• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

A sme druháci. Pridajte sa

25. júna 2015 
ahojte

tak sviatky sme prežili - našťastie ešte nechodia spolužiaci či nápadníci po masách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..takže len v rámci rodiny boli kupači, ale malej sa páčilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2010 o 14:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika si sme sa dohodli :grinning: :grinning: :grinning:

bzuco ešteže som ťa podla fotky spoznala lebo som asi pred hodinu dumala kde sa mi vzala Zuzka na FB a pritom farmu nehrá???
8. apr 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haslerka - nehrám farmu...ak tam aj niečo je, to sa činí moja prvorodená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2010 o 07:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi no ved práve, že som ťa mala medzi priateľmi, nevedela som že odkial, lebo som teraz priímala veeeeeľa susedov kvôli farme a ty ju tam nehráš ... ale tuto podla fotky som ťa spoznala ...

andrea ty si na FB??? my už sme tam všetky....
9. apr 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak :grinning:
9. apr 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridaj sa
9. apr 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa dnes skoro piclo, tak celé doobedie nemá moja dcére úlohy a potom mi o osmej večer volajú do práce, že majú, no a mm nevie kde sa píše y/i ... tak ked som prišla o poldeviatej, ešte sme úlohu písali.... :unamused:
11. apr 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasleerka no pekne .. a to si nevedel manzelik pomoct na nete??? moj sa hned vynajde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Inak nam vcera mlada tiez zahlasila vecer ,ze potrebuje na dnes ,ked bol zalozeny miestny cintorin...ze potrebuje vediet rok vzniku a erb nasho mesta... :confounded: tak erb sme na nete nasli ,ten si nakreslila,ale rok toho cintorina sme nikde nemohli vygooglit ..tak som jej povedala,nech si to odpise od dakeho spoluziaka ... :grinning:
12. apr 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marianka8004 vsetko najlepsie ku dnesnym narodeninkam :wink: :wink: :wink: :wink: vela zdravicka ,stasticka a rodinnej pohodicky prajeme :wink:
12. apr 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda monika ale si ma predbehla s blahoželaním .... marianka všetko naj naj naj želám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. apr 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

aj my sa pripájame.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no náš si zas včera spomenul že má mať na dnes kraslicu na paličke....na nejaké divadielko.....po Velkej noci už :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešteže sa tu máme, lebo by som mala pocit že len ja mám doma zábudlivca :frowning2:
12. apr 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mám FB, pridám sa len neviem ako vás tam nájdem.
Inak ked sme pri tých zábudlivcoch, tak Samko je v tom expert. Ten si zvyčajne spomenie ráno už pomaly pri dverách ked odchádza do školy,že ešte nejakú úlohu mali. A to sa ho vždy den predtým pýtam aspon 3 krát. Ale nie ,oni nemajú predsa.
V stredu máme rodičko, tak už presne viem čo mi učka povie. Zabudnuté úlohy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme rodičko riadne dlho nemali.....tiež čakám každú chvílu :dizzy_face:
náš dnes doniesol oznam že zajtra je škola z technickych príčin len do 12.10...ani obed,ani družina :unamused:
12. apr 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme to raz mali, lebo im maľovali. A u Vás sa ide čo robiť?
12. apr 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame rodicko vo stvrtok...ale skor bude o skole prirode co idu ..asi nam da ucitelka zoznam co im mame pobalit... :grinning: :grinning: :grinning:

Lucka nasa skola ma momentalne pernamentne taketo oznamy..bo sa komplet cela preraba za pochodu... najprv sa zateplovala,potom sa menili vsetky okna,stavali sa nove satne ,a este sa preraba aj telocvicna a robi sa pristavba na nove triedy ...,dostali vsetci nove skolske lavice a pod... takze ma mlada sustavne bud bundu alebo nohavice od malovky.... :unamused:

Andrea aj ja som,na facebooku ..posi mi do IP svoje meno a,ja si ta najdem :wink:

Inak babulky ja mam pri mladej podozrenie na tu poruchu citania .. bo si zacala dost mylit pisemnka B a D ked cita ,a zacala ja otazniky a cislicu 3 obcas pisat opacne ... ako keby nevie do akej strany :unamused: vsak vo stvrtok sa chcem porozpravat s ucitelkou ,ci aj ona ma ten isty pocit ako ja ... alebo sa mne daco len zda ... :confounded:
12. apr 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmonika: to je zaujímavé, až teraz v druhom ročníku sa jej niečo takéto začalo prejavovať? Lebo viem že to v prvom býva. Moja kamarátka má malého čo má s tým problem a chodia aj ku psychologičke, a tá mu dala také slovné spojenia ,takou hravou formou. Celkom fajn mu to ide teraz. A je prvák.Ale už vlastne do prvej chodil , ale kôli tým písmenkám mu to zarátali ako nultý ročník. Tak vlastne opakuje ale ide mu to už celkom fajn.
12. apr 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andrea u Natalky je to s citanim raz lepsie a raz horsie ... momentalne ma asi to zle obdobie ... a co som si vsimla ,ze ak cita nejaky clanok viac krat ona sa ten clanok dakym sposobom nauci naspamet a potom si mysli ze ma prekabati...ale teraz som jej kupila uplne novu rozpravkovu knihu a tam sa dost vyskytuje to pismenko B a D ..no a mlada tie pismenka jednoduch zamienat...
12. apr 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmonika....ja si myslím, že to nieje trvalý problém..Bianka tiež nemala nikdy problém s písmenkami, ani v prvej triede a teraz sa jej sem tam stane, že otáznik, Z alebo L napíše zrkadlovo...je si myslím že je to taký krátkodobý fenomén, slabý regres vo vývoji...podľa mňa je to tým, že ich mozog spracováva teraz už zložitejšie operácie a sem tak sa šmykne... :grinning: ono asi počas celéo vývinu sa vyskytnú takéto momenty, že aby sa mohol pohnúť ďalej na okamih sa akoby zastaví, alebo vráti...
12. apr 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csina vsak uvidim co mi povie vo stvrtok triedna ucitelka na rodicovskom :wink: a bodaj by si mala pravdu ... :wink:
12. apr 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika vaši už idú do švp to je super, naši vraj pôjdu až v štvrtej triede :frowning2: ... no som veru zvedavá či Natálka len protestuje či to bude nejaký problém, dúfam že nie.... Monika a pošli mi potom odporúčanie od Andrei...
12. apr 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasleerka hej idu v maji myslim,ze den po Natalkinich narodeninach ..okolo 22.5 :grinning: oni maju super pani ucitelku :wink: len netusim ,co jej mam vsetko zbalit..ale snad sa to vsetko dozviem,vcas ,nech jej to vsetko pokupim..bo neskutocne zo vsetkeho vyrastla a pribrala ... :unamused:
12. apr 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasleerka mas IP :wink:
12. apr 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
no naši maju dnes odstavenu vodu či čo to...tak preto.....

Moni naši to tiež absolovovali tento rok po prázdninách.....nové okná,zateplenie,fasada,telocvična.....ale maju to pekné teraz veru :sunglasses:

rodičko zatial nič...tak čakám :dizzy_face:

naši sa tiež do švp ešte nechystaju..... :sunglasses:
13. apr 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nám schválili prerábku školy, ale zatiaľ sa nič nekoná
13. apr 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmonika: a na ako dlho idú na tú švp? Samko tiež niečo spomínal, ale dozviem sa až zajtra o čo vlastne ide. A ani neviem či bude môcť ísť ,keďže má bezlepkovú diétu. :unamused: Ale ak by tam dochádzali, hádam by sa dal nejaký obed zabaliť, no ktovie. Som zvedavá čo povie učitelka.
13. apr 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andrea idú na tyzden ..idu do Prašníka ,(teda aspon myslim :grinning: :grinning: :grinning: )

Inak dnes nam mlada doniesla 5-tku z hudobnej vychovy ....bo nevedela presne napisat do ktoreho riadka sa pisu tie vsetky noty.Teda do ktoreho sa pise osminova ,do ktoreho cela a pod..sice ich pomenovala spravne ,len nenapisala tak ako mala ... :unamused:
13. apr 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika a naši nemajú hudobnú známkovanú ... a to jej teda hneď nemusela dávať 5 :angry:
13. apr 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasleerka tiez ma to troska nehnevalo ,bo navyse v ten den,kedy oni noty preberali ,Natali ani nebola v skole.. a ked som jej bola potom neskor pre ulohy ,nik mi nepovedal ,ze maju aj ulhu z hudobnej... vsak koho by to aj napadlo ... No ale co uz ,pre jednu 5 sa nestriela ...
13. apr 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok