Dieťa s cudzincom

zepa
2. jún 2012

Hladam mamicky, ktore maju dietatko s cudzincom a neziju s nim v spolocnej domacnosti, pretoze dovodom je dialka. Ako to zvladate?

didi44
31. jan 2013

...od teraz na otázku, čo je to šťastie..... odpoviem:..."mať dieťa s cudzincom"... 😀 😀 😀 😀 😀

digimontka
8. mar 2013

Ja mám Španiela, máme spolu malé čochvíľka trojročné dvojičky, zatiaľ je všetko v poriadku,,,kompromis asi taký, že zostávame tu na Slovensku- rátam pokiaľ ho tu neklepne 🙂)ale tak má tu prácu, stará sa o nás, zobratí nie sme, ani neplánujeme, je mu tu ťažko vidím to na ňom, ale naozaj klobúk dolu, ja na jeho mieste asi som už dávno fuč,,, O dva mesiace nastupujem do práce, deti idú do škôlky, budeme dokonca kolegovia, hoci sme sa nestretli v práci.Je to naozaj ťažké, on by rád cestoval domov aspon 4krát do roka,,,finančne sa to určite nedá, tak chodí sám, ale nebýva dlhšie ako 2týždne,,, Je to ten najzodpovednejší chlap akého poznám. Držím palce všetkým babám,ktoré žijú oddelene,resp. nežijú s otcom svojich detí spolu a tie ktoré ešte nestihli bábätko s cudzincom,,,po prečítaní tohto všetkého a potom, ako vidím, že niekto mne blízky tu doslova trpí, len aby sa udržala rodina pokope ani to dieťa radšej neplánujte. Nemyslím si,že vzťah na diaľku nemá perspektívu, sú síce výnimky,ale ja sa držím pri zemi, bud spolu alebo oddelene,,,žiadne pol na pol...

modrazaba
19. apr 2013

Otec mojho dietata je Ind, boli sme manzelmi 10 rokov, doteraz mame dobre vztahy aj ked kazdy z nas ma svoj novy zivot, na dieta plati, dokonca sme mali taky slusny rozvod ze sa nas pravnik cudoval ze je to mozne 🙂)))