Senecké jazerá - parkovanie

21. máj 2023

Poradili by ste mi prosím? Idem s drobcom prvý krát pozrieť do Senca, ešte sme tam neboli, pozeram sice mapu ale viete mi odporučiť nejaké miesto vhodné pre 1,5r dieťa, na behanie popri vode? Kde zaparkovať aby sme to mali blízko? Z ktorej strany? Pripadne ci je tam teraz otvoreny nejaký bufet, kde sa vieme najesť, ďakujem

domiklik
21. máj 2023

Odporúčam južnú stranu, zaparkuje pri železnici alebo aj vnútri v areály, nie som zo Senca ale myslím ze teraz vás ešte pustia

lilyianka
21. máj 2023

Môžete ísť od Réce, tam určite zaparkujete a voda je hneď tam. Ale ak je záujem o bufety tak pri aquaparku, ale zozadu,je tam parkovisko veľké.

marci77
21. máj 2023

mozete ist na senecke jazera juh, to je tam hned oproti zeleznicnej stanici, miesta na parkovanie tam su aj vonku
je tam asi aj okolo 10roznych restauracii a rychle obcerstvenie (langose a pod.) .... a dost vela ihrisk pre deti, tam hned pri tych langosoch je teraz pekne velke ihrisko
a boli tam aj kolotoce, ale netusim dokedy tam mali byt (my sme tam boli asi pred 3 tyzdnami)

alebo mozete ist na sever - to je pri aquaparku, ale tam okrem baby friendly restaurant country saloon ani nic take nie je

za mna odporucam senecke jazera JUH
tu som nasla o tom aj clanok
https://medvedkudajlabku.sk/slnecne-jazera-juh/

a ked sa uz bude dat kupat a bude pekne pocasie, zvyknu potom vyberat vstupne, po 18.00 byva potom vstup uz zdarma

marci77
21. máj 2023

@domiklik
ano, dalo sa aj v areali parkovat, ale naposledy, ked sme tam boli, tak tam boli kolotoce na tom parkovisku
takze lepsie asi vonku na tych miestach pred zeleznicnou stanicou zaparkovat

mamina7070
21. máj 2023

od rece urcite nie s malym dietatom teraz chod na juznu stranu od zeleznicnej stanice da sa parkovat aj tam alebo ist aj dnu este by nemali byt rampy a vyberat vstupne mas tam viacero bufetov aj atrakcii pre deti a pozvolny pristup k vode

autor
21. máj 2023

Ďakujem vám pekne za rady, uz sa budem vedieť zorientovať 😊

horehronie1987
22. máj 2023

juh: Pokial chcete ist cez tyzden, pri zeleznicnej stanici zaparkujete max o 6.00 rano, inak parkovanie v areali. Dnes už bola bocna branka zavreta tak mozno uz aj vstupne vyberaju. Ak chcete ist cez vikend a bude pekne pocasie tak cim skor tym lepsie. Byva plno. Kolotoce uz tu davno nie su takze parkovisko je k dispo.
Najdete tu 2 langosarne, 6 bufetov, jeden je skor taky raw zelenina atd troja, druhy je taká lepsia aj cenovo restauracia lumax, v teerom by som si ani vodu nedala - yacht a stvty na plazu taky skor domaci a na pivko. Špeciality najdete dalej v bufete pri kurtoch, maju tam aj drinky. Medzi bufetmi su detske ihriska (kazdx budet ma nieco? Najvacsi je teraz v langosarni u dvojiciek co je aj ohradene a deti sa vyziju. Len si pripravte penazenku lebo ceny pomaly ako v primi na brehu dunaja 🤣

autor
22. máj 2023

@horehronie1987 ďakujem za úžasné zhrnutie aj s jedlom, baby boli sme tam včera, mali ste pravdu parkovala som pri stanici, jedno volne miesto sa našlo, a malý sa vybehal po tráve, este tam určite pôjdeme, ďakujem vám všetkým 😊

horehronie1987
22. máj 2023

Tento vikend neviem ci nie je den deti..minuly rok boli predstavenia, sutaze, citanie knih, malovanie na tvar, nejake poniky ci co tam bolo, vystupenia (sa mi zda) nejake auticka na ovladanie

nyusika
28. máj 2023

@horehronie1987 Trója okolo raw ani nechodila...akurát tam nekúpis mastné klobásy a "typické" jedlá.
Ale ponúkajú (okrem zeleniny, lebo tá je predsa jedovatá) super mäsové jedlá, klasiku v modernom prevedení, denne špeciality...majú super Ihrisko pre deti

horehronie1987
29. máj 2023

@nyusika tak ja som tam bola raz a nedalo sa nic vybrat..len same zeleninove kombinacie v pite ci co to..ale je pravda ze to bolo asi 4r dozadu.. odvtedy len chodim okolo bez študovania jedalneho listku 🤣

nyusika
30. máj 2023

@horehronie1987 ja tam chodím pravidelne a VZDY ponúkali aj pečené ryby a mäsové pokrmy 🙂
No .. pečenú klobásu asi nie, ani sviečkovú, ani krkovičku s kapustou a knedľou...

mamina7070
30. máj 2023

@horehronie1987 my tam chodime bezne a vzdy mali minimalne kuracie kridla heika rebra a pod (boli sme aj v sobotu teraz)

marci77
30. máj 2023

inak velmi pekne ihrisko vzniklo ako su Langose u dvojiciek, tie asi zmenili majitela, langose uz nie su, co byvali, ale pridali tam aj belgicke hranolky, zmrzku, pristroj na cukrovu vatu som tam videla.....a hned vedla je mega velke krasne zrekonstruovane ihrisko, kde je vstup zadarmo
sme tam boli prave vcera a sme si tak hovorili s manzelom, ze nie je vela takych miest v Senci a okoli, kde deti vypustime a v klude posedime
v Troji sme tiez v minulosti boli, ale nejako sme neodpadli z jedla 😂