Mobilné odberné miesta - testovanie priamo z auta

31. okt 2020

Ahojte, viete prosím poradiť kde na západnom Slovensku (v okolí Senice ideálne) je odberné miesto na kovid, že testujú priamo z auta?
Neviem to nikde nájsť, len čo sme pozerali v tv..
Ďakujem

veronikaszabova
31. okt 2020

Okolo SE nikde

autor
31. okt 2020

@veronikaszabova a niekde aj ďalej? Čo je tak najbližšie k Senici?

veronikaszabova
31. okt 2020

Asi BA jedine.

veronikaszabova
31. okt 2020

Ak sa bojis, skus odberne miesta v dedinach - dnes to slo rychlo v Kovalove, Smrdakoch, Stefanove.
Max do hodinky vybavene.

mima1
31. okt 2020

Ono to az tak uplne z auta neni. Aspon u nas. Musis ist z auta zaregistrovat, ist na dalsie miesto potom zaparkovat a zas prejst peso po vysledok. Odber z auta nerobili museli sme ist k budke

kubkovamama
31. okt 2020

Hodinka cesty do TN? Na letisku je veelke drive odberné miesto.

mima1
31. okt 2020

@kubkovamama len treba cakat cez 3hodky 🙈
A mozno zajtra bude menej

autor
31. okt 2020

Ďakujem baby.. no uvidím ešte.. to by bolo asi ešte na dlhšie ísť do TN alebo Ba 🙈
Najradšej by som si dala malú do nosiča, a išla aj tu. Len keď tam bude veľa ľudí, tak neviem či to je rozumné...

veronikaszabova
1. nov 2020

Štefanov - nevedia, ci dnes otvoria, nemaju uz testy

qetka
1. nov 2020

v BA vela drive-in miest rusia. Vcera sa tam nahrnuli auta a zapchali cesty, tak dnes budu iba napeso. Niekdy dosli testy, niekde certifikaty, Ludia cakali aj 4 hodiny. Nevymyslaj a chod pekne niekde u vas, lebo tu mozno skoncis aj tak niekde vnutri. Vecer od cca 20:00 sa u nas - v Ba - Devinska nikde necakalo. Max 2ja-3ja ludia. Daj si dieta do kocika, chod rovno dopredu, u nas policajti aj pokocikovali, kym bola mamicka na odbere.

autor
1. nov 2020

Baby ja som bola nakoniec hneď ráno u nás a to som bola hneď vybavená.. nikto tam nebol, tak som hneď išla ☺️