A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

hasleerka
2. jún 2010

pocitvo sa učíme ... Zuzka si myslí že ked nemá úlohy že sa nemá čo učiť ... kurňa píšeme a počítame a ešte bude aj čítať....

lucinda7
2. jún 2010

čaute....

tak náš školák v poriadku dorazil......za peniaze kupil bračekovi autíčko Matchbox☺zlatý♥
a teraz tu má kamošku tak mastia playstation 😀 😀 😀 😀

my sa neučíme lebo zajtra zas idú do divadla....a ulohy si porobil už včera tak zajtra už len skontrolujeme 😵

mmonika
2. jún 2010

Awojky,
tak ja vobec neviem ako sa ma Natalka ,chystam sa jej o chvilku zavolat ,ci su aj oni zatopeny a ako sa vobec ma ... co som jej volala v pondelok ,tak bola nadsena ,ze je tam super ...

Inak u nas uz vyhlasili 3 stupen povodnovej aktivity ,bo rieka Nitra sa uz na komplet vyliala ,pod vodou je vraj uz aj Tesco a Kaufland... 😒 😒 😒 😒 😒 Este ze my byvame na kopci ,tak pevne dufame ,ze sa ta velka voda az ku nam nedostane 😒 ale dost sa bojim o mamku ,bo ona byva blizko rieky ,a dedkovi uz uplne zaplavilo cely dom ,vsetky veci rychlo vynasaju na horne poschodie ,bo dole uz ma vsetko pod vodou ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
ach jo ,kedy tie hnusne dazde skoncia ... inak ja vobec ani netusim ,ci sa zajtra dostanem do prace,bo uz ked sme sli domov ,mal problem autobus vobec prejst ...

hasleerka
2. jún 2010

dokelu monika, tak to má dedko čo robiť ... ja som dnes kukala správy, sa mi slzy tlačili do očí ...

lucinda okukávaš nevestičku??? 😀

mmonika
3. jún 2010

Hasleerka veru ,zachranujeme co sa da ..dnes z rana to uz vyzera troska lepsie ,v noci az tak neprsalo,tak snad sa aj do prace dostanem ..

Inak ja som vcera volala s Natalkou ,z nej optimizmus az upln srsi 😉 😉 😉 😉 ,evidentne sa jej tam moc paci ...a sa tesi ,bo vyhrala daku sutaz ,dnes by mali ist na vylet ,tak som zvedava ci pojdu ... 😉

hasleerka
3. jún 2010

no teda Natalka je šikulka ... len nech si to tam krásne užijú ...

tu už svieti slniečko, monika dúfam, že dedko už dom nemá zatopený, že už to vysychá ... a si sa ani do práce nemohla dostať ???

michalienka a ty sa ani nepochváliš ako malá v švp????

lucinda7
3. jún 2010

ahojte....

no tie správy v TV sa ani pozerať nedAJU čo je to človeku tak luto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a tá bezmocnosť tých ludí.....až sami plaču...strašné ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Hasler,hej,okukávam 😀 😀 😀 😀 ona je taká zlatá.....akčná 😀 😀 😀 😀 aspon sa ten náš dobráčik pri nej osmelí 😀 😀 😀 😀 a tiež sa volá Natálka 😝

naši dnes idú na koncert....sa neučia zas 😀 😀 😀 😀

hasleerka
3. jún 2010

no my zase máme poobede opekačku a tá naša madam sa ráno vyobliekala do sukne, som sa skoro rozpučila ... 😠 😀

hasleerka
3. jún 2010

tak opekačka nám vyšla ... počasie vydržalo ... pár fotiek...

lucinda7
4. jún 2010

ahojte....

jeeej,super,aká vydaren akcoška 😝
tak naši dnes opäť po 2 dnoch nabehli na školský režim 😀 😀 😀 😀

hasleerka
7. jún 2010

my máme tento víkend stretko z MK ... sa teším ... dúfam že cez prázdniny dáme aj my niekde na zmrzke ... mne by sa páčili piešťany, tam nám ide o desiatej vlak aj späť priamy spoj....

lucinda7
7. jún 2010

Hasleer,Piešťany beriem 😝 😝 😝 😝

hasleerka
7. jún 2010

no lucina aby si ich nebrala ked ich máš najbližšie 😀 😀 😀

mmonika
7. jún 2010

Awojky,
jeeeeeeeejj Hasleerka ty mas stretko ?? no veru mali by sme daco spachat cez prazdniny... a Piestany beriem aj ja ...tam som uz nebola snad 100 rokov...

My mame uz Natalku doma zo skoly v prirode ,ze bolo perfektne ,ta by tam snad aj zostala ,keby sa dalo ... 😀 😀 😀 😀 a na pocudovanie my doniesla domov vsetky veci ,comu som sa az sama cudovala ... 😀 a presne za mesiac ide do letneho tabora ,tak si balenie zopakujeme 😀 😀 😀 😀
tento tyzden zacali pisat pisomky ,dnes mali velku z matematiky,zajtra ich caka slovencina a anglictina ...tak sa mlada teraz uci 😒 tak som zvedava ako ich napise .....

hasleerka
7. jún 2010

no ja vôbec netuším či naša nejaké písomky píše ... inak mi povie všetko, ale toto akosi nič, ktovie či im učka aj hovorí

a kde ide Natálka do tábora??? to je super, že bola spokojná ... bude aj dáke foto???

lucinda a dá sa ísť aj niekde u vás popozerať ... si tu urobíme ako celodenný výlet ... a daleko je zo stanice do centra???

lucinda7
9. jún 2010

ahojte....

zo stanice do centra je cca 10 min.peši 😝 😝 😝

pozrieť ....čo ja viem....Kupelný ostrov je fajn...su tam rybičky,pávy aj detské ihrisko 😵

hasleerka
9. jún 2010

no tak to by celkom fajn ... ihrisko, tam by sme mohli fajn pokecať ... potom niekde na pizzu ... bol by to pekný deň ...

kočky kedy plánujete dovolenky, nech si dáme pár spoločných dátumov...

lucinda7
10. jún 2010

tak super,teším sa 😵 už len dátum skorigovať 😀 😀 😀 😀

mimomu
10. jún 2010

ahojte,my mame t.c.prvacku,chcem sa opytat ako vase deticky zvladaju druhu triedu.je to nieco uplne ine ako prva trieda?co ucivo?dakujem

lucinda7
10. jún 2010

ahojky...

podla mna je druhá trieda pohodka....úúplne plynulo prešli celé učivo....nič extra od prvej triedy 😵

hasleerka
11. jún 2010

tiež si myslím ako napísala lucinda ... naší to zvládli v pohode ...

lucinda7
15. jún 2010

ahojte....
tak čo máte nové?????tiež rátate dni do prázdnin???? 😀 😝 😀 😝

naši dnes píšu koncoročnu pracu z matiky....a zajtra zo SJ..... 😵

hasleerka
15. jún 2010

no naša dostala zo SJ dvojku, som bola trochu smutná, ale snád to vytiahne na jednotku ... a MJ už dostala k koncoronej jednotku

no ja mám asi novú prácu, zajtra idem na skúšku, tak uvidím čo a ako ... potom dám info....

lucinda7
15. jún 2010

tak držím palce nech to vyjde 😝 😝 😝 😝

bzuco
16. jún 2010

ahojte

no som sa tu zasa neukázala 😔 😔 😔 😔 😔
naši boli dnes na šk. výlete, akurát, že im počasie neprialo, ale prišla spokojná a aj suchá. dúfam, že neochorie na novo, lebo len včera ju dr. vypísala z PNky
mala chytené priedušku, tak bola od minulej stredy doma na ATB

bzuco
16. jún 2010

@hasleerka

tak podaj info - dúfam, že si to zvládla 😉

mmonika
17. jún 2010

Awojky babulky,

Lucka veru my ,alebo lepsie povedane deti rataju dni do prazdnin...Natalka sa nesmierne tesi do tabora ,bo tam uz bola aj minuly rok a nesmierne sa jej pacilo ..no a Adko na to ,ze konecne uz nemusi vstavat do skolky 😀 😀 😀 😀 😀

Ja som v praci ok,pomaly si zvykam,v lete budem mat tri tyzdne dovolenky ,tak sa tesim 😀 ,uz len daco vymsliet kam vypadnut.... 😀
Inak mam troska hlavu v smutku ☹ ,bo moja mamka si zlomila nohu ,a dost skaredo.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tak teraz po praci chodim ku nej domov troska jej pomoct....ma sice aj dedka,ale to viete je to chlap 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jaaaaaaaj moje utekam uz opat do prace,bo zmeskam aj autobus.... 😀 😀 😀 😀

A este Hasleerka gratulujem ku novej praci 😉 😉 😉 😉 aj prezradis viac???

hasleerka
17. jún 2010

monika prezradím aj viac, budúci týždeň....