Prváčka má strach

lienocka54
17. okt 2016

Ahojte mamičky poprosím radu moja dcérka prestala chodiť po návštevách čo nikdy nechcela stále ak má niekam ísť začne sa napinat. Na vracanie čo potom aj urobí v škole chodí do 1rocnika mi plače čo nerobila nechce jesť desiatu a zase sa napína neviem čo robiť mám 7rokov ma a sme objednaný k psichologičke mala to niektorá poradíte mi som zufala

balaskovae
17. okt 2016

@lienocka54 urcite treba ist k psychologicke, pretoze toto je problem v hlavke. Bratrancova priatelka ma 23 a ma tiez taketo problemy, najma ked je niekde kde je viac ludi, alebo aj pri jej buducich svokrovcoch. Ma dokonca problem k nim ist lebo hned je nad wc. 😖

tarvika
17. okt 2016

A nema to z toho ze zacala chodit do skoly? Ci sa jej tam tazko neprisposobuje. Skusila si sa s nou porozpravat?

moni244
17. okt 2016

a si sa jej pýtala? čo ti povedala?

lienocka54
autor
17. okt 2016

Ráno nechce vstať kvôli spánku mali vystupenie na privítanie prvákov rodičia priniesli koláče prišlo jej zlé a od vtedy nechce chodit

tarvika
18. okt 2016

@lienocka54 ma zjavne problem s prisposobenim sa skole. rozpravali ste sa o tom? ci sa jej tam paci, ci ju to bavi, co robia, ake ma kamaratky, atd...

lienocka54
autor
27. okt 2016

@tarvika ano dneska mali mat poobede karneval rano sa ucily normalne odniesla som ju do skoly zacala plakat vrieskat ze ona chce byt primne nech ju vezmem domou

tarvika
27. okt 2016

@lienocka54 a co povedala ked ste sa o tom rozpravali? skuste poobede ked ste doma, cez vikend v pokojnom prostredi sa o tom porozrpavat, nie priamo vtedy ked ju davas do skoly. rozmyslala si nad odkladom skolskej dochadzky? v skolke bola ok?

lienocka54
autor
27. okt 2016

Nechodila do skolky ma 7rokov

tarvika
27. okt 2016

Aha. Tak tu pomoze asi iba rozhovor. Zistit co jej vadi vysvetlit ake su pozitiva skoly a ze jevto povinne. Pokusit sa zmenit tie veci co jej vadia ak sa to da. A ubezpecit ze ju lubis a tesis sa kazdy den na nu ked pride zo skoly.