A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

marianka8004
16. sep 2009

aj ja by som už chcela rodičko.dnes jednotka z matematiky.tak sa tešim 😉 ,len aby jej to ostalo.
maruschka-ako ako dopadlo dielo? 😀

maruschka
16. sep 2009

marianka, doniesli iba dvaja z celej triedy a dostala 1.. 😀 😵 Tak bola rada.. 🙂 Len dúfam, že v nabližšej dobe im nič také tvorivé na domácu úlohu nedá.. 😀 😀 😀 😀

csina
16. sep 2009

No aj my dnes máme rodičko, dokonca aj plenárnu schôdzu rodičov, som zvedavá, čo nám porozprávajú. Dúfam, že aj niečo k veci, napr., že im zrekonštruujú dvor, lebo ten je príšerný... 😒

hasleerka
16. sep 2009

no naša škola sa má vraj celá prerábať, okná, strecha atd ... vraj im schválili návrh z eurofondov

hasleerka
16. sep 2009

ozaj dnes sme kúpili už stoličku, nakoniec sme sa rozhodli pre točiacu ... potom pošlem foto

hasleerka
16. sep 2009

jój vytrhli sme piaty zub 😉

marianka8004
17. sep 2009

prve rodičko mame stale plenarne,na školskej chodbe,alebo v jedalni,potom ideme do tried.aj naš riaditel a starosta vybavuju peniaze na prerabanie,ale už im asi2x zamietli,neviem prečo.

andruska1
17. sep 2009

ahoj mamci tak uz vim kdy mame schuzky tak v pondeli v 16 hodin jo predstavte si co dneska musel donest adamek do prvouky kompas 😀 😀

maruschka
17. sep 2009

andruska, tak v pondelok o 16,00 máme aj my rodičko-aj plenárne, aj triedne..to bude vzrúšo-dobrodrúžo 😀 😀

hasleerka, naša si trhá zuby sama..Naposledy vytrhla v utorok..Ona je úplný maniak, keď jej zub zavadzia, lebo sa jej kýve, tak ho schytí a vytrhne.. 😕 😕 😎 Žiadne prípravy, alebo že by nás vopred informovala, len donesie ukázať zub a hotovo.. 😅

andruska1
17. sep 2009

ajoj maruschka jo to bude uz jsem zvedava a dobry je ze je mam jeste starsi dcerku ta je v sesty tride a maji taky v 16 hodin ty schuzky 😀 😀 😀 😀

maruschka
17. sep 2009

andruska, my máme malú v 2. triede, brat je v 7. triede a máme obrovskú výhodu v tom, že ak nestíhame rodičko - naši alebo my, tak nás zaskočí sestra, ktorá je tam učiteľka...ale aj tak máme od nej čerstvé správy o známkach a našich deckách hneď, ako niečo vyvedú 😀 😀

andruska1
17. sep 2009

teda tak rto mas dobry vidis to holt pujdu prvni k adyskovi a pak k dcerce a to mame jeste v sest karate 😀 😀 a ctu dobre ty mas brachu v sedmy ted jsem uvazovala jestli syna 😀 😀

maruschka
17. sep 2009

andruska, sme štyria súrodenci-31,30,26 a máme ešte 12 ročného brata..pošťastil sa našim, keď mali 40 a 43 rokov..A máme z neho radosť, veď na ňom sme si cvičili prebaľovanie, kŕmenie, atď..Potom, keď sme sa vydali a mali vlastné deti, tak to sme už boli profesionálky, nikto nám nič už nemusel ukazovať, ako sa čo s bábätkom robí, kŕmi, atď...ja mám 2 deti, sestra 3 a brat, takže keď sa dajú dokopy a idú vymýšľať a blázniť sa po dvore, tak to je vreskot ako v škole cez prestávku... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andruska1
17. sep 2009

jo tak top jo ja mam dve segry takze jsme tri segry no tri holky z mestecka a oni maji jedna ma dve deti a druha jedno 😀 😀 tak to jste si pekne nascicili vidis to 😀 😀 😀

hasleerka
17. sep 2009

no doteraz sme vytrhli my 4, ale tento piaty sa jej podarilo samej vytrhnúť, tak nás informovala, že už si ich bude trhať sama ... (len som v noci zabudla dať euro za zúbkovú vílu, beda dnes nesmiem) ☹

maruschka
17. sep 2009

hasleerka, aj u nás chodí zúbková víla..Manžel na to nikdy nezabudne a vždy jej tam dá euro, ale tento krát sme mali brigádu, tak sme zabudli a ráno nás už čakala, že: Mama, mám pre teba naozaj zlú správu-zúbková víla na mňa zabudla..Ale tak som zahrala divadielko, že si ho asi zabudla vyčistiť-čo tento krát naozaj zabudla, tak musela nakoniec uznať, že preto asi nič nedostala, že nebol vyčistený. Ale ho vyčistila a nechala ho ešte jednu noc pod poduškou. Tak som to hovorila manželovi, tak už len čakal, kedy malá zaspí a už jej dával pod podušku mince. 😀 😀 😀 😀

hasleerka
17. sep 2009

no maruschka si viem tvoju predstaviť ako moju ... tá prišla nadránom do spálne smutná, že mami víla zobrala zúbok a euro mi nedala ... tak ja reku že asi zúbok spadol na zem a ona ho nenašla, aj sme ho našli našťastie na zemi, tak sa fakt dalo vyhovoriť ... takže dnes opakujeme druhý pokus, už som nakázala mm aby mi to pripomenul

hasleerka
17. sep 2009

http://nabytok.apema.sk/product_info.php?cPath=... neviem či som dobre skopírovala, takúto sme kúpili tú stoličku

andruska1
18. sep 2009

ahoj holky dobry ranko tak co skolacci 😀 😀

maruschka
18. sep 2009

jáááááááj, dnes to bolo nááročnééé 😀 Dnes o 10,00 začína jarmok, tak decká už nevedeli, čo od radosti robiť..Predpokladám, že dnes im skrátia vyučko..A zajtra ideme zasa na dva dni na chatu do hôr, tak bude zasa zážitkov habadej. Pečiem teraz medovníky z dvojitej dávky, aby sme tam náhodou nepomreli od hladu 😀 😀

hasleerka
18. sep 2009

maruska vy sa máte ... super mať chatu v horách ... máš tam aj elektriku a vodu???

maruschka
18. sep 2009

hasleerka, ale kdeže..my vlastníme tak akurát byt, garáž a záhradu 😀 😀 Bývame na dedine a tá chata je poľovnícka..Tam občas chodíme relaxovať na jeleňov a potom ešte na jednu-to je tatovho kamaráta 😎 😎 😎 😎 Už sa všetci tešíme, lebo takto na jeseň tam chodíme celá rodina počúvať jeleňov a zbierať hríby..Decká majú tradičný chodníček odvahy a hľadanie pokladu.. 🙂 🙂 🙂 🙂

hasleerka
19. sep 2009

maruschka nevadí že nie je vaša, hlavné že vôbec máte kde ísť ... my ani takú možnosť nemáme ... ale na rok plánujem aspoň záhradu s chatkou

ako super že víkend, ja že pospíme a milá školáčka si vstávala už o polsiedmej 😠

andruska1
19. sep 2009

ahoj holky teda vy se mate marushka my pojedem asi dneska s deckama ke znamym on ma takovou tu ctyrkolku tak povozi deticky a bydli na vesnici a maji kotatka pejska kraliky takze fajn pro decka

maruschka
20. sep 2009

ahojte, som totálne decht...Našli sme kopec dubákov, mali sme aj nočný chodníček odvahy a decká majú z jeleňov obrovský zážitok..Dedko s mojím manželom ich učili vábiť jeleňov, no adrenalín 😎 Ale už sme doma a zasa realita dňa..Zajtra rodičko, tak sa teším čo nové nám povedia..Sestra ma informovala, že na plenárnom sa bude prejednávať mliečna desiata od Danone a ovocná desiata-či s tým súhlasíme alebo nie..Ja teda súhlasím.. 😉 😉

hasleerka
20. sep 2009

maruska mne by sa tiež taká desiata páčila ... sa musím popýtať ako to bude u nás

marianka8004
21. sep 2009

začiatok týždňa-a my sme všetci nachladení. 😒 .Vika išla do školy,ale sopli,neviem,či som ju nemala radšej nechať doma.aj ja s Emkou sme nachladené.dnes je prvý jesenný deň,a my sme tak privýtali jeseň.aj mne by sa tie desiate pačili.
my nemusime za prirodou chodiť daleko.byvame pod lesom,mame aj psika,aj zajkov a sliepočky.deti su zase nadšené,ked ideme do mesta.pre nich je zas toto zažitok.čo už nemiže mať každy všetko 😉

maruschka
21. sep 2009

marianka, aj my bývame pod lesom-aj pod hradom..Veď sme tiež z dediny..A naše decká sú v ňom stále..A to nadšenie,keď sa ide do mesta poznám 😀 😀Poviem, ideme na zmrzlinu, alebo na nákupy a už sú nastúpené pri aute 😀 😀 😀

lucinda7
21. sep 2009

ahojte 😝
dúfam že si na mna ešte spomínate.....
my sa sťahujeme do domčeku tak sme teraz bez netu tak som vás vôbec nestíhala 😝

náš druháčik nastúpil do novej školy... má super mladého učitela....kopec kamošov...velmi sa mu tam páči 😵

tiež okrem známok dostávajú aj odtlačky/motýliky myslím 😵 /...

na informatiku ich má tiež ich učitel,akurát výtvarku má družinárka..... 😎

prihlásil sa aj na viacero kräžkov tak som zvedavá či sa mu bude páčiť 😵

maruschka
21. sep 2009

ahoj lucinda, samozrejme že si ťa pamätáme 😉 😉 😉 takže máte teraz kopec práce..ale už takej príjemnej a veselej, že? 😵 to je dobre, že si drobec tak rýchlo zvykol a že tam má kamarátov a super učiteľa 🙂 🙂