MUDr. Chynoranský - Kúty

11. máj 2022

Dobrý deň, chchem sa informovať ako ste spokojní s pediatrom MUDr. Chynoransky v kútoch. Ako prebiehajú poradne. Chodí tam veľa Rómov.
Ďakujem

adinka1986
7. júl 2022

My sme u Chynoranskeho v Janoch..veľa ľudí sa na neho sťažuje.Ja spokojnosť

autor
7. júl 2022

@adinka1986 nakoniec sme išli k nemu ..inde nebrali a bývalého pediatra radšej nekomentujem 🤦🙈 prvá návšteva úplne v pohode ..uvidíme ako bude ďalej

adinka1986
8. júl 2022

Ono sťažnosti na neho boli počas covidu len že ordinuje cez mobil...mám tri deti všetky tam chodia ja som spokojná...

jany205
28. dec 2022

@adinka1986 dobrý deň, viem že je to staršia téma... Viete mi povedať či robí CRP vyšetrenie? Ak áno je to z jeho strany automatické alebo treba oň požiadať ? Vďaka za info

adinka1986
29. dec 2022

@jany205 dobrý deň áno robí crp a asi zalezi od závažnosti choroby

autor
1. jan 2023

@jany205 ja som prišla zo synom 6 mesiacov a mal kašeľ ..doktor ho celého skontroloval teda uška ústa popocuval prehmatal bruško.. zistil že má chytené priedušky. Automatický zobral crp hodnota bola negatívna a podľa toho nastavil liečbu. Liečba zabrala. Čiže u nás automaticky robil crp. Ale podľa mňa aj keď požiadate urobí. Inak ja som napríklad objednala z nej crp testy, a keď sa mi niečo nezdá urobim aj doma preventívne a crp vám dokonca aj v určitých lekárňach urobia. Stačí nájsť cez net lekáreň kde to robia.

jany205
2. jan 2023

Vďaka za info. Ja som práve pri prvej dcérke mala negatívnu skúsenosť a teraz deti ochoreli, tak ma zaujímalo či sa niečo zmenilo keďže robí zástup našej pediatričke.
Dcérka keď mala 8 mesiacov mala horúčky, výsyp v ústach a pán doktor hneď povedal, že to je angína a dostala antibiotiká . O pár dní neskôr na kontrole u našej pediatričky sme zistili, že to bolo vírusové ochorenie a antibiotiká dostala zbytočne . Ako prvorodička som nemala skúsenosť s CRP vyšetrením, netušila som že je takáto možnosť .
Preto ma zaujímalo či aj v jeho ambulancii je možnost CRP vyšetrenia .

autor
3. jan 2023

@jany205
Hej je tá možnosť, určite sa pýtajte keď máte záujem o to vyšetrenie 😉. Ja ho vždy zavalim otázkami 😅😂 takže bez obáv

geva7
1. mar 2023

@jany205 ja som dala dcéru od nehu prec. Inému lekárovi. A pan doktor asi sa urazil mi napísal, ze nakoľko som ukončila zmluvu s malou,tak on ukončuje zmluvu mojim dvom synom. Ale tak úprimne, ja som nebola s jeho starostlivosťou spokojna. Vzdy len počúval. Na CRP asi 1x každému robil,ale atb predpísané mali nonstop. A odber keď som chcela,toho som sa ani nedočkala. Takze v podstate mu aj musim poďakovať,konečne som nútená prejsť k normálnemu lekárovi.

mesiacvsplne
4. jan 2024

@geva7 prosim Vas, ku komu ste sla? Lebo je problem s pediatrami, nikto neberie 😢

autor
5. jan 2024

@geva7 som nevedela že môže vylúčiť aj druhé deti, ja som zo starším synom išla od Salcika k Mamatatajojo..úprimne u Salcika ani crp nezobral za celých 5 rokov 🤦