21-ročná sama na dieťa

15. feb 2024

Ahojte rada by som pocula nejake pribehy vase.. mozno na povzbudenie. Ako ste to zvladli, kde ste dnes? Ja mam momentalne zo vsetkeho strach

radacak
15. feb 2024

Ja ti len napíšem že ti držím palce ✊
Nemáš rodinu? rodičov čo by ti pomohli?
Ja som sa tiež stala veľmi skoro mamou prvej dcérky..rodila som pred 18 kou ale zas my sme na to boli dvaja...

trgypadl
15. feb 2024

Ahoj, presla som si tym, urcite to zvaldnes😉obavy su prirodzene. Lahke to nebude, ale pokial ma clovek jedlo, strechu nad hlavou, zdravie a rodinu bud mamu ci súrodeneca je to velka pomoc. Dnes som s partnerom, a mam aj druhe babo. Drzim Ti palce😘💞posielam objatie

vanilkovazmrzka
15. feb 2024

Strach ma kazda, bez ohladu na vek 🙂 drzim palce, nech to zvladnes najlepsie ako sa da 🙂

sejbipi
15. feb 2024

Držim palce. Určite to zvládneš najlepšie ako budeš len vedieť😘😘 poznám jednu 22r s dvoma deťmi, všetci chlapi ju nechali. Má svoj byt v podnájme, pracuje keď deti spia. Akože extrém, ale určite sa dá 😊

autor
15. feb 2024

@radacak dakujem ano mam rodicov pomozu mi a teda tiez som do toho sla s tym ze na to budeme dvaja a s vidinou stastnej rodiny
@trgypadl dakujem💕a po akom case sa ti podarilo ako-tak sa osamostatnit?

autor
15. feb 2024

@vanilkovazmrzka ano ten vek som napisala len kvoli tomu ze asi je to o trosku lahsie napriklad v 30 rokoch ked uz clovek ma vystudovanu skolu a mozno aj pracu a ja nemam vlastne nic (viem je to moja chyba ale uz to nevratim)

trgypadl
15. feb 2024

Ked mal starsi syn cca 5 rokov,. Tym, ze si ostala sama netreba hadzat flintu do zita. Mozno sa neskor objavi partner, ktory Vas bude lubit oboch😉

trgypadl
15. feb 2024

Ja som ostala tehu pocas vysky, dala som si pauzu a potom dostudovala

radacak
15. feb 2024

Držím palce...neboj nájdeš niekoho kto vás bude mať oboch rád a budete krásna rodinka

derdia
15. feb 2024

Ja mam budem mat v july 36, mam 16tnasrocnu dceru, ked mala 5 nasla som si priatela, v jej 9tich sme sa vzali, v jej 10 porodila druhu dcerku. Mame dom, pracu, sme zdravi. Vsetko je omnoho lepsie ako som co i len dufala.
Len si daj pozor, niektori chlapi, beru slobodne mamicky ako lakhu korist na sex. Lebo vedia, ze sa citis sama a opustena...a mozu to niektori vyuzit.takze co najdlhsie od tela. Tu plati, ze ked pride twn pravy, bude lubim teba aj dieta. A bude ked sa stretnete chciet vidiet aj to dieta.
Len si daj pozor. Lebo su schopni ta aj na dovolneku s dietatom zobrat, ale len koli sexu.... Takze od tela co najdlhsie.

autor
15. feb 2024

@trgypadl
@radacak
@derdia babule dakujem vam za podporu ale momentalne naozaj posledne co chcem je mat este niekedy nejakeho chlapa.. isto ma to casom prejde no ale teraz je to takto

derdia
15. feb 2024

S pomocov rodicov, urcite zvladnes♥️neboj♥️