• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde nájdem staré testy z Monitoru 9?

5. mája 2010 
Nika už aj vie predbežne výsledky písali cez kopirák a ešte si výsledky písali na osobiný papierik, učiteľky to písali zarovno s nimi a keď skončili tak si porovnávali výsledky a ak to učiteľky mali dobre /lebo oficiálne výsledky ešte nevedeli/ tak matiku má na 90 % a SJ na 95 % :dizzy_face: :dizzy_face: zajtra budeme múdrejší učky im opravia tie kópie
10. mar 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, moja dcéra zase hovorila, že slovenčila bola dosť ťažká a matika, že celkom ušla. To som zvedavá ako teda dopadne. Tak ako dopadla Nika - andeah70, môžem u tej mojej len snívať. :frowning2: Nuž nemôžu byť všetky deti také dobré, ale jednoznačne ma to mrzí. Môžem sa priznať, že som bola lepšia žiačka ako je teraz moja dcéra. :unamused:
10. mar 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
michal matika 70 a vyssie a slovencina nad 90-tiez sa mu zdalo ze to bolo lahsie ako tie co pocital stare monitory casovo ze stihal co nevedel tipoval - z aj v skole stihli riesit tak bol rad ze na to aky mal stres bolo to v pohode

zuzana sa netrap starsi syn isiel na 4rocku a polovici presiel na 3rocku hoci sa ucil vyborne no chcel viac praxe a dnes robi nastavbu a ma vodicak od traktora po auto,moze ucit hypoterapiu a nevie este ake certifikaty a maturu robi az teraz zatila je vyuceny chovatel koni.bol po celej europe zo skoly na roznych pretekoch ,tak ma kopec praxe a skusenosti a nie kazdy je na gympel a vysoku ale verim ze chalanov to chyta neskor a baby sa tiez neponahlaju sa vydat tak nech studuju aj 10 rokov jednu skolu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. mar 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte tak sme prijaty !!!a bez primaciek dokonca na oba odbory tak zajtra ideme na zapis :slight_smile:
5. máj 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok