Nájdem si partnerku, keď už mám 2 deti?

trencan1983
8. feb 2022

Zdravím vás. Mám 39 rokov a dve deti. Boli sme s partnerkou 13 rokov a vždy som sa snažil aby rodina malá všetko. Moja partnerka mala stále problém s flirtovanim s druhými chlapmi a nakoniec ma podviedla niekoľko krát so ženatým kolegom. Tak sme sa rozišli lebo už som jej veľa krát odpustil hoci čo. Ale toto bolo moc. Snažím sa nájsť si novú ženu môže byť aj s dieťaťom. Aj by mali o mňa záujem ale keď sa dozvedia že mám 2 deti, tak zaradia spiatočku. Obávam sa že ostanem sám. Je tu niekto podobný ktorý bol v podobnej situácií a našiel si partnerku? Viem, že väčšinou majú s týmto problém ženy lebo chlapy sú zlí ale aj chlapy majú takéto problémy. Ak sú tu taký, tak ako prijali vaše deti? Ako vám funguje taký vzťah? Ďakujem.

trencan1983
autor
9. feb 2022

@soldi Ďakujem za ponuku 😉 ale ja mám kde bývať. Možno by som prichylil ja teba. Aspoň by bolo veselšie.🤷😃

ndrag
9. feb 2022

Moj znamy: Vdovec, 3 male deti na krku. A stale ma nejaku priatelku, znamost, "kamaratku", ale zatial so ziadnou okrem svojej zeny nezil. Neboj, dobre bude ak niesi hnup ;).

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
soldi
9. feb 2022

@trencan1983
@brembo mne by 6 deti v dome vobec nevadilo. Staci si to spravne zorganizovat a bude pohoda. akurat, z osobnej skusenosti odporucam stuple do usi :D
a ako pre skolsku jedalen varim uz aj teraz 😀
a
@brembo pri siestich by to vobec skoncit nemuselo 😀

soldi
9. feb 2022

@trencan1983 ako dlho zijes sam bez zeny? ono je fajn byt nejaku dobu sam a upratat si v hlave, ze ci naozaj ist hned do dalsieho vztahu alebo ci nie je lepsie si na cas zvykat sam a najst si rodinu. ja som inak z pb a ako bude pekne budem s detmi hladat partakov na vylety po okoli, tak sa mozme niekedy dohodnut 🙂

laska86
9. feb 2022

A vyzeras byt velky dobrak..ide ti to z oci..

medovy_pernik
9. feb 2022

@retatka veru je to tak,ako si napisala.Mna si nasiel muz s jednym dietatom (ja mam tiez jedno) a neraz som mi bolo povedane,ze jeho dieta je prvorade a najdolezitejsie.Chlapca mam rada a je pekne,ze moj muz je skvely otec,ale popravde nebolo pre mna prijemne toto pocuvat a dodnes mam trosku tazkosti prijat tento fakt (aj ked,chapem to).Ja by som po skusenostiach z tohto vztahu uz muza s detmi tiez nechcela,bud muza bez zavazkov alebo radsej ziadneho.

simdob
9. feb 2022

neostaneš sám, len chce to proste čas a myslím si, že sa nájde dobrá žienka, ktorej to vadiť nebude, len proste treba veriť a hlavne netlačiť zbytočne na pílu

babe19
9. feb 2022

@trencan1983 ahoj. Ja som tiez vyse 3r rozvedena s 2 detmi. Odvtedy som sama,nenasla si nikoho,akonahle sa nejaky muz dozvedel,ze mám deti,cuvol. Odvtedy si ani radsej nehľadám. Vzdala som to. Je to tazke,lebo mi je po veceroch smutno samej alebo ked su detska u otca aj viac dni. Vtedy ma vie chytiť obrovska depka. Mne by niekedy aj stacilo by si len tak popisat,vyliat si srdce. Ale tak co uz. Musim sa zmieriť asi s tym,ze ostanem sama. Drzim tebe palce,urcite si najdes,lebo muz si skor najde ako žena.

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amiaja
9. feb 2022

@trencan1983 ahoj, ja mam 37, skoro 4 roky po rozvode a 1 dieta. Doteraz som nenasla toho praveho. Kazdy chlap ktory prejavil zaujem tak ho stratil akonahle sa dozvedel ze mam dieta. Ale vies co, mne to nevadi, aspon sa vyfarbili hned na zaciatku. U mna je na prvom mieste syn a pokial nenajdem niekoho kto nas bude chciet oboch tak budem radsej sama. Ver tomu ze su zeny ktorym tvoje deti vadit nebudu. Netreba tlacit na pilu a stastie si ta najde.

trencan1983
autor
9. feb 2022

@medovy_pernik Možno to zle dal. Možno myslel prvoradé čo sa týka výchovy, vzdelania a iné. Možno mal na mysli, že jeho dieťa je v jeho živote dôležité. Je to jeho krv. Musíš ty vedieť ako sa k tebe správa a či ti dáva to čo od neho očakávaš. A možno si myslíš správne, že ťa ma aby niekoho mal. Neviem a nechcem ťa staviat do pochybnosti.

juja78
9. feb 2022

@trencan1983 správna diskusia. Hľadáš partnerku a kto Ti pomáha? Domácnosť, zladiť prácu a školu. Ak sú deti choré? Chodí si deti aj brať Tvoja bývalá?

trencan1983
autor
9. feb 2022

@juja78 nie bývajú a ňou a niekedy zas so mnou. ja ich mám prevažne cez víkendy a prázdniny.

juja78
9. feb 2022

@trencan1983 tak je iná káva. Si vlastné samostatná jednotka a sem tam máš deti. Prezentoval si sa inak ako si niekoho nájdem ak mám dve deti. No je veľký rozdiel. Mať stále deti, celý týždeň a veď mi to bolo divné.... Ako si sa zahral na úbožiak, ktorý má stále deti v opatere a zrniečka ho podviedla. Veď treba s pravdou von. Ty máš aký problém sa zoznámiť, veď máš stále voľno. Nemáš deti v jednej domácnosti ako nejaký vdovec, ktorému zomrela žena a fakt je s deťmi neustále v kontakte.

trencan1983
autor
9. feb 2022

@juja78 Počkaj aby nevzniklo nedorozumenie. Ja som nijako svoju ex neohovaral iba to co sa stalo. Ja nehrám úbožiaka ani nechcem. Ako som písal vyššie tak som chcel len typy ako túto záležitosť lepšie zvládnuť. Mám deti vždy cez víkend a prázdniny a kedykoľvek sa dá. Ona mi v tomto problém nerobí. Len som chcel vedieť ako to iným funguje pri zoznamovaní. Možno robím niekde chybu a to som chcel vedieť. Vždy keď sa zoznamujeme tak je to okej ale akonáhle spomeniem ze už mám deti tak sa odmlcia alebo odpisujú jedným slovom bez ? A tam viem že je koniec. A z toho mám obavy. Ako toto prelomiť. To je celé. Určite som nechcel žiadne ľútosti, ktoré mi nepomôžu. Ale rady možno typy aby som si lepšie spravil svoj systém. Možno som to celé zle napísal. Ale ďakujem aj za takýto koment.

juja78
9. feb 2022

@trencan1983 nemáš zač. Pretože správna formulácia je veľmi dôležitá. Teraz si sa správne vyjadril. Neboj aj ja ak spomeniem deti, tak muži bocian. Nemám šancu s deťmi. Pritom čoho sa zas boja muži? No by sme si mali o čom rozprávať. Veď žena zabezpečí všetko a čakám len aby deti zobral na prechádzku.... No horor v zoznamovaní ak má žena deti. Nehľadám nikoho!!! Pre istotu.

juja78
9. feb 2022

@trencan1983 čítam to teraz po sebe a že muži bocian. To už je jedno či bočia ako bocian. No lepšie som sa už dávno nezasmiala. Takže hľadá sa pre mladého muža žena. Hláste sa na trencan1983. Raz som dokonca nahovorila párik, aby boli spolu a klape im to.

trencan1983
autor
9. feb 2022

@juja78 😂😂 domyslel som si. Ja si myslím že celý problém je v tom ako u žien tak aj u chlapov ze každý chce mať svoju rodinu a svoje deti a nie to mať kadejako pomiešane. Aj ja som to tak chcel a určite aj ty. Len občas sa to poserie a skomplikuje. Ale verím že su aj taký ľudia ktorým to nevadí a aj poznám také páry. Možno tlačím na pílu. Keby mi išlo o sex tak si nájdem na sex stránkach 10 kur... A bolo by mi fajne ale to nechcem. Chcem len obyčajný vzťah kde ma bude niekto doma čakať a normálne fungovať. Ale bude fajn len to chce čas. Tak isto aj u teba. A dohadzovanie ma neláka ale ďakujem aj za to 🤠. Vieš to je na dlhy pokec. Človek nikdy nevie, ale možno sa raz niekde stretneme a pokecáme o tom. 😂

dadis
9. feb 2022

@trencan1983 A sa zoznamujes iba online? Tam je take jednoduche si vyberat a niekoho zrusit. Skus offline, tam to ma podla mna viac vyznam. Vidia pred sebou cloveka, ktory ma svoje kvality, je tam chemia, vidia ze mas aktivny zivot a ze tvoj zivot nie je len o strazeni deti. Teda aktivny spolocensky zivot je klucom k uspesnemu zoznamovaniu.

trencan1983
autor
9. feb 2022

@dadis počkaj ako offline? Nerozumiem

dadis
9. feb 2022

@trencan1983 V realnom zivote 😂😂

kassandra25
9. feb 2022

@soldi veľmi pekne 👏, môj obdiv. A autorovi odkazujem, ze dobre je, nech to nelutuje vobec, nemá co a ked príde takáto pekná odpoveď, od este krajsej zeny, akou môže byt soldi , svet je este krajší. Želám všetko dobré, a tiež som zástancom toho, že nový zväzok môže do života vstúpiť aj okolo 40tky, 40 +, či už len nový partner, dieťa, aj manželstvo, nič nie je stratené.

trencan1983
autor
9. feb 2022

@kassandra25 Ďakujem pekne.

trencan1983
autor
9. feb 2022

@dadis jaj tak 🤦

soldi
9. feb 2022

@brembo ano. Ja mam deti velmi rada. Je to narocne ked su medzi nimi male rozdiely vekove ako mam ja, ked sa chcem kazdemu venovat, ale treba to vediet zladit.
Napr sme vcera robili cookies. 10 rocny urobil cesto podla mojho usmernovania, 8 rocny nakrajal nadrobno cokoladu a 5 rocny a 3 rocna robili z cesta gulicky a davali ich na plech.
Zapojili sa vsetci a o to viac im potom chutili 🙂

A ano, mam stastie, ze mam dobru pracu, ktora mi umoznuje mat dostatok casu na deti a sucasne mam dobry plat. Ja to stale volam ze praca snov 😀
Sme tam takmer same zeny a pocet deti sa pohybuje od 3 do 5, takze mame pre seba pochopenie 😀

marca12
9. feb 2022

@trencan1983 ak je to cerstve,chce to cas. Len nesmies zatrpknut a pocuvat kamosov ako nadavaju na zeny. Nie kazda zena je ako tvoja byvala. Zeny citia z chlapa tu nevrazzivost voci nim a nerady pocuvame nadavky na zenske pohlavie. Ja som mojho napr.nikdy nepocula nic zle povedat o hociakej zene. Celkovo su prijemni spolocnici,ci uz muzi alebo zeny,ktori su vyrovnani a pekne sa vyjadruju o inych ludoch. Skus to nejako spravovat. Nehodili ste sa k sebe,mali ste ine hodnoty v zivote a casom zistis,ze sa ti len dobre stalo

tajik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz