Špinavé školské záchody. Bola som šokovaná

alinka76
12. sep 2007

Musím vám napísať jeden zlý postreh zo včerajšieho dňa, čo som zažila v škole. mali sme prvé rodičovské združenie (mám prváčku) a bolo mi treba ísť na WC. bola som šokovaná, aké majú špinavé záchody, záchodové misy celé "obcikané". hneď som sa opýtala dcéry, že či si sadá na záchod a ona že áno 😠 bola som taká znechutená, že som jej doma hneď nabalila do školy vlhké utierky, aby si pred sadnutím na záchod aspoň misu utrela a poučila som ju, čo má s nimi robiť. nedokáže totiž stáť v podrepe nad misou ako my dospelí. stretli ste sa aj vy s takýmto niečím? mňa to veľmi zarmucuje, že ja si svoje dieťa všetko naučím, ako sa správať na toalete, umývať si a utierať ruky a potom mi to v škole je na figu ☹ možno budete aj vy prekvapené, ak dakedy nazriete do školských záchodov, ako to tam vyzerá a urobíte tiež takéto opatrenie.

sima26
18. sep 2007

Nuz toto som si skontrolovala v skole kde chodi syn aj ja. Nastastie som bola milo prekvapena, ze tam bolo cisto. Inac ked je v skole alebo niekde mimo domu tak si na zachod nesada. 😉

pacna
18. sep 2007

no to ste mi navrtali chrobaka do hlavy pôjdem s dcerou do školy a kuknem. 🙂

leva
18. sep 2007

Alinka,no to sa ti ani necudujem ze ta to tak nahnevalo,ja mam tiez prvacku a nastastie su prvaci v malej budove skoly oddeleny od ostatnyćh tried takze ta cistota je tam dobra.Chapem aj deti ze su este male a niekedy im ujde mimo wc,no a preto by tam mali mat upratovacku ktora by to cez den skontrolovala po kazdej prestavke.

dadulka19
18. sep 2007

fu,to si teda zajtra skontrolujem a vyspovedám malú 😀 ...je ale naučená,že na každom záchode mimo domu,si rozloží po doske papier...

dadulka19
20. sep 2007

no,tak som to omrkla...des... 😀 malá mi ale povedala,že si vždy dosku poutiera toaleťákom a dnes som jej pribalila aj vlhké utierky...

dianka2374
1. nov 2012

áno je to tak ale teraz na kežmarskej 30 sú záchody nové neviem ako to je na iných školách