Na akú pohotovosť mám ísť, keď chcem zistiť, či je bábo v brušku v poriadku?

tatianka26
28. jan 2022

Dobrý deň chcem sa spýtať či môžem ísť na normálnu pohotovosť keď chcem zistiť či je bábo v brušku v poriadku,alebo je aj ginekologicka pohotovosť ďakujem za odpoveď.som zo Senice

basska23
29. jan 2022

@tatianka26 a ešte dodám že v brusku bola pokojná a aj teraz je.Od narodenia som nepoznala nočné budenie, plakanie,bolesti bruška....
Zaspáva sama,neznáša nosenie ma rukách, zobudí sa a je ticho....
Tak možno aj tvoja bude taky kľudas 😉
Vyskúšaj hudbu.Prilož mobil k brušku a pusti hudbu. 🙂

tatianka26
autor
29. jan 2022

@basska23 čistý anjelik 🙂 občas to robievam pustim jej hudbu a počúva a aj sa jej to páči 🙂

whatever1
29. jan 2022

@tatianka26 Ak mas pocit, ze sa hybe omnoho menej a slabsie ako predtym, tiez je to dovod ist na pohotovost. Nikto tam na teba nebude blbo pozerat, urobia ti sono, skontroluju prietoky placentou ci babatko dostava dostatok zivin a kysliku.Taketo veci sa nepodcenuju, velmi vela zien prislo o babo aj v tretom trimestri. Necakaj kym prestanes citit pohyby uplne, to uz moze byt neskoro a nespoliehaj sa na to ze niekto iny mal lenive babo a bolo to v poriadku. Nemusi to byt tvoj pripad. Zvlast ked uz si pohyby pred tym citila silnejsie a intenzivnejsie. Nie je pravda ze ako babo rastie tak kope menej lebo ma menej miesta. Naopak, pohyby by mali byt silnejsie.

tatianka26
autor
31. jan 2022

Tak baby dneska idem k doktorovi držte palce nech je všetko v poriadku🤔

whatever1
31. jan 2022

@tatianka26 Ako si dopadla, vsetko v poriadku?

ankare
31. jan 2022

@tatianka26 daj vedieť

tatianka26
autor
1. feb 2022

@whatever1 všetko je v poriadku rastie jak má ,aj sa hýbe ako má takže sa nemusím obávať