Je možné stretnúť po rozvode inteligentného muža?

88lienka
27. jan 2024

Chcem sa opytat ci ste stretli resp. ci je vobec mozne stretnut po rozvode nejakeho slusneho inteligentneho muza. Som 6 rokov sama, ale to co stretavam je z kaluze do blata. Mate inu skusenost?

slovakboy
27. jan 2024

@dharmasanata samozrejme že áno. Ešte na to nie je pripravený, ale raz bude.

88lienka
autor
27. jan 2024

@kaktusik007 ja som sa posledne roky dost natrapila v pracovnej oblasti.. Stale nejake studium..preto uz by som privitala nie len hnat sa niekde ale aj trosku zit..

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
88lienka
autor
27. jan 2024

@chodec15 nejak som nepochopila toto okienko 🤔

31majka12
27. jan 2024

@88lienka ja som bola po rozvode 9rokov sama a s dieťaťom ,boli nejaké vzťahy ale krátkodobé a čistá katastrofa ,potom som stretla terajšieho manžela ,po 3mes má požiadal o ruku, a o rok aj pol sme sa zobrali .
Môj syn si rozumie s mojím terajším manzelom

okoloiduci5
27. jan 2024

@88lienka este sme nevymreli 😃 tu som

88lienka
autor
27. jan 2024

@okoloiduci5 no len trosku mlady pre mna ale dakujem za ponuku 😊

88lienka
autor
27. jan 2024

@31majka12 😊to je pekne..drzim palce, vzdy ma potesi ked ludia najdu to svoje stastie

okoloiduci5
27. jan 2024

@88lienka nieje 88 v nicku rok narodenia?

88lienka
autor
27. jan 2024

@okoloiduci5 😊hmm sklamem ta.. Je to den a mesiac... Rok je 77

nikaeli
27. jan 2024

stretla, som s ním už 10 rokov, máme 6 ročného syna a o moju dcéru z prvého manželstva sa stará viac ako bio.o

okoloiduci5
27. jan 2024

@88lienka v pohode, mna tu bavi obcas prispet ked je cas, nic sa nedeje 🙂 inak tu by sa uzivila aj taka mikrozoznamka 😅

88lienka
autor
27. jan 2024

@nikaeli drzim ppalce a tesim sa 😊

88lienka
autor
27. jan 2024

@okoloiduci5 no a preco nie... Ak sa stretnu slusni ludia podla mna zoznamit sa da aj takto 😊

nikaeli
27. jan 2024

@88lienka ďakujem 🫂 čo má prísť, príde.. život máš pred sebou, možno ťa ešte príjemne prekvapí. Držím prsty!

dogblock
27. jan 2024

da sa, ale cim je clovek starsi, tym coraz viac sanca, ze niekoho schopneho najde, klesa. od isteho veku prudko. ale to je uplne logicke,

najchutnejsie ovocie tiez nenajdes v zelovoci hodinu pred zaverecnou

chodec15
27. jan 2024

@88lienka To bolo na margo, ze ak zena nemoze nikoho najst, tak je na pricine malo normalnych muzov ... ale to zaznelo neskor. 🙂
Problem je ten, ze muzi intenzivne hladaju znamost medzi 20-40r a vtedy zeny intenzivne preberaju, odpinkavaju, davaju si pauzy... Mam cas, nikto nie je dost dobry, ten toto, ten tamto.... "O takeho by som veru ani bicykel neoprela,..." Potom sa zlomi 40tka a zrazu zistia, ze moznost vyberu skoncila doslova zo dna na den. A zostali uz naozaj len zufalci. Dobri su zadani a starostlivo chraneni, rozvedeni maju zle skusenosti, hladaju si mladsie, alebo potom ziadne. A volni zostali na vyber ti, od ktorych vsetky usli, alebo ziadna naozaj nikdy nic neoprela. A odrbavaci.
Bol som na par rande zo zoznamky. Prekvapilo ma, ze ku vsetkym babam okolo 45r si mohla kludne pridat aspon 5 rokov. Vyzerali cez 50, aj starsie. To bude asi tym, ze tie krajsie, co si aj v tom veku odchytia muzi na ulici, v praci,... na zoznamky nechodia. Pridaj, ze uz su asi v prechode, ich chut na sex prirodzene klesa, pridaj ze normalny chlap nie je nadrzany ako v 20tke, ze spravi hocico, len aby mal priatelku a vztah ... a vysledok je ... nula.

baribaldi
27. jan 2024

Určite sa stretnúť dajú, podľa môjho pozorovania je toľko isto mužov čo hľadajú normálne inteligentné ženy ako tých hľadajúcich žien... dosť mužov z môjho okruhu sa rozviedlo za posledné desaťročie a nemyslím si o nich, že by boli hlupáci nepoužiteľný na ďaľší vzťah
Netuším ako to je s mužmi na zoznamkách v súčasnosti, 10 debilov dokáže znechutiť všetky ženy na Slovensku, napchajú sa všade pod rôznymi nickmi a v podstate svojim prístupom zablokujú možnosti tým mužom, ktorí to myslia vážne, ale ženy im už bohužial neveria
Aj ja som priateľku stretol na zoznamke, 11.rokov relatívne pohodového vzťahu... Je to samozrejme o filtrovaní, kritériách, vzdelaní či hodnotách. Nájsť inteligentného muža ešte neznamená žiadnu istotu, môže sa z neho vykľuť manipulátor či neznesiteľný spoločník. a nesúhlasím, že každý chlap chce 20tku, ja osobne som hľadal aspoň približne rovesníčku a nebanujem
Pamätám sa však aj na nemilé prekvapenia zo zoznamovania: prehnané očakávania od partnera, sponzorovanie jej života, utajovanie počtu detí, sex 2x do mesiaca prípadne žiaden záujem oň, nereálne profilovky či nedoriešené vzťahy po rozvode. A hlavne obrovská nedôvera akémukoľvek mužovi v budúcnosti... nerozumel som, na čo si vlastne takáto žena vôbec niekoho hľadá, ak jej prístup je hlavne kritika všetkých mužských vlastností a hľadanie chýb za každú cenu
A po niekoľkých takýchto procesoch prehlási, že všetci použiteľný muži sú už zadaný alebo vymreli 🤨 čo nie je ani zďaleka realita pri 50% rozvodovosti na Slovensku

31majka12
27. jan 2024

@88lienka aj u vás sa to podarí ,ja som už nedúfala,a ešte ako blízko sme od seba boli .
Zrejme sme si boli súdení ❤️

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1sally12
28. jan 2024

@egonsk toto ale robia aj muži. Presne ako si napísal stavanie vzdusnych zamkov a zrazu bum! dotyčný má decko ktoré len tak náhodou zabudol spomenúť🙄 a na margo tých fotiek - muží by si mohli dať aj svoje😃nielen foto prírody a zvierat

kristiii
28. jan 2024

@egonsk ale toto isté robia aj chlapi. Mne vybehol na zoznamke kolega, skoro som ho nespoznala..min o 10 kíl menej, rovnako aj o pár rokov, niektorých som mala problém identifikovať, keď došlo k rande, lebo teda od profilovej fotky bola realita na míle vzdialená, z ďalšieho vyliezali deti postupne, o jednej dcére napísal hneď, postupne sme sa dopracovali ku štyrom 😆...toto naozaj nie je len výsada žien. Ale súhlasím, že fotky by sa mohli zrušiť, ja som po tých skúsenostiach reagovala radšej na tých, čo žiadnu nemali.

dharmasanata
28. jan 2024

Ja som mala na zoznamke fotku bez filtra a aktuálnu, keď som si písala viac, poslala som viacej svojich fotografií, a napríklad mi na rande povedal, že ostal zaskočený lebo som krajšia 😂 a to som myslela že som vybrala z tých lepších foto..
Inak áno, muži s fotkami .. fotky staré aj desať rokov keď nemali pupky, alebo mali ešte vlasy😅 alebo len fotky zo zadu, z boku, z ďaleka aby nebolo vidno poriadne do tváre.. keď si pýtaš inú tak vraj nemá, akoby bolo ťažké sa v dnešnej dobe odfotiť.. neviem prečo sa toto robí okolo fotiek, veď aj tak na rande sa ukáže aký človek naozaj je.

dadis
28. jan 2024

@chodec15 Nemyslim, ze si maju zeny a muzi co vycitat. Poznam nezadanych z oboch taborov, zeny maju problem, ze ich neoslovuju muzi, muzi, ze malo zien im dava like na zoznamkach 😃..no asi treba vystupit z online sveta a znova zacat tie baby balit, lebo malo normalnych nezadanych zien chodi na zoznamky

barborachors
28. jan 2024

Prepac, ale ak si za sest rokov nezaujala ziadneho poriadneho chlapa, vela to o nich nevies alebo si dobracka, a preto sa na teba lepia lakomci. Inak vseobecne slovaci a hlavne slovenski muzi maju hlboko do vrecka, hoc su aj pri peniazoch, cest vynimkam. Skus ceske zoznamky.

barborachors
28. jan 2024

@chodec15 a pridaj, ze na hocakeho takehoto schopneho chlapa je asi desat 25,30,35 rocnych slobodnych schopnych zien alebo slobodnych matiek, a ze sa stale rodia nove zeny, dospievaju uz narodene zeny, zreju mlade zeny, studentky, atd, vsetko nova konkurencia pre sucasne zeny v plodnom veku... ak si zena neklofne poriadneho do 35, ma potom uz len velmi zuzeny vyber a musi sa sakra snazit, aby vobec zaujala aspon trochu menej vadny kus... a nie nehovorim z vlastnej skusenosti a takisto dodavam : cest vynimkam.

chodec15
28. jan 2024

@barborachors No ja hlavne neviem, ktory inteligentny a normalny muz by cakal a s nikym nechodil, kym si nejaka zena konecne uprace priority, ze chce normalneho partnera a dostane rozum v 40-45 rokoch, ci neskor, ked uz nie je ani najmladsia, ani najkrajsia. To by nebol ani inteligentny a ani normalny. Kazdy hlada pre seba to najlepsie. Aj muzi. Nielen zeny.

88lienka
autor
28. jan 2024

@chodec15 no mne praveze pisu 30tnici lebo na fotkach sa im zda ze sme rovesnici.. Ked poviem vek tak ich to hned prejde 😊 zoznamky su z mojho pohladu katastrofa..nic nove ani zaujimave som tam nikdy nenasla...ako tu uz niekto spiminal ak sa tam aj vyskytol zaujimavo posobiaci muz mal na vyber z tolkych zien ze..to v podstate ani nemalo vyznam sa tam hekat a ani ma to nebavilo... Sutazit o muzov 😊

barborachors
29. jan 2024

@88lienka tak sa daj ponatahovat a vek nehovor alebo si uber. No a? Vsetci to tak robia, resp poznam takych, co si vek veselo uberaju a nemaju s tym najmensi problem. Starsia zena chlapov desí, hlavne tych mladsich. Inak 30 su este z mojhi pohladu nevyzrete deti, mozno tak na pisanie ok.