Darček pre učiteľku v prvom ročníku

eviki
25. jún 2013

Dobre rano mamicky, koncime prvy rocnik v skolke, a teraz neviem, nosi sa nieco ucitelke? Kvety, alebo nejaka cokolada.... Mala ma prazdniny v juli a v aguste sa skolka zas otvori. Ake su zvyky? Dakujem 😉

mmaatt
1. aug 2013

ja to skôr beriem, že deti vychovávame. Vedieť poďakovať je slušnosť, ktorá sa vytráca. Ja robím pre pani učiteľky bonbonierky,manžel vyrobí krabičku (spolu so synom) a syn napíše malé poďakovanie. A to isté robíme aj napr.pre doktorku môjho muža, ktorá sa o neho stará už roky. Takto vie aj syn, že maličkosť poteší, nemusia byť drahé dary. Ale mnohokrát učiteľky robia nad rámec (aspoň tá naša) svojej pracovnej náplne :poradia, usmernia, konzultujú - veď sme im zverili to najdrahšie čo máme, naše dieťa. Netreba to preháňať. Ale poďakovať sa patrí. Syn si sám navrhne pre koho chce bonbonierku, komu chce poďakovať.

kaja73
1. aug 2013

za moju rodinu mozem povedat,ze kazdemu,kto sa osobne dlhsiu dobu stara o nas-ci uz muza,mna , babku,dedka,deti -- v nemocke, ci skolke,skole......dame maly darcek-bonbonieru,ci kvietok-ak sme boli spokojni. 😉
A vzdy dame sprepitne casnikovi,kadernicke......dokonca ani smetiari na konci roka,alebo pred Vianocami neodidu naprazdno-tiez ak sme boli spokojni-lebo plat beru aj nesikovni,nezodpovedni,neschoptni,povysenecki.........