Koronavirus- manželova ex mu nechce dať dcéru.

26. mar 2020

Ahojte mamicky, potrebujem vas nazor...moj manzel ma dceru s byvalou zenou...ma 8 rokov... jeho byvala nechce pustit k nam malu kvoli virusu...dodam riadne sa o nu starame, platime vyzivne...vzdy ked potrebuje pomoc sme tu pre nu...byvame 3 km od nej...no jeho byvala teraz si vymislela, ze pokial je virus mala nemoze ist nikam ani na ulicu, ani k nam...ja si myslim, ze nema na to pravo, kedze aj manzel ma pravo byt s dcerou...nazor?

syslik81
26. mar 2020

ma na to pravo... ja by som malu tiez nedala a verim,ze keby si ty mala dieta tiez ho nepustis... mozu byt spolu cez skype etc ale ako matka co sa boji o dieta jeho ex plne chapem ...

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
26. mar 2020

Nemá na to právo. Jednoducho zneužíva situaciu

pribinak
26. mar 2020

Výživné platiť musíte ak si nechcete narobiť problemy

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
26. mar 2020

Veď ti píšem že zneužíva situáciu. Normálni rodičia sa dohodnú

syslik81
26. mar 2020

ano muz ju nakazit moze ale do roboty musi.. keby nedavala malu len vam ale pusta ju na ulicu etc poviem ze zneuziva sytuaciu ..ale sama pises ze ju nepusta ani na ulicu co znamena ze sa o nu boji - co je normalne .. a ano neovplivni pracu muza no zvysok sa snazi minimalizovat .. aj ja sa o moju bojim ale do prace musim ... dohodnut sa maju v prvom rade oni dvaja a nie ty sa do toho miesat .. a ak si naozaj chora mala by si byt rada ze k vam nechodi ... daju sa najst aj alternativy .. prechadzzka na priestranstve alebo skype a podobne

brita7777
26. mar 2020

podla mna ludia su paranoidni uz, ale nie v zlom, len maju strach, nikto nevie ako to moze zareagovat individualne u kazdeho, tak potom aj tak ludia reaguju, ak mozte, pockajte, stale si mozu volat a skypovat, vysvetlit situaciu, ze teraz sa neuvidia, lebo...je naozaj krizova situacia

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
syslik81
26. mar 2020

ty mas deti? predpokladam ze nie

sara07
26. mar 2020

toto s vyživnym nemá nič spoločné
a ked bude bacilonosiš mala ani nebudem o tom vediet, a nakazí zrovna teba tak potom čo ? kto bude na vine
je karantena tak je , čo myslíš kolko sa nevideli moje deti s babkou myslíš že nepilia uši atd a to isté na druhej strane

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nickpick
26. mar 2020

ale ved toto s vyzivnym vobec nesuvisi, je taka situacia ze sa rodiny vobec nenavstevuju, deti rodicov, rodicia deti, treba vydrzat tych par tyzdnov, tie nariadenia nie su na srandu kralikov, pises ze si vazne chora, o to viac by ste mali byt opatrni, mozu spolu telefonovat, existuje skype, facetime, whatsupp...

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brita7777
26. mar 2020

ja si myslim, ze muzi zlahcuju trosku viac situacie s detmi a zeny sa boja viac o tie deti, je jej mama...vies, treba to isto nechat na nich dvoch nech si to oni vyriesia, neni to lahke, ty urcite nebudes drzat jej stranu, ale skor muzovu, vacsinou su tam taketo trenice o deti, neni to ok, ale treba yo nechat tak

syslik81
26. mar 2020

zial tebe nebola dana moznost to pochopit zo strany matky ... odkedy sa mi narodila mala neprejde den aby som sa o nu nebala .. nevies ake to je a nemiesaj sa im do toho... ty niesi jej rodina.. to je tvoj muz .. je to jeho starost a jeho byvalej .. starat sa ma on a nie ty ... je to tazke ale je to tak ... mne keby pre mna cudzi clovek isiel kecat do vychovy tak ma to este viac nahneva ... vydrzte ..vsetko pominie a uzije si dietata este dost,ale teraz ju neprenasajte a nevystavujte rizyku to je podla mna sebecke .. dieta ma byt doma v karantene tak je to rozhodnute a to sa ma dodrziavat

larisalarisa
26. mar 2020

Nvm, ja mám dieťa a v tejto situácii by som asi tiež reagovala prehnane . Ak ste chorá, a mala má otčima , ktorý pracuje, tak ma skôr udivuje, že na Tom trváte.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brita7777
26. mar 2020

je to narocne pre vsetkych, musime len verit, ze sa to vyriesi najrychlejsie ako je len mozne..ano zivot je velmi zvlastny a nie moc privetivy teraz, isto sa o tu malu dobre staras a zalezi ti na nej tiez, no treba asi niekedy ustupit a nechat to tak, aj ked je to narocne.

larisalarisa
26. mar 2020

Preboha😁😁😁😁ak na Tom trváte, tak robte ako chcete. Len nerozumiem , čo od nás čakáte. Veď súhlas nepotrebujete. Len sa tu asi ventilujete. Ja mám rada diskusie na koňovi, ale nie takéhoto druhu. Prepáčte.

jankakat
26. mar 2020

akurat teraz som citala, ze „Orgán verejného zdravotníctva môže z odborného hľadiska v záujme ochrany zdravia dieťaťa odporučiť počas trvania mimoriadnej krízovej situácie vylúčenie styku dieťaťa s rodičom, s ktorým nežije v spoločnej domácnosti. Obzvlášť rizikové je cestovanie,“ tlmočila Tomanová stanovisko Úradu verejného zdravotníctva SR.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
syslik81
26. mar 2020

ak je on stale v praci tak on po malej tak ani netuzi ako ty .. a ty na nu pravo nemas .. snazit sa mozes ako chces ale neprivlastnuj si ju nieje a nikdy nebude tvoja .. a mala by si to pochopit ...

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminkasisa
26. mar 2020

Je to od Teba riadne sebecka reakcia, ja som doma s detmi, nikde ich nepustam, nevideli sme sa uz dlho so starkymi a co.... vobec nemyslis na to dieta, len na seba

nickpick
26. mar 2020

stale spominate to vyzivne, vy to vnimate ako obchod, vy platite a tym padom mate pravo vidiet dieta, ale momentalne je cely svet v situacii kedy tieto pravidla neplatia, pochopte ze sa jedna len o isty cas, trochu ohladuppnosti a trpezlivosti, ved to snad nebude trvat rok a socialka vam neviem ci vobec v tomto pripade pomoze...

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz