Kde nájdem staré testy z Monitoru 9?

titkovamiriam
5. feb 2009

ahojte,poradte mi kde na nete najdem starsie monitory aby sa syn precvicil.na nete mi to vypisuje same info stranky len nie otazky

andreah70
10. mar 2010

Nika už aj vie predbežne výsledky písali cez kopirák a ešte si výsledky písali na osobiný papierik, učiteľky to písali zarovno s nimi a keď skončili tak si porovnávali výsledky a ak to učiteľky mali dobre /lebo oficiálne výsledky ešte nevedeli/ tak matiku má na 90 % a SJ na 95 % 😵 😵 zajtra budeme múdrejší učky im opravia tie kópie

zuzanada
10. mar 2010

No, moja dcéra zase hovorila, že slovenčila bola dosť ťažká a matika, že celkom ušla. To som zvedavá ako teda dopadne. Tak ako dopadla Nika - andeah70, môžem u tej mojej len snívať. ☹ Nuž nemôžu byť všetky deti také dobré, ale jednoznačne ma to mrzí. Môžem sa priznať, že som bola lepšia žiačka ako je teraz moja dcéra. 😒

titkovamiriam
autor
10. mar 2010

michal matika 70 a vyssie a slovencina nad 90-tiez sa mu zdalo ze to bolo lahsie ako tie co pocital stare monitory casovo ze stihal co nevedel tipoval - z aj v skole stihli riesit tak bol rad ze na to aky mal stres bolo to v pohode

zuzana sa netrap starsi syn isiel na 4rocku a polovici presiel na 3rocku hoci sa ucil vyborne no chcel viac praxe a dnes robi nastavbu a ma vodicak od traktora po auto,moze ucit hypoterapiu a nevie este ake certifikaty a maturu robi az teraz zatila je vyuceny chovatel koni.bol po celej europe zo skoly na roznych pretekoch ,tak ma kopec praxe a skusenosti a nie kazdy je na gympel a vysoku ale verim ze chalanov to chyta neskor a baby sa tiez neponahlaju sa vydat tak nech studuju aj 10 rokov jednu skolu 🙂 🙂 🙂 🙂

titkovamiriam
autor
5. máj 2010

ahojte tak sme prijaty !!!a bez primaciek dokonca na oba odbory tak zajtra ideme na zapis 🙂