Vaše tipy na dobrú základnú školu v Bratislave

jaaty
14. mar 2012

Dobrý deň,
hľadám informácie o základných školách v BA. Na zápis ideme síce až o rok, ale už teraz sa snažím získať nejaké info o základných školách s rozšíreným vyučovaním cudzieho jazyka. Moja predstava je - cudzí jazyk od prvej triedy minimálne 2-3 do týždňa, nízky počet žiakov v triede, pestrý výber krúžkov a samozrejme pozitívne referencie
🙂 🙂 🙂 Ideálne v Petržalke (prípadne Staré Mesto či Karlovka).
Ďakujem

veve10
25. máj 2018

@michala_ha jedine co viem je, ze maju dobre studijne vysledky ziakov-su jedni z top. Neviem vsak ake maju ucitelky, jazyky atd. Niekedy sa oplati ist okolo po skole, vymaknut nejaku maminu a rovno sa poinformovat. Ja by som to urobila tak. Co nepovie jedna, povie druha. Ale zla skola to nebude, zadny dvor maju slabsi...ale lepsi ako na nasej Hlbokej. Tam sa to snad vymenou riaditelky raz zmeni.

barborakarin
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lea20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trimi
13. okt 2018

@tinkaronko0710 ahoj. Uz sa to nejako vyriesilo z tou BG skolou? Pretoze idem riesit nieco podobne, presne s touto skolu, dakujem

tinkaronko0710
21. okt 2018

@trimi teraz neviem čo je to BG. Nehnevajte sa. Ďakujem

trimi
22. okt 2018

@tinkaronko0710 nehnevam sa, ved nemam dovod. Citala som vyssie a pises, ze na bulharskej skole ste mali problemy. Tak som sa chcela iba opytat, ci ste to uz poriesili, pretoze aj my ich mame na tej skole. Dakujem

tinkaronko0710
22. okt 2018

@trimi ano mali sme problémy a preto som to vyriešila tak,že sme ho dali prec z tej školy. A už nikdy viac. Bili mi ho tam učiteľky. Takže to bola moja skusenost a môjho syna.

dollydo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viktoriya3300
15. nov 2018

Dobrý deň. Poraďte prosím dobre základne školy v Bratislave. Chcem, aby mal dieťa príležitosť vstúpiť do gymnázia po ukončení základnej školy. A taktiež bol dobrý prístup do dieti. Záujma Karlova Ves, Petrzhalka, Ružinov, Nové Mesto.

mimikas
15. nov 2018

@viktoriya3300 zalezi ci sukromna alebo statna. Teda ci si za platenie

evelynba
8. feb 2019

ahojte, nechodi vam dieta na ZS Turnianska? Chcela by som vediet, ako ste spokojni, aka je tam uroven, ucitelia, kapacita, kedze pod tu skolu teraz patria cele Slnecnice. Dakujem.

viktoriya3300
11. feb 2019

@mimikas statna )

zojaaa
23. apr 2019

niekto aktualne info k bilingvalnej zakladke na ceskej???

orangea26
18. máj 2019

@tortelinka mozem poprosit info o skole do spravy?

orangea26
19. máj 2019

@danka_ba Ktore gymnazia ponukaju 8rocne bilingvalne studium?

lea20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danka_ba
22. máj 2019

@lea20 myslíš evanjelicku v BA?

lea20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evelynba
4. jan 2020

Ahojte, nema niekto aktualne info o Narnii v Petrzalke? Rozhodujem sa, ci Narnia, alebo neriesit a spadova Turnianska. Nie sme veriaci, ale vraj sa to tam moc nepreziva. Aka je tam vobec sanca? vraj sa hlasi velmi vela vacsinou, zaujimalo by ma, kolko deti je tam v triede, ako ste spokojne, kolko vacsinou medzirocne dvihaju skolne.... atd. Budem moc vdacna za akukolvek info k Narnii ale aj k tej Turnianskej.

sbear
17. máj 2020

Hladam recenzie na ZS Vazovova alebo ZS Jelenia. Dakujem.

lea20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matias1234
11. jún 2020

@sbear ahoj prosím ta ak niečo zistíš na zs vazovova bola by som rada ak sa podelis, nič neviem nájsť a keď aj niečo všetko zlé recenzie 🙈 ďakujem pekne

myrka
24. jún 2020

17

babenka1984
12. jan 2021

Prosim niekto nejake info k ZS Wonderland?

luclucka
4. feb 2021

@veve10 Ahoj - mohla by som Ta poprosit o info o ZS Hlboka? Byvame blizko a budeme sa rozhodovat medzi ZS Hlboka a ZS Dubova. Zial nemam ziadne info ako to na danych skolach chodi a preto by som sa rada opytala niekoho, kto ma osobnu skusenost. Dakujem krasne vopred.

larra111
18. mar 2024

@nikita777
Ahoj. Prosim ta chodite alebo chodili ste na Dubceka? Ja mam buduceho prvacika. Nemam sa koho spytat ako su spokojny. Dakujem krasne😊