Čo si musí brať prvák do školy na prvý školský deň?

pickwick
17. aug 2012

Caka nas od septembra skola,chcela by som vediet co vsetko bude potrebovat dcera hned prvy den do skoly.Ci stacia len prezuvky,alebo si treba hned brat aj neaky zosit,pisacie potreby...

aicha15
25. aug 2014

naše deti nosia aj aktovky ale v prvy den ich vobec netreba, ani prezuvky netreba, staci kvietok... (pracujem v skole)

ivuska6
25. aug 2014

patri sa kvietok zobrat ine nic .

ivuska6
25. aug 2014

@bubina76 unas idu 2.9

masinka
25. aug 2014

@ivuska6 @eliska1986 tato tema je z roku 2012, vtedy 2. september vysiel na nedelu 😀

eliska1986
25. aug 2014

Prepáč,potom som si to všimla,keď to bolo napísané🙂

ivuska6
25. aug 2014

@masinka 😀 jaaj

waitinka7
1. sep 2014

No my berieme kvietky dva, aj pre pani vychovavatelku. A tasku berieme tiez, len tak pre efekt, ked je to ten prvacik.

jasminet
27. júl 2015

no toto je tema pre mna.... sa prave trapim, co malej prvy den do skoly.... ze aktovku, to urcite, vsak je velkacka 😉 ☹ , ale ze ci aj desiatu, prezuvky a podobne to netusim 😀

mima17
28. júl 2015

Nosite kvietky dva, v prvy den aj pre vychovavatelku?...

jasminet
28. júl 2015

@mima17 ja som len jeden myslela. nejaku cokoladu a kvet pre triednu ucitelku...

jeennyv
28. júl 2015

@jasminet Na prvy den jej netreba skoro nic okrem nejakej vodicky a keksiku ci niecoho na zobnutie a nejaku malu tasticku na tych par veciciek dostanu...v prvy den sa len oboznamia s ucitelkou vychovavatelkou, spoluziakmi, vypocuju si nejaky prihovor na dvore alebo nieco podobne....

marthuska
11. aug 2016

@janinah presne. Naco sladkosti? Ved su to uz velke deti a vsetky maju uz aj trvake zubky, naco hned a zase pchat do deti sladkosti?

loginexistuje
11. aug 2016

kvietok a tasku

u nas dostali uz knizky a ceruzky .... tak aby si to mal kam dat ... a proste je to take pre prvacika ze uz ma tasku ....

ostatne rocniky len kvietok

babulka82
11. aug 2016

@pickwick my sme nenosili nic len kvietok minuly rok 😉

jasminet
11. aug 2016

Nakoniec sla len s tastickou a v nej coko pre pani ucitelku. Slabikar si hrdo niesla v ruke ked o hodinku sla domov. Ziadne vody, sladkosti a papuce a aktovky. To az dalsi den.