A sme druháci. Pridajte sa

vavka33
29. jún 2008

tak prvacence-byvale,sup do novej temy.ved ti nasi drobci su uz druhaci.nech sa im teda v druhej triede dari rovnako dobre ako v tej predchadzajucej.
Snad sa nas tu stretne dost a budeme riesit radosti a starosti nasich velkych druhacikov 😵

dadulka19
26. aug 2008

hettie 😉 ,ťa tu niekto šmýroval 😅 ?....sem chodí takých ľudí veľa,čo len čítajú,ale nenapíšu 😠

hettie
26. aug 2008

nejako tak 😒

alex3
26. aug 2008

caute!
Tak zajtra robime tie testy z AJ tak prosim drzte palce. ja som s toho asi viac vytrasena ako emma. Dobru noc.

pacna
27. aug 2008

alex držime palce a daj vediet. 😉

lenca13
27. aug 2008

Alex tak sa drzte 🙂

pacna
27. aug 2008

včera som rozpravala s uč. hovorila že zošity kupovat nemame,lavice aj tabulu maju natrete na zeleno 🙂

alex3
27. aug 2008

Caute! tak uz sme doma, vsetko dopadlo O.K., bolo to len ustne. Aj sme boli za novou pani ucitelkou, vyzerala v pohode, aj malej sa pacila. Aj som nieco nakupila - peracnik, tornada, obaly .... a samozrejme musela byt zmrzka za snahu 🙂 , aspon som mala dovod ist na kavicku - to si neviem odopret 😎 . Akurat sa mi maly pokadil tak sme trielili domov - on dava take delovky ze prebalit ho v kociku neriskujem ... chudatko, mal to vsade ... ale pekny den za nami

pacna
27. aug 2008

to je super alex že to dobre dopadlo 😀
tak ty mas dve deti? 🙂

alex3
27. aug 2008

ano, este mame 3 mesacneho filipka.

lenca13
27. aug 2008

Alex tak som rada ze to dobre dopadlo 😉

verulka
28. aug 2008

cafte, tu sa prirpravje v plnom prude 😀 my sme sa vcera vratili a na skolu akosi nemame ani pomyslenia 😅 ale neva...nejako bude 😀

vka
28. aug 2008

Holky kupujete deťom kvet na začiatok druheho ročnika????

alex3
28. aug 2008

My urcite kupime, ved to bude aj nova pani ucitelka .... oaj, vcera sme ju aj videli, emma sa s nou zoznamila, velmi sa nam pacila 🙂 , tak dufam ze to bude lepsie ako ta minulorocna ...

junovka
28. aug 2008

vka, ja skor dam nejaku cokoladu, alebo dezert 😉 aspon si pomaskrti a bude mat z toho osoh dajaky, ako ked kvet, ten jej zvadne a bude.... ☹ 😀 😀 😀

dadulka19
28. aug 2008

ja na začiatku nekupujem nič 😀

lenca13
28. aug 2008

Ani ja na zaciatku nic nekupujem 😉

verulka
28. aug 2008

ani my nic..a ked s tym risko pride, tak isto skor bombosku nech si to uziju vsetci 😀

pacna
29. aug 2008

ani my nic nekupujeme 🙂

atlaska
29. aug 2008

My vzdy kvety ale tento rok bude cokolada lebo kvety nestihame, palime na predlzeny vikend 🙂 a ucitelka bude nova uplne nova aj na skole tak sme zvedavi ja aj maly.A testy z angliny budeme mat aj my v septembri.

maca793
29. aug 2008

ahojte, tak ja som stretla učiteľku, a tá povedala, že prakticky budú potrebovať to, čo v prvom ročníku len niečo sa im dokúpi. takže som rada, že nemusím zháňať kopu vecí, znova somtento týždeň nechala 1000 v tescu na školských potrebách, hlavne na perách, ceruzkách...
ostatok dokúpi ich otec, ja som už dala 2500,- na potreby do školy a on ani korunu. jaj ako sa mi chce na neho brechať 😠

junovka
30. aug 2008

Booze, az ma mdloby obchadzaju, ked si predstavim, ze za par dni zacne ten sialeny kolotoc 😝 😝 😝 Brrrrrrr!!A nam sa tak nechce ☹

verulka
30. aug 2008

ja sa uz na skolu tesim, zase bude aspon aky taky system a rezim- my sme uplne vypli 😀

maca793
30. aug 2008

ja sa hlavne bojím vstávania, baby vstanú raz-dva, ale ja vstávam celé prázdniny okolo 8,30. 😉

alex3
30. aug 2008

aj ja uz sa tesim na skolu. konecne aj malenu urobim aky taky rezim. Dufam aspon ze treningy budu v nejakom rozumnom case a ze to budem nejak stihat. Dnes som bola v nitre na nakupy - papuce, tenisky ... snad mame vsetko, aj ked urcite este v skole dostaneme zoznam ale to budu uz len take papiernicke veci. No, som fkat vystavena.

maca793
30. aug 2008

našťastie ja mám skoro všetko čo bude chýbať kúpi im otec.

pacna
31. aug 2008

tak už sa to fakt hrozne bliži 😀
maca pozeram že ty si tu po večeroch pre mna dost neskoro 😉

vka
31. aug 2008

Maca aj ja sa bojim vstavania teraz si vstavaju o 9h a ked bude treba o 6 30 tak neviem neviem 😖 😖 😖 😖
neviem ako vam ale mne prazdniny zbehli rychlejšie ako voda ☹

no nič užime si ešte posledný den prazdnin ..........................................a potom šup do noveho školskeho roka

pacna
1. sep 2008

vka užasne nechtiky pridi aj k nam 😀

no mne sa tiež nebude chciet vstavat aj nasa spi do deviatej 🙂 😖 😖

vka
1. sep 2008

Dakujem pacna to je moja praca takže do prace chodim velmi rada niekedy ked je toho vela mam aj ja dosť a zvyčajne si to odnesie krk vtedy mužik nema pomoci a musi kus pomasirovať 😉

len či budem vedieť budik nastaviť cele prazdniny som sa ho nedotkkla akurat ked sme šli do madarska a trebalo skoro vstavať ale inač 😒 😒 😒 😒 😀

verulka
1. sep 2008

kocky, tak sa zajtra drzte..inak neviete co je s vavkou?