Kto dnes nedostal vysvedčenie?

31. jan 2023

Stalo sa dnes niekomu že dnes nedostal vysvedčenie? Bola som pre dcéru v špec. skole a učiteľka mi oznámila že vysvedčenie dnes nebude, ale až vo štvrtok.... Bola som z toho prekvapená tak som sa ani nezmohla na slovo... Tiež niekto prišiel domov bez vysvedčenia?
Zajtra ideme bežne do školy.

pribinak
31. jan 2023

Polročne prázdniny sú zrušené a vysvecko nám prišlo v elektronickej forme cez Edupage

autor
31. jan 2023

naša škola nemá Edupage...

patka06
31. jan 2023

Polročné vysvedčenie, nie je už pár rokov.
Posledné roky už nedostáva dcéra ani papierový výpis známok, chodí len v elektronickej podobe u nás na Edupage.

autor
31. jan 2023

@patka06 ale nám neprišlo ani v elektr. podobe...

h2
31. jan 2023

Zajtra sa ide bežne do školy na všetkých školách. Môj syn vysvedčenie dostal, ale keby nie a mal by ho dostať až vo štvrtok, vedu by som z toho nerobila. Známky mal uzavreté dávno a aj som o nich dopredu vedela z Edupage.

patka06
31. jan 2023

Možno ešte príde, ako formou komunikujete so školou?
Povedali ti, že bude vo štvrtok - zrejme dostanú papierové, možno len nestihli pripraviť.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
31. jan 2023

Ak nemáte Edupage tak máte určite nejakú inú aplikáciu, veď ako so školou bežne komunikujete?
Elektronická žiačka knižka?

vikusjk
31. jan 2023

Tak sa kludne s ucitelkou spoj zajtra a opytaj sa na dovod, pre ktory nedavali ziakom vypis z vysvedcenia dnes.

andreafa
31. jan 2023

Aj my. Ved dostavaju len vypis, ktory si stiahnes z edupage.

alex49
31. jan 2023

zrejme mali nejaký technický problém a nepodarilo sa im ho vyriešiť, žiadny špeciálny dôvod za tým nehladaj

kacena4
31. jan 2023

polrocne vysvecko nie je povinne je to len vytlaceny papier z pc a podpisany triednou, t.j. je to len vypis hodnotenia, nasi ani nedostali, len nam spriptupnili v edupage ake znamky detom uzavreli a hotovka

janinah
31. jan 2023

a kde je vlastne problém? vsak bude,len trochu neskôr

luliu
31. jan 2023

Normálne dnes dostali obe deti papierový výpis znamok

autor
31. jan 2023

@andreafa Edupage nemáme...

autor
31. jan 2023

@pribinak žiadnu inú aplikáciu nemáme...

kvietok2891
31. jan 2023

@autor ako to že vaša škola nemá edupage veď to musí byť na každej škole alebo sa mýlim

luliu
31. jan 2023

@kvietok2891 prečo by musel byť na každej škole? Isto nie, mýliš sa ...

kvietok2891
31. jan 2023

@luliu podľa mňa je to povinné keďže sa tam posielajú aj známy atď. A to sme sa aj sťahovali moje deti menili školu aj jednej aj druhej musí mať rodič edupage inac by sme nevideli ani aké známky majú naše deti keďže žiačka knižka sa už nepoužíva

loliki
31. jan 2023

A prečo ti to polročné vysvedčenie zo špec. školy tak chýba? Mala si sa opýtať v škole hneď a nie trápiť sa kvôli tomu večer.

luliu
31. jan 2023

@kvietok2891 určite to nie je povinné, záleží na skole

pietra
31. jan 2023

@kvietok2891 edupage nie je povinny, ale najpouzivanejsi

letfenixa
31. jan 2023

@kvietok2891 žiadna aplikácia pre školu nie je povinná.

sidicek
3. feb 2023

A je to problém, že bude vo štvrtok?