Nový partner pri bábätku/malom dieťati

8. júl 2023

Ahojte. Vyzerá to tak že s otcom môjho dieťaťa sa čoskoro rozídeme. Trochu sa opúšťam, že ako to sama zvládnem, mám len mamu a kamošky. Jeho rodinu nepoznám. A trochu sa opúšťam aj preto, že či je reálne si potom niekoho normálneho nájsť? Vždy som chcela byt s niekým celý život, nevyšlo, teda asi nevyjde. Určite sa po rozchode chcem venovať sebe a dieťaťu, ale tak časom dúfam že príde do života niekto nový, ale aká je šanca že ma bude niekto chcieť s dieťaťom? Chcela by som počuť príbehy tých, ktoré si niečím takým reálne prešli. Či už spamätanie sa z rozchodu, samozivitleky a tie čo ste si našli partnera. Potrebujem počuť nejaké pozitívne príbehy 😌

deti95060810
8. júl 2023

ešte len zamakaj na vzťahu s terajším mužom, načo sa ti nejaké cudzie love story ... tie si pozrieš aj v telke a prečítaš v knihe...
len ešte nehádž flintu do žita....a bojuj.
len ma prekvapuje to vážne nepoznáš jeho rodinu? rodičov , súrodencov....

autor
8. júl 2023

@deti95060810 nepoznám, aj to je jeden z dôvodov prečo uvažujem nad rozchodom. Sme spolu skoro 2 roky a stále len sľubuje že zoznámi s rodinou a stále nič. Takže… 😄

haanovajana
8. júl 2023

To máte dieťa a jeho rodinu nepoznáš?

januska12323
8. júl 2023

Zvládli to iné zvládneš aj ty. Nezabúdaj, že nebudeš hľadať len frajera ale skorotatka tvojmu dieťaťu.

abbey1
8. júl 2023

Ja sa budem opakovať, ale tie klasické vzťahy majú svoj význam. Najskôr s partnerom istú dobu chodiť, spoznať jeho priateľov, rodinu. Vidieť, ako on a i jeho rodina vzájomne fungujú, vidieť, ako partner reaguje i v problémových situáciách, až následne sex, spoločné plány do budúcnosti, dieťa.
Bohužiaľ, toto sa už tuším veľmi nenosí.
Ono nie je problém si niekoho nájsť, ale treba hľadať niekoho, kto bude dlhodobým partnerom, oporou, otcom.

mimi3008
8. júl 2023

No, len ci on este popri tebe nema dalsiu svoju rodinu - partnerku a dieta/deti... Ci nezije 2 zivoty. A k tomu, co si sa pytala, moji rodicia sa rozviedli, ked som mala 5, ked som mala necelych 7, mamka sa zoznamila s mojim nebiologickym otcom - vzdy ma mal velmi rad a rozdiely medzi mnou a mojou mladsou sestrou, jeho biologickou dcerou, ktoru mal s mojou mamkou, nikdy nerobil.

jsbb
8. júl 2023

Kvalitného partnera nenájdeš. Ja mam 37 som bezdetna a neviem nikde nájsť kvalitného muža. Čiže s dieťaťom takmer bez šance.

liz_lemon
8. júl 2023

@jsbb mozno by si mala znizit poziadavky, uz len to, ze hladas kvalitneho partnera vyznieva dost zvlastne, ziadny muz nie je dokonaly, ale ani zena, vsetci mame nejake chyby, a vobec si nemyslim, ze zena s dietatom by bola bez sance, sama poznam par pripadov, kedy si zena s dietatom (dokonca v jednom pripade s tazko postihnutym) nasla velmi dobreho partnera

marianarem
8. júl 2023

Uz som to tu viackrat pisala, dceru mojho kolegu opustil manzel, ked prisla z porodnice s tretim dietatom. Do roka mala noveho partnera a lepsieho, uz su dlhsie zobrati a vsetko super. Dvaja dobri kamarati maju momentalne vztah s rozvedenymi zenami s detmi, jeden z tych vztahov je uz dlhodoby, spolocny byt a vsetko klape. Druhy trva zatial len rok, ale dotycneho kamarata som este nikdy nevidela takeho spokojneho vo vztahu. Na kazdej partnerke mu cosi vadilo a s touto rozvedenou mamou dvoch dcer je proste stastny. Je vela takychto pribehov s dobrym koncom..

adka176
8. júl 2023

V pohode nájdeš....aj s dieťaťom... len si vyberaj a nenamotaj sa na rovnakého.....a ako tu už bolo písané, nie cez sex, ale cez skutočné poznanie toho druhého, spoločné záujmy a nie ty ale hlavne on musí byť bezhlavo zamilovaný.....ty s chladnou hlavou a bez ružových okuliarov ....

bbyy3
8. júl 2023

Ja mam dieťa s prvým mužom nespraval sa kumne dobre keď som bola tehotná začal si kumne veľmi dovolovat udrel ma adt ..po 3 mesiacov dieťaťa som ho opustila už sa to sním nedalo zvládnuť na dieťa som bola sama so starou mamou ....Tiež som sa bála toho že si nenájdem priateľa že asi nikdy nebudem mat normálny vzťah alebo toho ze moje dieťa by nejaký iný muž nedokázal ľúbiť.....Chcela som niekoho kto bude milovať mňa aj moje dieťa nie niekoho kto bude ľúbiť len mňa....boh mi zoslal do života úžasného muža ktorého nadovšetko milujem ľúbi mňa aj moje dieťa berie si ju ako vlastnú dáva jej všetok svoj čas aj svoju lásku je to úžasný muž a skvelý otec vychovali sme ju spolu dcérka bude mať už 3 roky a volá ho ocko ...tiež som neverila že sa mi niečo také vstane a stalo sa preto si myslím že by sa žiadna žena nemala báť spraviť v krok pred pretože nie každý muž je bezcitny...hore hlavu držím palce 🙂

betulinka1
8. júl 2023

Ostala som sama ako tehotna. Nemala som problem najst si partnera. Jedneho nápadníka som mala, ked mal maly asi rok ale to som nechcela este riesit vztah. So súčasným partnerom sme spolu od 3 rokov maleho. Cize osobne si myslim, ze s tym nie je problem ani ked mas dieta. Je to casovo narocnejsie randiť ale to zase aspon vidis povahu chlapa a ci ma naozaj zaujem. Ja som nemala ani babky, cize nase randenia museli byt s malym alebo az potom, ked vecer zaspal. Asi pol roka sme sa iba stretávali bez nejakeho intímneho vztahu, kym som si povedala, ze ok tak to skusim posunut. Pri dietati to nie je take spontánne, teda pre mna nebolo 😉. Sme spolu 6 rokov.