Bývanie pre mamičku s 2 deťmi

erikaniki
28. máj 2021

Ahojte , neviem ako začat, hľadám bývanie pre seba s dvomi deťmi . Tu kde žijeme mám strach ,chcem odísť . Žila som s priateľom ktorý má 2 deti z bývalého manželstva , a sme sa o ne starali. Ale jeho jedna dcéra išla do puberty a začala ma úplne ignorovať a robiť na prieky , a keď som sa to snažila riešiť , všetko bolo zle hádky , až raz ten môj na mňa vyletel a domlatil ma rozbil mi nos ústa ,a údermi do hlavy mi pomliazdil hlavu , mám s toho bolesti a to spravil ešte aj keď som mala našu spoločnú dcéru na rukách aj ona sa pri tom udrela. Týždeň som bola s deťmi u svokrovcov ale ty nás nútili vrátiť sa k nemu a on sľúbil že už sa to nestane ale ja mu neverím a bojím sa o svoje deti. Najhoršie že našu spoločnú dcéru odpísal a bolo mu jedno čo jej spravil že mala na hlave bombulu vymazal všetky fotky povyhadzoval veci , vyhodil nás z domu a uložil aj mojej staršej dcérke . Som na rodičovskej dovolenke tak je to po finančnej stránke náročné . Prosím vás viete mi poradiť prípadne niekto pomôcť . Sme s Bratislavy. Ďakujem

e ja mu neverím bojím sa tu o seba aj o deti.

makova333
30. máj 2021

@erikaniki svedkov som myslela len ak nemas doklad od lekara, z pohotovosti a pod. Doklad uchovaj, aby sa k nemu nedostal, najdi byvanie a sup podat trestne oznamenie. Odporucam aj vyhladat psychologicku pomoc.

erikaniki
autor
30. máj 2021

@makova333 viete poradiť niakeho psychológa v Bratislave najlepšie bezplatného. Či mám napísať nový príspevok,lebo sa tu ešte nevyznám som tu písala prvý krát ako to tu chodí.

marpel
30. máj 2021

@erikaniki skús osloviť organizáciu fenestra - venujú sa ženám s rovnakým osudom ako máš ty. Poskytuju aj právnu aj psychologickú pomoc. Bezplatne.
Neviem ale na 100% či majú aj sídlo BA.

https://fenestra.sk/

pribinak
30. máj 2021

@erikaniki centrum Nádej má bezplatného psychológa pre týrané ženy.

https://centrumnadej.sk/

Majú komplet poradenstvo

makova333
30. máj 2021

Myslim, ze v kazdom centre pre rodiny maju psychologa a ak aj nie na tpp urcite s niekym spolupracuju a budu vediet nakontaktovat. Kazdopadne, treba sa uz "len" rozhybat a riesit. Uvidis, aj deticky budu spokojnejsie v prijemnejsom prostredi.

erikaniki
autor
30. máj 2021

@makova333 ďakujem

erikaniki
autor
30. máj 2021

@marpel dakujem dnes popozeram nech môžem zajtra už riesit

erikaniki
autor
30. máj 2021

@pribinak dakujem