Poraďte nápad na referát z prírodovedy

jarmilamila95
9. nov 2019

Ahojte, pomáham synovi s referátom a má ho napísať o nejakom zvierati, ktoré nie je až také známe. Viete mi stým niekto pomôcť. Niečo zaujímavé. Dakujem 🙂

pribinak
9. nov 2019

Preco taku jednoduchú ulohu robis miesto syna? Ved nech v pondelok skoci do kniznice, pozrie si encyklopédiu zvierat a vyberie si nejake
Nech napise ako vyzera, ake je velke, kde zije, co žerie, co dokaze, ako sa rozmnožuje.
Uplne jednoduche
Ak chce chce zamachrovat, tak nech pozrie na nete nejaky rekord o tomto zvierati

korunka1
9. nov 2019

Leňochod a nech si to píše sám

airaw
9. nov 2019

jezura, vtakopysk

jarmilamila95
autor
9. nov 2019

@pribinak Nerobím zaňho úlohu len mu pomáham vyberať zvieratko. 😀 To je celé. Budem radšej za nejaký typ.

pribinak
9. nov 2019

@jarmilamila95 ak ma rád rozpravku Madagaskar tak nech pise napr o fose

evamea
9. nov 2019

Quokka je skvelý tip na zviera. 😄

simsalabim
9. nov 2019

Australsky divy pes dingo - ohrozeny druh. Teraz jedno nasli v Australii na dvore https://vat.pravda.sk/zem/clanok/531875-wandi-c...

arivederda
9. nov 2019

@jarmilamila95 surikata 😉

judar
9. nov 2019

Keď už dieťa nevie vybrať hoc jaké zviera a mama mu pomáha s výberom....budeš mu azda pomáhať aj pri výbere záverečnej práce či maturitnej? ....hlavne ze deti vedia používať internet a googliť somariny ale poniektoré ani úlohy bez pomoci rodičov nevedia...smutné

benit
9. nov 2019

Dievcata, nie kazde dieta je absolutne samostatne, ak take mate, ste stastne matky , alebo matky, ktore este nemaju skolaka.😊

korunka1
9. nov 2019

@evamea o tom som akurat minule cítala a mi až zabehlo od smiechu😂

patriccia1
9. nov 2019

Skuste toto 🤔😁 Axolotl mexicky

prevenar
9. nov 2019

Jednoznacne Tapir 😀 ..a nech si to robi sam 🙂

https://www.mentalfloss.com/article/79625/14-te...

horalka1986
9. nov 2019

Ach bože, vy premudrele teliatka. Pribinak, ty co tema to hejt. Sa v tom vyzivas? Na to su odbornici. Co je na tom ze so synom vybera temu referatu, ved ho nebude pisat ona. A je to pekne, ze sa zaujima a so synom o tom rozprava. Zavidite jej?

evamea
9. nov 2019

@korunka1 mne skoro tiež, hneď som to poslala aj mojej mame, ktorá potvrdila, že by to tiež urobila, len už som ťažká, pud sebazáchovy nadovšetko 😂😂

sspeed_cs
9. nov 2019

toto sme na zakladke mali aj my :D pisala som o hadoch a ich termosenzoroch a o love potravy :D

adelakom12
9. nov 2019

@jarmilamila95 chraštieľ krasovy? https://budosova.xperimento.xyz/ napiklad. teraz sa znova objavil po tisic rokoch co bol vyhynuty..

dskjhfdlkdjhl
9. nov 2019

@jarmilamila95 nech si vygoogli hateriu novozeladsku-zaujimave zvieratko😉

66bublinka66
9. nov 2019

@jarmilamila95 gekoncik

patka06
9. nov 2019

moja dcéra by písala o koale

pribinak
9. nov 2019

@horalka1986 co nepovieš? Ja nebudem pisat pekne, len preto, aby sa to kazdemu pacilo. Napisem pravdu, aj ked sa nájdu take co budu plakať, ze hejt

lula313
9. nov 2019

Lama alpaka?

h2
9. nov 2019

@jarmilamila95 Ahoj, prosím Ťa, nerob z toho takú vedu, predpokladám, že to nemusí byť to najexotickejšie zviera na svete. Učiteľka len asi nechcela, aby polka triedy písala o psoch a druhá polka o mačkách.
Ináč, myslím, že je dôležité, aby si syn to zviera vybral sám. Môj syn má 8 rokov a tiež má hrozný problém urobiť nejaké samostatné rozhodnutie.

horalka1986
9. nov 2019

@pribinak nevies byt na ludi mila? Je mi ta luto. Musíš mat velmi malo priatelov, ak vobec nejakych...

ukulela
9. nov 2019

@evamea som si skoro cvrkla od smiechu z toho popisu. Absolútne tématický na mamičkovské fórum.

pribinak
9. nov 2019

@horalka1986 jasneeee.,uplne mi staci, ze ty nie si moja priateľka. Hlavne, ze ty si asi najdokonalejšia, ze?

horalka1986
9. nov 2019

@pribinak fuuu,no, ani by som nebola. Neznasam takychto negativnych ludi.

pribinak
9. nov 2019

@horalka1986 tvoj nazor mi je ukradnutý, uplne ukradnutý

horalka1986
9. nov 2019

@pribinak tak ako tvoj nazor vsetkym na fore.

ukulela
9. nov 2019

@jarmilamila95 fakt z toho nerob vedu. Ak máte doma nejakú encyklopédiu, prelistujte ju spolu a takto ho naveď. Lebo ak vyberies ty niečo super exotické, tak učiteľke bude hneď jasné. V pohode nech si vyberie aj nejaké slovenské zviera, hocijaké chránené alebo ohrozené.