Dobré učebnice a texty na domácu výučbu angličtiny.

zuzuzu3
3. sep 2019

Ahojte dievčatá. Nakoľko úroveň výučby angličtiny na škole mojej 9 ročnej dcéry je na veľmi smutnej úrovni a prvé tri ročníky mali pani učiteľku, ktorá bola lekciu pred nimi a krúžok angličtiny, kam chodilo ďalších 10 detí tiež nemal veľký úspech, rozhodla som sa tento rok vyučovať angličtinu sama doma. Myslím, že keby sme si dvakrát do týždňa po pol hodinke s dcérkou k tej angličtine spolu sadli, tak by sme sa mohli niekam pohnúť, čo myslíte ? Ja anglicky viem, i keď nie perfektne, ale určite na ďaleko vyššej úrovni ako doterajšie pani učiteľky. Preto by som Vás chcela veľmi pekne poprosiť, tie, ktoré takto fungujete a venujete sa deťom, aby sa s tou angličtinou niekam pohli, mohli by ste mi prosím odporučiť nejakú dobrú overenú učebnicu, alebo texty, testy, alebo aj výučbové programy, s ktorými sa vám dobre pracuje ? Alebo aj systém, ktorý u vás funguje ? Ďakujem za každú radu 🙂

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzuzu3
autor
3. sep 2019

@peter952 to je tiež super nápad, len nezabúdať na to, že to mám povedať po anglicky 🙂 Určite to vyskúšame 🙂

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lula313
3. sep 2019

Ja mám napr. Pozitívnu skúsenosť s knihami, kde sa preberá konkrétna téma a na ňu sa nabaľuje slovná zásoba.. aj dceru, keď teraz učím rozprávať, práve učím podľa obrázkovej knihy, keďže veľké percento populácie má práve grafickú pamäť a lepsie si zapamätá slovo, keď si ho spoji s vizuálnym vnemom..

hettinka
4. sep 2019

@zuzuzu3 skusila by som časopis, Napr R&R

evkamotka
4. sep 2019

Nie su dobre knihy, co ma v skole? Ak by riadne vedela ucivo, co ma vediet aj do skoly, nemuselo by ju to pliest. Bola by si ista aj v skole presne v tej gramatike a slovnej zasobe, s ktorou sa tam stretavaju

kammik
4. sep 2019

@evkamotka súhlasím s tým, dá sa z tých kníh vychádzať a plus sa dajú aj rôzne časopisy objednať, ktoré by ju mohli zaujať témou 😉

zuzuzu3
autor
4. sep 2019

@evkamotka Knihy majú straššššne slabučké. Málo slovíčok, žiadne poriadne vety a stále dokolečka opakujú to isté :(

zuzuzu3
autor
4. sep 2019

@hettinka tento časopis vyzerá super 🙂 Prosím ťa, musí sa objednať, alebo sa u nás niekde len tak voľne kúpiť ?

hettinka
4. sep 2019

@zuzuzu3 syn to mal objednané zo školy. Už má teraz pre vyššiu úroveň časopis Gate. Asi si skús zavolať na to číslo.

zuzuzu3
autor
7. okt 2019

@didi35 Ďakujem pozriem 🙂