Integrované vyučovanie. Máte s ním skúsenosť?

leva
5. jún 2007

ahoj,zaujmalo by my ci mate skusenost s integrovanym vyucovanim.A aku skusenost snim mate?

leva
autor
6. jún 2007

nikto? 😒 😒 😒

elliana
6. jún 2007

levi, to je ake?

vavka33
6. jún 2007

Ja som ucila tymto sposobom.A vlastne niektore prvky pouzivam stale.ono sa to teraz vela vsuva do klasickeho vyucovania.Co ta na tom zaujima?

vavka33
6. jún 2007

Skus si poprecitovat toto,mozno sa ti to zapaci a pochopis o co ide
http://sadovska.sutaz-infovek.sk/itv.php

leva
autor
6. jún 2007

Eli,to je vyucovanie,laicky povedane hravou formou.vavka vdaka,zaujima ma to lebo mala nastupuje do prvej triedy a vybrali sme integrovane vyucovanie,vraj to je velmi dobre pre deti ale pocula som aj niake negativa ale viac pozitiva tak sme sa rozhodli tak.

vavka33
7. jún 2007

Leva,je to dobre vyucovanie,rozhodla si sa spravne.Aj ked ma negativa ako kazde vyucovanie,ale je detom prichadzajucim do skoly zo skolky take prirodzenejsie.Ono na 1.stupni je pre deti ako vysite,ale ked prechadzaju na 2.stupen,kolegovia s tym mavaju problem,lebo detska su naucene inemu sposobu ucenia ako v 5tej triede pride-zacnu ich asi ucit klasickym sposobom a tie deti sa zdaju nedisciplinovane,hrave...ale vsetko zalezi na ucitelovi,kt.ich na druhom stupni preberie.

tana284
27. okt 2015
Používateľ tana284 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tana284.

Nejake ulavy v skole su ked je integrovane vyucovanie

marcela2015
11. nov 2015

Syn je integrovaný. Ma úľavy v učení. Iní pristup viac mu vychádzajú v ustreti, radšej integrovať. Ako by dieťaťu mali ublížiť