Mamičkou po krátkom vzťahu. Ako prebiehal vzťah?

buducamama
27. jan 2010

Ahojte, zaujima ma, kolke z vas otehotneli po kratkom case a ako prebieha vas vztah. Ja mam trojrocny a na dieta sa mi zda este skoro. Ako ste si zvykali na to, ze priatela v podstate ani nepoznate? Nebali ste sa toho vsetkeho? Ako to dopadne a tak?

alca85
27. jan 2010

3.ročný vzťah mi nepripadá krátky....my sme sa brali po 2 rokoch....ale nebola som tehotná.

kisska
27. jan 2010

buducamama - ja si tiez nemyslim, ze 3 roky je kratka doba... samozrejme zalezi aj od intenzity... ked ste sa tri roky stratavali 2x do tyzdna v kine, alebo na kave, tak je asi naozaj skoro...
Ja som sa vydavala po 15-mesacnej znamosti, ale takmer od zaciatku sme spolu byvali, takze som draheho velmi skoro videla rano strapateho, unaveneho, podrazdeneho, choreho... a je pravda, ze babo sme mali az po vyse 5tich rokoch manzelstva...
A neboj, ak sa mate radi, len to posunie vas vztah dopredu, ved babo je uzasna vec, ktora vam pomoze drzat spolu... ale moze aj poriadne prevetrat vas vztah a zistite, ci to ma vyznam alebo nie. Drzim palce 😉

alenk
28. jan 2010

bubucamama, tri roky je podla mna slusne. hlavne sa nad tym netreba asi moc zamyslat, ked clovek privela analyzuje, tak moze pokazit to dobre.
treba sa tesit z babatka 🙂 a tato radost by vas mala spajat nado vsetko 🙂

bihan
28. jan 2010

3 roky je krátky vzťah? Musím sa smiať.. myslela som, že sa tu bude riešiť tehotenstvo po nejakých 2m vzťahu alebo také niečo.. ale 3 roky? 😀

sue
28. jan 2010

...svadba alebo dieťa rok, rok a pol po začatí vzťahu mi nepripadá vôbec skoro... jediné čobysom rozmýšľala by bolo,abyste spolu pred tehotenstvom nejakú dobu žili...aspoň pol roka,trištvrte...

bubinko83
28. jan 2010

3 roky je malo? Ja som otehotnela po pol roku a po roku chodenia sme sa brali.Vedela som aky je moj muž ,nič a nikto sa doteraz nezmenil.Stale sme to my a sme manželmi 2 roky a funguje to. 🙂 Predtym som mala vztah 3 roky a potom mi ten dotyčny spravil niečo čo som od neho vobec nečakala a bolo to velmi škarede od neho.Myslim že to bol taky človek že on by to spravil aj po desiatich rokoch.

bubinko83
28. jan 2010

a ešte chcem dodat že ak raz človek nema charakter v 20 rokoch tak ho nebude mat nikdy.Bohužial je to tak.

hasleerka
28. jan 2010

buducamaca to ako často sa vídate ked ho za tri roky ešte nepoznáš??? my sme s mm zobrali do roka, boli sme spolu skoro každý deň, po troch mesiacoh sme začali spolu bývať a brať sme sa nemuseli ... presne ako píše kisska poznala som ho strapatého, unaveného atd

najlepšie keby ste bývali spolu, vrele odporúčam...

martinex
28. jan 2010

no my sme asi extrem, po tyzdni chodenia sme spolu zacali zit, po 5tich mesiacoch sme sa vzali a to som uz bola v 3tom mesiaci tehotenstva-podotykam planovaneho 🙂 a urcite to nelutujeme...obaja sme mali predtym dlhsie vztahy-vyse dvoch rokov,ktore nas sklamali...a tak nejak sme citili ze patrime k sebe a ze to bude ok... uz je to rok co sme svoji a funguje to na jednotku 😀
urcite odporucam byvat s dotycnym,lebo len tak sa prejavi cela osobnost, vsetky skryte neduhy 😎

potvorka88
28. jan 2010

aj my sme trosku extrem. otehotnela som po dvoch mesiacoch (tiez planovane) a po piatich sme sa vzali, 2 tyzdne pred svadbou sme zacali spolu byvat. Sice tehu nedopadlo dobre, ale aj napriek tomu sme stale spolu stastni uz viac ako 3 roky. Od prvej chvile som citila ze je mi sudeny a ja jemu.
3 roky je taky akuratny cas, ale ono cloveka nikdy nespoznas uplne a nemozes odhadnut co z neho bude o 5,10,30 rokov. Ak mate spolu dobry a pekny vztah, vazite si jeden druheho, tak tvoje obavy nie su podla mna namieste.

zuzka1.
28. jan 2010

tak zapadam k vam extremnym potvorka, martinex. 😀

Otehotnela som po 2 mesiacoch chodenia, brali sme sa , ked som bola v 6.mesiaci, pred 2 dnami sme oslavili 2.vyrocie sobasa.
Mylsim, ze mm poznam jak styary peniaz, byvali sme spolu v podstate po 2 tyzdnoch. predtym sme sa poznali uz dlhsie.

alca85
28. jan 2010

martinex, potvorka, tak tomu sa teda hovorí extrém. 🙂 Tak ako bihan tiež som čakala, že sa tu bude riešiť tak krátky vzťak ako ste mali vy.
Apropo aj my sme sa už po 3. mesiacoch začali rozprávať o budúcnosti a o rodine, ale zasnúbili sme sa po roku a o ďalší rok svadba a dieťa nám žiaľ bolo súdené až po ďaľších 3 rokoch...a tiež som skoro od začiatku vedela, že je to chlap, s ktorým chcem stráviť svoj život, síce je odo mňa starší skoro o 9 rokov. 🙂

martinex
28. jan 2010

no a ja som si myslela,ze my sme jediny "divni" co sa brali tak rychlo... sak do roka odkedy sme spolu zacali chodit sme stihli svadbu aj dieta 😀

alca85
28. jan 2010

buducamama hlavne je podľa mňa sa vedieť o všetkom porozprávať.

alca85
28. jan 2010

martinex tuším máme rovnako staré mimčá...

zabinka
28. jan 2010

my sme tiez z tych rychlejsich, vzali sme sa po 9 mesiacoch chodenia, otehotnela som po 5 mesiacoch (planovane) a byvali sme spolu pred svadbou asi 2 a pol mesiaca. Dnes uz mame 2 deti, sme spolu vyse 9 rokov a vsetko je v najlepsom poriadku. Keby som aj mala moznost nieco zmenit, urcite by som to neurobila. Tak nejak od zaciatku sme vedeli, ze to tak ma byt a nebolo co riesit.

Podla mna 3 roky je uz dost, aby ste mali moznost sa poznat, mozno by stalo za uvahu, pokial je ta moznost, byvat nejaky cas spolu. Ale predovsetkym to musis citit vo vnutri, ze je to ono, to prave orechove. A ako tu uz niekto povedal, prilis vela analyzovania a premyslania moze prekryt to pekne. Drzim palce, aby vam to vsetko dobre dopadlo. 😉

martinex
28. jan 2010

alca my sme starsi... o den! 😀 a si z Pezinka? to je kusok odo mna, byvame v Bernolakove

zuzka1.
28. jan 2010

martinex nas je viacej divnych 😀 😀

moji svokrovci boli na tom tak isto, dnes su spolu 29 rokov, nasi do roka tie all inclusive a su spolu 36rokov 😉

alca85
28. jan 2010

a ako dlho ste sa pred tým poznali?

martinex
28. jan 2010

zuzka super...

no moja svokra bola veeelmi proti... dokonca den pred svadbou sa s mojim muzom pohadala a vyhlasila ze oni tam nejdu! no nakoniec prisli a dnes je vsetko ok a velmi si ma ako nevestu pochvaluje 😀 ale fory robit musela, baba jedna! 😎

alca85
28. jan 2010

jaj martinex teraz si spomínam, že ja som si deň po tebe robila ten ricínový kokteil.....myslím....

martinex
28. jan 2010

jasne... tusim po mne si ho kazda robila 😀

zuzka1.
28. jan 2010

predtym ako sme spolu chodili alca??

my niekolko rokov, zdravili sme sa, obcasprehodili par slov, chodil dokonca s jednou mojou kamaratkou isty cas. 😀

alca85
28. jan 2010

ano Zuzka.....lebo aj na tom záleží....my sme sa napr. poznali nejaké 3 dni.

martinex
28. jan 2010

alca my sme sa poznali asi 2 tyzdne 😀 vy ste tiez dobri..

alca85
28. jan 2010

marrtinex ty si bol taký pokusný králik, ale už koniec odbočovaniu od témy. 🙂

potvorka88
28. jan 2010

my sme sa poznali tie dva mesiace. Dokonca sme sa spoznali na internete. Aj moji rodicia boli z tych rychlejsich. Ti sa brali uz po troch mesiacoch a tento rok oslavia 40.te vyrocie svadby 😀

alca85
28. jan 2010

martinex no krásne 😀

alca85
28. jan 2010

no to je tu samí extrém, myslím, že zakladateľka témy tie 3 roky už ani nerieši. 😀

ninkaa89
28. jan 2010

Ja som so snubencom rok a mesiac, zacali sme spolu dost skoro byvat, uz po prvom mesiaci co sme sa spoznali, a nejako po pol roku sme sa snazili o babo a teraz to prislo a som tehotna a stastna 🙂 Svadbu planujeme asi este nez sa babo narodi...... a ja som sa nicoho nebala, ako co bude.. a to som mala predtym dvojrocny vztah, ktory padol..nastastie.. Takze si nemyslim, ze mat dieta po 3 rokoch vztahu je skoro.. ale asi je to individualne, tiez zalezi nakolko sa poznate, ako to tu uz kocky pisali, ze ci spolu byvate, alebo sa par krat do tyzdna stretnete..