SZŠ Skalica - externé štúdium

26. apr 2023

Davate si niekto tento rok prihlasku na externe 2rocne pomaturitne studium prakticka sestra? Myslite, ze je sanca na prijatie? Je tato skola dobra, tie, co ste tam isli studovat, boli ste spokojne, nelutujete?

zefyra
26. apr 2023

Ja som si podala prihlášku a takisto aj na odbor sanitár, nakoľko mi bolo povedané ze je veľmi málo záujemcov tak ani nevedia ci vôbec niektorý z tých oborov otvoria. V máji mi majú volať.

autor
26. apr 2023

@zefyra Malo zaujemcov na odbor prakticka sestra? A ja akurat od rana zvazujem, ci ma vyznam, aby som podavala prihlasku, lebo si hovorim, ze tam bude urcite natresk a ma nezóberu 🙈

zefyra
26. apr 2023

Áno, tak mi povedali. Ja som si aj ešte opatrovatelsky kurz vybavila, behala okolo toho mesiac a ani ten neotvorili, lebo som bola jediná zaujemkyňa, takže tak.

autor
26. apr 2023

@zefyra Fuha, tak idem tu prihlasku teda podat, nech zvysim sance na otvorenie 🙂
A dala si si prihlasky iba do Skalice, ci aj skusas aj do ineho mesta? Bratislava, Trnava..

zefyra
26. apr 2023

Dala som si len k nám do Skalice, keď to nevyjde, skúsim ešte sociálnu prácu v Holíči, tam to je maturitné štúdium, robila by som len rozdielové skúšky.

autor
26. apr 2023

@zefyra Aha, no bolo si super, keby tu triedu otvorili,budem sklamana, ked nie

zefyra
26. apr 2023

Aj ja, uvidíme.

autor
26. apr 2023

@zefyra Keby som toto vedela, prihlasku mam podanu uz davno, lebo cely april spekulujem, ci ju podat ci nie, mala som predstavu, ze tam bude natresk a uz je moznost len do konca maja. Tak ju idem podat a uvidime.

zefyra
26. apr 2023

Ja som ju podala už vo februári 😊

autor
26. apr 2023

@zefyra Fiha, tak to skoro. Mozno sa im od vtedy nazbierali zaujemci 🙂

zefyra
26. apr 2023

No neviem, lebo mi povedali ze keď bude dosť záujemcov zavolajú mi aby som si do žiadosti doplnila zdravotnú prehliadku, vraj sa za ňu platí 10 euro, tak nechceli aby som platila zbytočne popredu.

autor
26. apr 2023

@zefyra Aha a dala si hned aj maturitne vysvedcenie? Ci to dodas tiez az potom ? Rozmyslam, ze im zavolam a spytam sa, aka je situacia.

zefyra
26. apr 2023

Nie, nedala, až potom. Ak niečo zistíš, napíš mi.

autor
26. apr 2023

@zefyra Jasne napisem 🙂

autor
26. apr 2023

Tak som do skoly prave zavolala a uz maju naplnenu kapacitu na prakticku sestru, beru 30 ludi a prihlasenych je 33 a este je cely maj na podanie prihlasok. Pani mi povedala, ze minuly rok este v auguste nemali zaujemcov a teraz uz nebudu dalsie prihlasky brat.

autor
26. apr 2023

@zefyra Zabudla som ta oznacit 😀

autor
26. apr 2023

@zefyra Ale teda, ze prihlasku mam urcite poslat, ze vzdy sa najde niekto, kto si to rozmysli a sanca je vzdy, tak ju idem zajtra rano podat

zefyra
26. apr 2023

To naozaj? Idem tam teda zavolať či si mám teda vybaviť toho dr. Ďakujem za info.

autor
26. apr 2023

@zefyra Urcite zavolaj, ja som zavolala spojovatelke a prepojila ma dalej. Pytala som sa na maturitne vysvedcenie a netreba overene, staci len obycajna kopia

autor
27. apr 2023

@zefyra Volala si, co ti povedali? Inak, vyberies si prakticku sestru alebo radsej sanitar?

zefyra
27. apr 2023

Áno, volala, povedali mi v podstate to čo tebe. No mne by stačil aj ten sanitár, no tam že ešte chýbajú dvaja záujemcovia.

autor
27. apr 2023

@zefyra Pod na prakticku sestru, budeme chodit spolu 🙂

zefyra
27. apr 2023

No, keď nás zoberú 😊

autor
27. apr 2023

@zefyra Verim tomu ze ano a ty ked si dala prihlasku tak skoro, tak to mas iste 🙂

nisap
10. máj 2023

A pracujete v zdravotníctve?

zefyra
11. máj 2023

@nisap Ja nie. Istý čas som pracovala ako sanitárka v lekárni.

olinkaola
11. jún 2023

Ahojte, prijali niekoho pre rok 2023/2024 na SZŠ Skalica externé štúdium praktická sestra, alebo chodí tam niekto, ďakujem

autor
11. jún 2023

@olinkaola Mne prislo rozhodnutie v piatok, prijali ma na prakticku sestru externe 🙂

olinkaola
11. jún 2023

Aj mne to prislo

aafrika
11. jún 2023

@olinkaola narobite skusky? U nas v cadci nas pozvali na skusky