• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

A sme druháci. Pridajte sa

25. júna 2015 
hettie :wink: ,ťa tu niekto šmýroval :sweat_smile: ?....sem chodí takých ľudí veľa,čo len čítajú,ale nenapíšu :angry:
26. aug 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejako tak :unamused:
26. aug 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute!
Tak zajtra robime tie testy z AJ tak prosim drzte palce. ja som s toho asi viac vytrasena ako emma. Dobru noc.
26. aug 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex držime palce a daj vediet. :wink:
27. aug 2008 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alex tak sa drzte :slight_smile:
27. aug 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera som rozpravala s uč. hovorila že zošity kupovat nemame,lavice aj tabulu maju natrete na zeleno :slight_smile:
27. aug 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute! tak uz sme doma, vsetko dopadlo O.K., bolo to len ustne. Aj sme boli za novou pani ucitelkou, vyzerala v pohode, aj malej sa pacila. Aj som nieco nakupila - peracnik, tornada, obaly .... a samozrejme musela byt zmrzka za snahu :slight_smile: , aspon som mala dovod ist na kavicku - to si neviem odopret :sunglasses: . Akurat sa mi maly pokadil tak sme trielili domov - on dava take delovky ze prebalit ho v kociku neriskujem ... chudatko, mal to vsade ... ale pekny den za nami
27. aug 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super alex že to dobre dopadlo :grinning:
tak ty mas dve deti? :slight_smile:
27. aug 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, este mame 3 mesacneho filipka.
27. aug 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alex tak som rada ze to dobre dopadlo :wink:
27. aug 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, tu sa prirpravje v plnom prude :grinning: my sme sa vcera vratili a na skolu akosi nemame ani pomyslenia :sweat_smile: ale neva...nejako bude :grinning:
28. aug 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky kupujete deťom kvet na začiatok druheho ročnika????
28. aug 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My urcite kupime, ved to bude aj nova pani ucitelka .... oaj, vcera sme ju aj videli, emma sa s nou zoznamila, velmi sa nam pacila :slight_smile: , tak dufam ze to bude lepsie ako ta minulorocna ...
28. aug 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vka, ja skor dam nejaku cokoladu, alebo dezert :wink: aspon si pomaskrti a bude mat z toho osoh dajaky, ako ked kvet, ten jej zvadne a bude.... :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na začiatku nekupujem nič :grinning:
28. aug 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ja na zaciatku nic nekupujem :wink:
28. aug 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani my nic..a ked s tym risko pride, tak isto skor bombosku nech si to uziju vsetci :grinning:
28. aug 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani my nic nekupujeme :slight_smile:
29. aug 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My vzdy kvety ale tento rok bude cokolada lebo kvety nestihame, palime na predlzeny vikend :slight_smile: a ucitelka bude nova uplne nova aj na skole tak sme zvedavi ja aj maly.A testy z angliny budeme mat aj my v septembri.
29. aug 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som stretla učiteľku, a tá povedala, že prakticky budú potrebovať to, čo v prvom ročníku len niečo sa im dokúpi. takže som rada, že nemusím zháňať kopu vecí, znova somtento týždeň nechala 1000 v tescu na školských potrebách, hlavne na perách, ceruzkách...
ostatok dokúpi ich otec, ja som už dala 2500,- na potreby do školy a on ani korunu. jaj ako sa mi chce na neho brechať :angry:
30. aug 2008 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Booze, az ma mdloby obchadzaju, ked si predstavim, ze za par dni zacne ten sialeny kolotoc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Brrrrrrr!!A nam sa tak nechce :frowning2:
30. aug 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa uz na skolu tesim, zase bude aspon aky taky system a rezim- my sme uplne vypli :grinning:
30. aug 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa hlavne bojím vstávania, baby vstanú raz-dva, ale ja vstávam celé prázdniny okolo 8,30. :wink:
30. aug 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz sa tesim na skolu. konecne aj malenu urobim aky taky rezim. Dufam aspon ze treningy budu v nejakom rozumnom case a ze to budem nejak stihat. Dnes som bola v nitre na nakupy - papuce, tenisky ... snad mame vsetko, aj ked urcite este v skole dostaneme zoznam ale to budu uz len take papiernicke veci. No, som fkat vystavena.
30. aug 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našťastie ja mám skoro všetko čo bude chýbať kúpi im otec.
30. aug 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už sa to fakt hrozne bliži :grinning:
maca pozeram že ty si tu po večeroch pre mna dost neskoro :wink:
31. aug 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maca aj ja sa bojim vstavania teraz si vstavaju o 9h a ked bude treba o 6 30 tak neviem neviem :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
neviem ako vam ale mne prazdniny zbehli rychlejšie ako voda :frowning2:

no nič užime si ešte posledný den prazdnin ..........................................a potom šup do noveho školskeho roka
31. aug 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vka užasne nechtiky pridi aj k nam :grinning:

no mne sa tiež nebude chciet vstavat aj nasa spi do deviatej :slight_smile: :confounded: :confounded:
1. sep 2008 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem pacna to je moja praca takže do prace chodim velmi rada niekedy ked je toho vela mam aj ja dosť a zvyčajne si to odnesie krk vtedy mužik nema pomoci a musi kus pomasirovať :wink:

len či budem vedieť budik nastaviť cele prazdniny som sa ho nedotkkla akurat ked sme šli do madarska a trebalo skoro vstavať ale inač :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :grinning:
1. sep 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, tak sa zajtra drzte..inak neviete co je s vavkou?
1. sep 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok