• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začíname so školou v septembri 2009

7. januára 2016 
my bez tašky 2.9

kupujete kvet na 2.9 pre učitelku???
18. aug 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my máme veľké aj malé dosky a časom uvidíme, ktoré využijeme :wink: takisto zatiaľ neriešim ani výtvarnú - okrem základných vecí (štetce, farby), ostatné uvidím, čo povie na prvom rodičku a podľa toho sa zariadime :slight_smile: :wink:

no ja si zasa nepamätám, že by sme mávali 3 hodiny :confused: :confused: stále boli 4 a tuším raz to týždňa 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ukana :grinning: jasné,že výtvarka, hudobka a pod. ešte býva...tam si aspoň trocha vydýchnu :sweat_smile:

no a prvý deň ideme s taškou :wink: šak budú niečo dostávať, tak si to aj odnesieme :grinning: :wink: a kvet neviem...ale asi by sa patrilo :confused:
18. aug 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majina - šlabikár a nejaké pracovné zošity, napr. na angličtinu a pod... :wink: čosi sme platili na zápise, ale už si nepamätám na čo všetko to bolo :slight_smile:
18. aug 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme 2 do skoly bez tasky mame skolu vedla panelaku ked tak tak jej nieco odnesiem v rukach,posledny augustovy tyzden sa pojdeme informovat kde do ktorej triedy je zaradena a vraj by mali vediet a mat vyveseny zoznam ziakov tried tak jukneme no a zaplatit listky na obedy a druzinu :wink: Kvietok asi hej nejaky jeden ziadna velka kytica :wink:
18. aug 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak naša by zas do školy bez tašky asi ani nešla :grinning: :grinning: sa najviac na to teší..len dokedy ju to bude baviť :sweat_smile:
18. aug 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ,tak ja sa k vam pridavam aj s mojim Adamkom. :slight_smile:
Tasku uz mame aj dosky male, velke.Adamko sa tesi ,len neviem dokedy :wink:
18. aug 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mame doma dilemu v polovici septembra by sme mali ist na dovču a nevim co mam spravit ci ist alebo nie myslite ze mi mala dobehne ucivo???ja by som si chcela od ucitelky nejake ucivo vypytat a ucila by som sa s malou tam co by ste robili vy???pravdepodobne pojdeme do egypta na tyzden na dva este neviem
18. aug 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aplless - ja neviem, asi by som nešla :unamused: iné by to možno bolo, keby už bola druháčka, tretiačka, ale teraz to bude dosť veľká zmena, ktovie ako si zvykne a potom zas ktovie čo po dovolenke...a nedá sa vám ísť skôr? ešte by ste stihli do konca prázdnin :sunglasses: s učivom by nemal byť problém i keď 2 týždne sú dosť :confounded: ale skorej by som sa bála toho zvykania a začleňovania sa do kolektívu... :wink:

andulkau, vitaj medzi nami :slight_smile:
18. aug 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa zas nebojim toho zvykania si na skolu kedze budu tam vacsinou zo skolky co spolu chodili a bude chodit prve dva tyzdne a skor sa nam neda :unamused:
18. aug 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......my si tiez,pod.ako marca :wink: do skoly druheho tasku berieme-ved na to caka od zac.prazdnin :grinning:
aplless,my by sme tiez nesli,koli tomu,ze je to fakt zmena pre to dieta-uz musi mat nejake povinnosti a ked ju z toho vytrhnes,ked aj na 2 tyzdne.....no neviem :unamused: my by sme mali asi problem :confounded:
18. aug 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apless, ja by som tiez nesla, mozno na konci roka, ale nie na zaciatku :pensive: :pensive: ako pise marcca, v inom rocniku snad :pensive:

andulkau, ahoj :wink: :wink: ............
18. aug 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kvet asi neberiem, mozno na konci roka, nie prvy den, ani neviem, kto ho bude ucit :confused: ani do skolky sme nenosili na zaciatku sk.roka :unamused: to ma ani nenapadlo :confused:
18. aug 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aplles, my sme tak boli minuly sk. rok (bola v nultom) aj na zaciatku aj v polke aj na konci sk.roka. a neboli sme jediny :dizzy_face: . voooobe nic sa nedialo, ved kopec deti bude chybat cez skolsky rok a vsetko dobehnu navzajom. podla mna si to druhe deti ani neuvedomia, a hlavne naozaj bude stale niekto chybat. to ma inak ani nenapadlo (chvalabohu), ked sme takto minuly rok isli... prave naopak bude vsetkym rozpravat zazitky :wink:
18. aug 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvet sme davali na zaciatku sk.roka ako jediny!!!!
18. aug 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aplles, a teraz si vyber :grinning: :grinning: :grinning: ..............aj tak je to na vas............a na ucitelke :wink: :wink: :wink:
18. aug 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este zavisi aj od dietata, ale sak to vy viete najlepsie :wink:
18. aug 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aplless Ja by som nešla na tvojom mieste. Podľa mňa 2 týždne bude trvať, kým si zvykne na školu, že tam napríklad musí 4 hodiny sedieť-pre také malé dieťa je to dosť a potom by bola z toho vytrhnutá, musela by si zvykať odznova.
A plus sa budú tie prvé týždne vytvárať skupinky kamarátov a keby tvoja odišla, mohlo by sa stať, že ked príde, nebude sa mať s kým kamarátiť, aj tých čo pozná si môžu najísť iných kamarátov.
Ale je to len môj názor, je to len na tebe, podľa mňa by bolo lepšie počkať a napríklad potom keby ste šli napríklad aj v máji/júny, niekde do teplejšej krajiny, prípadne cez zimu, ale tak skoro by som to neriskovala...
18. aug 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
ako sa mate?este 2 tyzdne a je to tu-prve skolske zvonenie :wink:
som z toho nejaka zmiesana :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimomu :grinning: ja zatiaľ neriešim...stresovať budem o 2 týždne večer :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, veru, už sa to našiim už skoro školáčikom kráti, ale aj nám :confused:
18. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aples, my už máme prvú triedu za sebou ... z môjho pohladu ti môžem poradiť radšej na dovču neísť ... a ešte na dva týždne ... určite sa vám tam nebude chcieť učiť
18. aug 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute, ja som už dosť nervózna, tuším viac ako by som mala ísť do školy ja, ale to ja vždy z každej zmeny.
Tomáško si chce tašku zobrať, lebo ju chce ukázať pani učiteľke :slight_smile:, no a kvet asi neberieme.
Dosky som kúpila malé, tak uvidím, či nebudem prikupovať.

A to vrecko na lavicu kupujete ?
18. aug 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte.....

My tiež tašku v prvý deň neberieme a nad kvietkom tiež rozmýšľam, my sme voľakedy nosievali stále, ale nepamätám, kedy sme ho učiteľke dali.... :slight_smile:

Aplles - čo sa týka tej dovolenky, možno by bolo dobré poradiť sa s nejakou učiteľkou, ono ten prvý mesiac je skôr o zabehnutí nejakého systému v škole - nám na rodičku učiteľka povedala, že to je samé "vyložiť, odložiť, uložiť, preložiť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale osobne by som išla radšej koncom augusta - začiatkom septembra, ako v polovici septembra.... :wink:
19. aug 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
my vrecko na lavicu nekupujeme.
dnes som sa bola pozriet na skole ale este nemali vyvesene,ze kolko tried otvaraju :unamused:
19. aug 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak my ideme tiez bez tašky ....a kvet berieme určite..... :slight_smile:
...dnes sme boli na nakupoch...konecne su kupene aj prezuvky , botasky na TV, aj poltopanky som uz kupila....normalne sa tesim...lebo jej kupit dobru topanku je strasne narocne....dlha tenka noha...vsetko je jej volne....ake velke kupujete topanky..ja 33.... :slight_smile:
...uz nam chyba len tepl. suprava...zajtra maju mat akciu v Takku...tak tam este behnem....a konec nakupovania!
...co sa tyka vyucovacich hodin tak maju 4 - 5....u nas otvaraju 3 triedy ......a bude ich do 20 v triede........myslim ze to je akurat :wink:
19. aug 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak my tasku neberieme prvy den ani kvet ved ani neviem v ktorej bude triede a tak,,,,kvet dame na konci roka,,,no a s tou dovolenkou dakujem vam za vase nazory samozrejme v prvom rade sa poradim s ucitelkou ,,,aj tak este nevieme ci pojdeme to budeme vediet dva tri dni pred odletom a je tam este vela roznych faktorov ja by som mala ist do prace v septembri teraz som na úp,,, muz sice uz ma slubene volno ale este to nie je iste ,,,takze ak sa toto vsetko podari sklbit a bude moznost tak určite pojdeme ved do egypta sa nechodi kazdy den,,,,a ideme so znamimi takze termin sa neda posunut lebo aj oni uz maju dovolenky v praci vybavene takze uvidime ako to nakoniec dopadne,,,,,,,, :wink:
19. aug 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi kvet berieme urcite... tasku prvy den nie.. kvet berieme aj do ZUS.. as co sa tyka obrusu na lavicu /taky PVC/ tak neiekde to zvyknu kupovat ucitelky ze sa sklada.. aby mali vsetci rovnaki..
19. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
domka - to máte dobre dlhú nôžku....a to som si myslela, že naša Sandra má veľkú - ja jej kupujem 31, tiež máme problém s tým, že má nohu úzku a dlhú...ale väčšinou dobre kúpime u Baťu, len trošku popreháňame predavakčky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. aug 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a my máme úzku a krátku :grinning: :grinning: len 28 :wink:
19. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok