Zapisujete svoje deti do viacerých základných škôl?

sisi2
27. dec 2013

Baby zapisujete deti do viacerych skol? Ako zistim, ktora je spadova skola? Pomaly zacinaju zapisy ako zistujem: http://www.eduworld.sk/sk/zapis-do-prveho-rocni... ale info, ktora presne je moja spadova skola som zatial nenasla. 😒

barny
26. máj 2014

@radkatt dufam, lebo u nas uz je len jedna schopna skola, tam maju 3 triedy, je vidno ze tento rocnik 2008 sa viac deti narodilo, strasne sa bojim ze skonci u nas na dedine, co nechcem, and druzina ani nic, ani cudzi jazyk

martina46
26. máj 2014

@barny je to tak, ako pise @radkatt
ja som tam najskor telefonovala a poriesili s nami indivindualny zapis, prislo este jedno dievcatko, tam sme sa hned opytali, ci uz mozme na 100% pocitat s prijatim a bolo nam povedane, ze ano. uz mame aj papier 🙂

barny
26. máj 2014

@martina46 skusim tam zajtra teda zavolat, dufam ze nejake miesto teda bude volne, ale tam kde bol zapisany pojdem aj tak, chcem tie peniaze co som platila za slabikar a skolske pomocky a dakujem ze si napisala, dufam ze to dobre dopadne

martina46
26. máj 2014

@barny drzim palce 🙂

bosa13
4. apr 2016

a co v pripade, ze ma rodic trvaly pobyt v uplne inom meste a dieta do spadovej skoly /ale podla prechodneho bydliska, nahlaseneho a oficialneho/ do skoly nevezmu. kam patri taketo dieta?

babulina
4. apr 2016

@bosa13 takuto specificku otazku by som polozila na odbor skolstva v prislusnom obvode

lundovajana
17. feb 2019

mna zaujima ci bude teoreticky problem na zapis do spadovej skoly ked mam s dietatom rovnaky trvaly pobyt ale moj muz ma inde, ci moze neprijat dieta do skoly ..