• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poznáte dobrú školu v Biskupiciach alebo Vrakuni?

6. marca 2016 
Kto mi poradi dobru skolu v tejto lokalite? dakujem za nazory a skusenosti
25. okt 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :wink:

aj mna zaujima, ktore skoly su tu dobre ...
Anajocka, inak mame tu temu "predskolaci - maly ziaci" ak by si sa k nam chcela pridat ... tiez sa tam bavime o skolach ...

co sa tyka biskupic, mne sa nepaci ani jedna skola ... a jedine skoly o ktorych som pocula nieco dobre v tomto okoli su ZS Zitavska a ZS Zeleznicna, na tu druhu som aj volala a riaditelka bola velmi mila a ustretova ... a aj projekty a zamer tej skoly sa mi celkom paci ...
26. okt 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem, ja som pozerala monitoring skol a veru tie v podunajskych nemali velmi dobre vysledky, musim ale brat do uvahy aj lokalitu, mame 3 deti a ked budu vacsie, bolo by dobre, keby chodili domov pesi a vtedy mame najblizsie podzahradnu... bude to este na dlhe rozhodovanie
27. okt 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, z toho hladiska aby to bolo najblizie ... aj my patrime na Podzahradnu ... ale poznam vela deti co tam chodia a nemam z tej skoly dobry pocit :sweat_smile:
27. okt 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
napisala som aj na tu zeleznicnu, riaditelka mi hned odpisala a vraj sa mozem kedykolvek prist pozriet a dohodnut si stretnutie,tak to aj urobim :slight_smile:
28. okt 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tiez uvazujeme nad ZS a termin sa velmi krati. Byvame v Kvetoslavove a tak hladame skolu v ba, ktoru budeme mat po ceste prip. v PB. Nenazbierali ste viac skusenosti ohladom vyssie uvednych skol? Kedze sa nemam koho na uvedene skoly pytat tak skusam takto. Este som pocula o zs Bieloruska, nemate aj k tejto nejake odozvy.

dakujem
21. jan 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, dávno tu nikto nebol, ale dúfam, že sa niekto ozve a poradí ...naša dcérka by mala ísť v septembri budúceho roka do školy a nechceme ju dávať veľmi ďaleko od bydliska, tak pridajú do úvahy len dve školy ZŠ Žitavská a ZŠ Železničná....budem veľmi vďačná, ak sa ozvú mamičky, ktorých detičky uvedené školy navštevujú a pomôžu nám pri výbere :slight_smile: ...
27. okt 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,obnovujem temu nakolko moja mala ide na rok do skoly a uvazujeme o zeleznicnej.Maminky mate tam deticky?Spokojne alebo nie?dakujem
15. jan 2014 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tejto lokalite z rôznych dôvodov - jedine zš železničná - sú tam fantastickí ľudia, ktorým na deťoch skutočne záleží a decká cítia pohodu - je to vidieť už na prvý pohĺad na deťoch - len treba trohu psychológie a srdca - netreba žiadne veľké prachy - sme tam veľmi spokojní
16. jan 2014 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa rozhodujem kam at synceka buduci rok byvame na podunajskej a zrejme patrime na bielorusku...ale neviem uz len to okolie zs... Mozno skor ta zeleznicna alebo potom niekde v ruzinove po ceste do prace...
20. jan 2014 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
11. mar 2014 o 18:03 • michaelasno
AHOJTE.. pozývam Vás do skupiny BRATISLAVSKÝ KRAJ :slight_smile:

https://www.facebook.com/groups/885117668173890/
12. jan 2015 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme dnes boli na DOD na Železničnej a mali sme veľmi dobrý pocit... takže asi na zápis pôjdeme tam :slight_smile:
21. jan 2015 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamaratky maju deti na zeleznicnej aj rajciansej spokojne boli aj tam aj tam, neprida niekto nove skusenosti? inac zevraj aj bieloruska nabera novy smer ine metody vzdelavania a tak, dlho to bola najhorsia skola v okoli ale pred dvoma rokmi si mamy prvakou chvalili aktualne info vsak nemam
9. jún 2015 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@greguska ahoj. Chodite na tu ZS Zeleznicnu?
Ak ano, nenapisali by ste prosim Vase dojmy?
6. mar 2016 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok