Sama sa starám o dieťa

dianna3571
20. nov 2016

Ahojte..už 4 mesiac sa o dcérku starám sama nakoľko sme sa z priateľom po jej narodení rozošli kôli svokre s ktorou som sa pohádala aj kôli môjmu správaniu lebo som bola panovačna a vždy bolo moje posledne slovo..za tie 4 mesiace sme v pravidelnom kontakte aj spolu občas spávame no otec malej je má také stavy že raz chce byt snami a raz nie..stále hovorí,že už neverí že sa zmením a že znovu nechce riskovať to že sa rozíjdeme..občas si vypije a hrá automaty,každy deň chodí do posilky a každy piatok večer von s kamaratmi..neviem čo si mam o tom myslieť..malú už vyše mesiaca nevidel lebo že vraj vie že donekonečna mu ku nosit nebudem takže radšej ju teraz nebude vídať aby to nebolo pre neho horšie..myslím si,že celé je to na hlavu..hovorí,že ma nenávidí kôli tomu že som mu zobrala dcéru a zato že ma miluje stále viac a viac a ide sa z toho zblázdnit..nechce aby sme boli v kontakte lebo potom si robi ilúzie o tom že by sme boli spolu čo on už nechce..fakt neviem čo si o tom myslieť..aký máte nato názor?

sibalka21
20. nov 2016

podla mna ma @lubkavargova1 pravdu... Malo by ti to pomoct uvedomit sa, ze ta ma len za handru o ktoru si utre chuja ked mu treba... Hej nespala si s nim mesiac, ale len koli tomu ze on nechce, sama pises ze sa s tebou nechce stretavat a mesiac ste ho nevideli, cize keby chcel tak mu das ....

sissy27
20. nov 2016

@dianna3571 no mať dospelú dcéru, o ktorú sa treba starať a ešte aj o jej dieťa a ona si naďalej spáva s tým, ktorý jej to dieťa spravil a vysral sa na ňu, tak ku každému jedlu dostane asi aj pár faciek...
preber sa konečne do reality, bola si dosť dospelá na to, aby si otehotnela a porodila, tak láskavo preber za to aj zodpovednosť a buď dospelá naozaj... fajn, rodičia sa o teba a o malú postarajú, lebo z 350€ materskej, ktorú budeš dostávať ešte tak 2mesiace a potom už len 220€ rodičák, si nezaplatíš ani bývanie dievča zlaté, a onedlho bude tvoja dcéra potrebovať viac ako materské mlieko a suchú plienku...takže čím skôr sa spamätáš, tým lepšie pre teba, pre dcéru a aj pre tvojich rodičov...

alexandraalexandrova
20. nov 2016

@dianna3571 ale ved on velmi dobre vie co na teba plati. Presne preto ti to rozprava ze ty si na vine, aby ta dostal tam kam chce. ABY SA ON ZBAVIL ZODPOVEDNOSTI. A ty si natolko hlupa ze mu to vsetko zozeries aj s navijakom a ides obvinovat seba, namiesto toho aby si s nim vyrazila dvere. Zasnem...

hettinka
20. nov 2016

no to je tak, ked deti majú deti ...

libawet
20. nov 2016

@dianna3571 že je ešte nevyzretý, nevie, čo chce a tápe. V podstate dieťa. Neviem, koľko roční obaja ste, či ste vôbec obaja boli zrelí na to, priviesť na tento svet dieťa. Teraz je už darmo radiť, čo ste mali robiť a nerobili, dieťa je už tu. Môžeš byť rada, že si u rodičov a pomáhajú Ti, lebo sama by si dopadla veľmi zle, Tvoj partner/dieťa by Ti veľmi nepomohol, skôr Ťa v tom nechal samú, pretože nemá na to, aby sa o vás vedel postarať, sám sa nevie o seba, keďže tiež stále visí na rodičoch. Celé zle. Ak je to možné, pomáhaj rodičom, odkladaj si čosi z materskej a donúť partnera, aby na vaše dieťa prispieval ( svoj rodný list, ak ho nevie nájsť, ako Ti tvrdí, získa za poplatok opisom na matrike, takže nebude problém, aby svoje otcovstvo priznal a platil ).

sykorkauhliarka
20. nov 2016

@hettinka alebo ked sa zacne od konca :D kedy sa naucia ludia ze najprv maju zit spolu pod jednou strechou(najlepsie vlastnou) a az potom robit deti.....

sense
20. nov 2016

Precitala som par prispevkov a nechcem pouzit neslusny vyraz tak skusim jembejsie.....zobud sa kym nemas dve deti na krku ako slobodna matka ad 1: ak by mu zalezalo aspon na malej tak by sa snazil s nou travit ci najviac casu
Ad 2 nemiluje ta ale pride mu vhod ked mu za par peknych klamstiev o laske roztiahnes nohy
A ad3: nrda mi si hlupa nue je v rodnom liste lebo nenasiel rodny list, som sa pobavila keby chcel tak mu ho vytlacia na pockania skor ako by stihol podpisat priznanie otcovstva,viem uradnicky su vselujake ale ver mi toto vedia spravit do minuty...takze zacni pouzivat rozum,uz nesies zodpovednost aj za dieta

timea7
20. nov 2016

@sissy27 vďaka za tvoje príspevky v tejto téme, mala som dnes únavný deň, dobre som sa nasmiala na tvojich absolútne trefných slovách. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@dianna3571 najlepšie urobíš, ak s ním prerušíš akékoľvek styky a v prvom rade mu prestaň robiť matrac a hneď uvidíš, ako ťa miluje.

hettinka
20. nov 2016

ja myslím, e si môžu s tým priateľom ruky podať, obaja nezrelí, nevedia čo chcú a odnesie to to bábätko a rodičia. Mať takú dcéru, dostane zaucho z každej strany a 3 dni na rozmyslenie, čo vlastne chce od života.

sissy27
20. nov 2016

@timea7 a nemáš za čo 😀 aspoň som nedrala klávesnicu zbytočne, lebo obávam sa, že zakladateľke témy aj tak nepomôžu... tak aspoň teba pobavili 😎

glorikarebeka
20. nov 2016

preboha 😕 obcas si rad vypije,hra automaty,ako co tu riesis?to,ze sa staras o dieta sama,ale co si cakala od takehoto chuja a ty s nim este aj spavas,asi potrebujes este jedno dieta ci co?

janinah
20. nov 2016

najprv treba dozrieť,potom deti robiť.....no,hlavne,že spolu spávate...svatá prostoto 😲

tiwyna
21. nov 2016

To naozaj su na svete zeny,ako diana?????? 😲 ....neuveritelna hlupost a coby len jej..,ale aj jej rodicov. Toto mne dcera spravit, tak vyzmykame z toho hajzla aj gate.

sardinka336
21. nov 2016

No nestiham to tu lajkovat...
No jediné v čom ma zakladatelka temy pravdu je to čo napisala, že ,,cele je to na hlavu,, s nou na čele...

dianna3571
autor
21. nov 2016

@sardinka336 sa neposer

sardinka336
21. nov 2016

@dianna3571 ved čo sa paprčíš?Tam bud mudra ked ta ten tvoj amant využíva a jemu povedz pekne na plnu hubu čo je zač. Ide o tvoj zivot ako chceš zit, ty a dieta...ja takeho bula doma nemam klop klop a dobre ti tu radia. Zbav sa ho, využíva ta a ešte z teba spravil sprostu a vinovatu...o dieta zaujem nejavi, platit prestava...keby mal o dieta zaujem tak sa inak sprava, ale jemu to vyhovuje ze ty sa staras a on si uziva, peniaze na dieta mu preteču gagorom a nahadze ich do automatu. Nechapem na čo ti je taky chlap. Nemáš kuska hrdosti v sebe?

glorikarebeka
21. nov 2016

@sardinka336 ale ona ho miluje 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maxiva
21. nov 2016

@dianna3571 prosim ta ani neuvazuj o chlapovi,ktory hra automaty 😢 vobec...najdes si lepsieho...nestoji ani za jedinu myslienku 😝

dianna3571
autor
21. nov 2016

@maxiva nikdy predtým nehral a nikdy nepil,,trápy.ma,že z tak dobrého chlapa akým on vždy bol sa stala troska ☹

obsadenemeno
21. nov 2016

@dianna3571 no vidis, az kam si ho dohnala..... 😠

marfikchov
21. nov 2016

nestíham sa čudovať... ako niekto môže mať taký prístup k životu, k vzťahu, k výberu partnera, rodičovstvu, vlastne k celkovej zodpovednosti...
@dianna3571 ja som dostávala materskú cez 400 a môžeš mi veriť, že keby som s dieťaťom sama, tak isto nevyžijeme... a ty sa necháš odbiť od určenia otcovstva tým, že nevie nájsť svoj rodný list... však ho mohol 9 mesiacov hľadať.... by som ho za tú dobu aj zjedla a nie sa tupo vyhovárať... a ty máš tiež mnoho stupidných výhovoriek, ako sa s ním nebaviť, ked ho stretnem v obchode... ? kristova noho!! a hej, už si sa odstrihla, lebo si s ním mesiac nespala... ale položme si otázku, prečo si s ním nespala? lebo mesiac o vás ani nezakopol... prosím, zodpovedz mi jednu otázku a to, koľko máte obaja rokov... lebo ak je to pod 18, tak sa to celé pochopiť dá, inak fakt na hlavu

lucinka511
21. nov 2016

@dianna3571noa le co ho tu stale obhajujes? Ved uz sa nanho vykasli a zacni aj ty uvazovat triezvo.