže nemám moc možnosť,naozaj vás prosím ❤️❤️♥️

andrea_prestastna
26. sep 2021

@romcix213 iba na osobny odber viem dat vajicko a nejake veci

turga
26. sep 2021

ahoj nech sa mi ozve, ja byvam kusok od Sale, mam 5 mesacne dievcatko, mozem jej posunut dievcenske veci

vivi1984
26. sep 2021

@romcix213 môžem poštou poslať veci po chlapcovi a dievčatku prípadne hracky

romcix213
autor
26. sep 2021

@vivi1984
@turga
@andrea_prestastna

Idem jej dať vedieť a pošlem vám kontakt na ňu... Ďakujem 💜

nominimum
26. sep 2021

@romcix213 ahoj mám fusaky lupilu do vajička, pre chlapca aj dievča, KE za poštovné, napíš ss pošlem foto

sabca_m3
27. sep 2021

@romcix213 ahoj ja som z veči. Mam doma nejake veci len ich potrebujem dat dokopy. Kludne napíš

ninadom
27. sep 2021

Ja mám vecičky po chlapčekovi ak by trebalo😊 bývam na Veči.

romcix213
autor
27. sep 2021

@ninadom
@sabca_m3
@nominimum a aj ostatné žienky ktoré ste sa ozvali, dávam vám sem kontakt na kamarátku o ktorej som písala ❤️naozaj veľmi ma teší že ešte existujú ženy ktoré sa vedia vcítiť do žien ktoré to nemajú v živote ľahké....týmto som nechcela nikoho uraziť,ale naozaj som vďačná za to že jej aspoň takto môžem pomôcť a tým jej vlastne aj vy pomôžete...alebo naopak no

@tina154 je tu na modrom konikovi

tina154
27. sep 2021

@romcix213 ďakujem ti veľmi pekne za každú pomoc ❤️ si super kamarátka cením si čo pre mňa robíš 😊 Dobrý ľudia ešte existujú 😇❤️ A Ďakujem aj ostatným mamičkám ktoré mi vedia pomôcť či už oblečením pre dvojičky , hračkami , alebo hoci čím iným proste každá pomoc sa cení a naozaj veľmi pekne všetkým žienkam mamičkám úprimne zo ❤️ ďakujem 😇

tina154
28. sep 2021

Dobrý deň mamičky kľudne sa somnou skontaktujte ja vám veľmi pekne ďakujem za každú pomoc ❤️😊

tina154
18. okt 2021

@sabca_m3 ahoj môžme sa skontaktovať ohľadom vecičiek? Ďakujem 😊

tulipanicek
18. okt 2021

Ahoj. A čo čaká? Mám nejaké vecicky po dievčatku

tina154
18. okt 2021

@tulipanicek Ahoj dvojičky chlapčeka a dievčatko čakám 🙂

tulipanicek
18. okt 2021

@tina154 Ahoj. Napis mi správu aby dom nezabudla. Napis aj čo by sa zišlo

ceklis
18. okt 2021

@tina154 ahoj, ja mám tiež nejaké veci po chlapcovi. Napis čo ti chyba 👍🏻

elenita
27. mar 2022

@tina154 ahoj, ako sa Ti dari? Potrebujes este nejake vecicky?

tina154
22. apr 2022

@elenita ahoj tak snažím sa ako môžem ďakujem za opýtanie 😊 Ak by som teda mohla naozaj veľmi pekne poprosiť vecičky by sa nám ešte nejaké zišli určite 🙂 Ďakujem veľmi prkne za kaxdu pomoc 😍😊

elenita
22. apr 2022

@tina154 a deticky uz su na svete?

tina154
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tina154
13. máj 2022

@elenita áno už majú pol roka 😊