Mám 12 rokov a 15 ročný frajer mi navrhol sex

maria200
12. dec 2015

Ahojte mam 12 rokov a 15 ročneho frajera----- navrhol mi sex neviem čo mam spraviť

sunnyfunny
12. dec 2015

Ahoj,mas na to este cas ;)

lenka11novot
12. dec 2015

@maria200 Tak si zasexuj, potom vytvor diskusiu, že si asi tehotná, potom, že si určite tehotná a nevieš, čo máš robiť, potom, že ťa nútia ísť na UPT, potom, že si bola na UPT a potom, že máš frajera, chce sex...a takto pekne dokolečka dokola.

pribinak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maria200
autor
12. dec 2015

prepačte ale nemyslela som to zle ved existuje ochrana a vyskusať to raz musim

maria200
autor
12. dec 2015

@sunnyfunny Ďakujem za reakciu :D

jadelka
12. dec 2015

@maria200 mas rada frajera? Tak by si mala vediet, ze mat sex s mladistvou je trestny cin, za ktory je tvoj priatel, kedze uz mal 15 zodpovedny a moze ist do vykonu trestu pre mladistvych. Ak ho mas rada, este 3 roky pockas, neboj, nezrastie sa ti do vtedy 🙂

maria200
autor
12. dec 2015

@jadelka strašne pekne ti dakujem a maš prravdu kašlem na to

eva2809
12. dec 2015

@maria200 Este si prilis mlada...urcite by si to neskor lutovala...a myslim si,ze tvoj frajer asi nema vsetko v hlave ok, ked nevie,co si moze dovolit...a co vsetko to obnasa.

iza29
12. dec 2015

No ak chceš, aby išiel do väzenia, kľudne sa s ním vyspi. Sex pred 15. rokom je totiž trestný čin 😉

nk599
12. dec 2015

To je skoro mala by si si svoje panenstvo vazit malo je takych a mas malo rokov si este dieta mas cas . Ako by bola tvoja mama nadsena keby si jej to povedala zabila by ta . Dam ti radu do zivota nerob to , vyuzije ta odkopne a budu sa ti posmievat . Taku blupost nesprav . Mas nato cas pockaj niekolko rokov .

maria200
autor
12. dec 2015

@nk599 dakujem

katka1981
12. dec 2015

@maria200, mne by sa nemohlo stat, ze by som mala frajera, ja som bola strasne hanbliva az do 17 rokov. Ako dobre. Si pod zakonom, ak nechce skoncit v base, mal by na sex zabudnut. A ak zena sexuje zavcasu hrozi jej rakovina krcka maternice, zrejme krcok este nie je na sex zrely. Neriskuj! Mas ozaj este kopec casu. Bola by si sklamana.

jana_eyre
12. dec 2015

Je super, ze sa radsej pytas a premyslas, predtym ako konas.. Frajer musi pochopit, ze za sex s tebou moze ist do vazenia a tebe to moze ublizit.. Pockaj radsej a vzdy takto premyslaj popredu..

janinah
12. dec 2015

Si dieťa,to ,že máš vyvinuté telo neznamená,že máš vyvinutú aj psychiku,na takéto veci človek musí dozrieť a to ty nie si ani náhodou.Všetko v živote má svoj čas,nebuď hlúpa a nenechaj sa obalamutiť nejakými rečami. od chalana, s ktorým zametá puberta. Je smutné,že sa s tým nevieš,nechceš,nemôžeš obrátiť na svoju mamu.

seahorse27
12. dec 2015

Ak ho chces dostat pred sud, tak kludne do toho. Pouc svojho neznalého frajera, ze ked s tebou bude spat, tak spacha trestny cin sexuálneho zneuzitia maloletej osoby...

maria200
autor
12. dec 2015

dakujem vám

safranca15
12. dec 2015

ja v tvojom veku som sa takeho niecoho bala prvy raz som az 16 r nehovorim ze vtedy mas ty ale jako co chlapec sa kam ponahla ak je toto pravdiva diskusia tak pockaj radsej aby si este aj nebanovala a nedaj boze ostanes tehu a chlapec sa na teba vykasle lebo reci typu nevadi alebo ostane s tebou pochybujem ze by povedal radsej si uzivajte mladost inak aspon do tvojich 15 ked by ste to uz dlhsie nevedeli vydrzat a aj tak cas vas zmeni

alenka0
12. dec 2015

Keď má 12 ročná sex je to podľa mňa nechutné. Nerob zo seba dospelú. Podľa mňa si ešte dieťa a na všetko máš čas. A raz vyskúšať môže byť aj v 18tke. že by som s niekym spala len preto, aby som vyskúšala.....No neviem. Určite u toho chlapca stratíš na hodnote, ver mi.

ukulela
12. dec 2015

@maria200 ty mas 12, on 15, ty si pod zakonom,on si je vedomy, ze by mohol ist do basy?????

jeennyv
12. dec 2015

@maria200 moja zlata, ked sa na verejnom fore pytas co mas robit, tak asi zapni mozocek a pouvazuj o tom, ze na take veci nie si pripravena, lebo keby si bola na to mentalne a dusevne pripravena a stotoznena s tym, tak sa to asi nemusis pytat na fore...takych v tvojom veku, co to chcu vyskusat a chcu len teply matrac este len bude....a po dalsie, kazdy sex so sebou moze priniest nasledky, predstav si co bude v tomto veku, ak si to tvoje pubertalne decko co nazyvas frajerom neda pozor....dieta, lekari, plus nejaky ten sud lebo si pod zakonom...cize radsej pockaj, ak ta ma rad pochopi to, ak nie tak sa chce len pochvalit a povedat si ze ta dostal... a co bude potom ho nezaujima....

alenka0
12. dec 2015

@jeennyv Presne vysvetlenie..

sue
12. dec 2015

@maria200
1.opýtaj sa ho, či je pripravený na to, že môže byť a)otcom vo väzení b)vo väzení
2.povedz o tom svojej mame 😐 mala by to vedieť....

janulik2008
13. dec 2015

Mas 12. Ak by si sex s nim mala tak sa berie ako zneuzitie maloletej. Moze ist za to do basy!

alchemilkazltozelena
13. dec 2015

boze kam to spejeme, ja v 12ich som pomaly ani nevedela co to je a tato sa uz o tom bavi ako o hotovej veci....to je sila,

lokilonda
13. dec 2015

Len si pekne počkaj, nič ti neujde a "venuj to tomu pravému" a pravý bude ten, ktorý si s láskou počká a je trpezlivý a nenalieha.
UF, ja som sa v 16tich ešte len prvý krát bozkávala a to som mala už roky predtým ctiteľov a to som krásna ak obrázok 😀 😀 😀 ... (ja len ak by niekto písal, že to preto, lebo som škaredá) 😎 ...

mamulienka30
13. dec 2015

@maria200 dcera ma o par dni 11. Na vianoce si zelala playmobil, nausnice a monster high babiky. Chudatko moje zaostale 😀 Len nech jej to vydrzi 😀 😀 😀 S "frajerom", do ktoreho je sa spolu vykecavaju cez prestavky v skole, tym to zacina a konci 😝

katrin21
13. dec 2015

@maria200 ako to ze nevies, co mas spravit? v 12rokoch existuje len jedina jedna spravna odpoved. ODMIETNUT.. chlapec si uvedomuje vobec, ze si pod zakonom do 15r, a on pojde do basy, ak to praskne??
Ano, raz to vyskusat " musis"...ale tak najskor o 4 roky.... aj to je podla mna skoro, ale nie som naivna,tolkio asi nevydrzis, kedze uz v 12r nevies, ze toto treba len a len odmietnut, ak chces, aby si ta vobec nejaky muz raz mohol vazit ...
Ja si ani neviem predstavit, ze 12r dievca moze nad tymto vobec uvazovať.

a okrem toho, nie je to klišé, ked sa hovori, ze ak ta chlapec lubi, tak pocka.. ak nie, tak mu islo iba o to jedno.. toto si navzdy zapamataj

anatalia77
13. dec 2015

neviem si predstavit sexovat v 16. Aj to je skoro.

astonka
13. dec 2015

@maria200 moje zlate dieťa - lebo to ešte si , ja mam 15 ročnu dceru...a ked sme sa rozpravali na temu priatela tak ona,že čo by s nim robila 😨 ...že jej to trapne s niekým chodiť za ruky a nevie čo ešte, ona sa chce dostať na školu a potom by chcea dalej študovať...a ty 12r. už rovno sexovať?

skoupilka1
13. dec 2015

To čo je toto????????????