Šibe mi zo samoty

07022007
19. nov 2018

Ahojte, je tu niekto koho nebaví žiť tento otrasný konzumný život ? Som vydatá, mám krásneho syna, milujúceho manžela, druhé baby na ceste... Nádherný veľký dom, psy, mačku, záhradu.... Proste všetko čo si človek môže priať. ALE sme úplne obyčajný ľudia, ja som po md nenastúpila do práce, nakoľko som znova tehotná a manžel je úplne normálne zarábajúci človek, ktorý sa musí ináč obracať aby sme mali svoj životný štandard. Vážim si manžela a som mu neskutočne vďačná ako sa o nás stará, ale mne vadí tá neuveriteľná samota. Manželová rodina veľký záujem neprejavuje a bývajú ďaleko. Moja rodina je dosť komplikovaná, naši rozvedený a v 50ke bez rozumu si založili nové rodiny kde sú malé deti, takže nemajú čas sa venovať nám. A tu je moja otázka nájde sa tu žena, ktorá si povedala dosť a prevrátila svoj život na ruby ? Myslím tým napr že začala chovať, pestovať alebo žiť ináč aby sa rodina venovala aj sebe a nebol manžel nonstop v práci ? Minule som videla v reflexné reportáž rodine,o tom ako majú sad a žijú si krásny život. Je niečo takéto vôbec reálne ? reálne ?

waqix
27. nov 2018

@sardinka32 ďakujem za názor, potrebujem iny pohlad na vec, od niekoho nestranneho, uz som pridlho doma, bez ludi... Tak si zijem vo svojej ulite a zivot ide nejak mimo mna..

waqix
27. nov 2018

@alazala ďakujem za podporu

dilino
7. jan 2019

@luci1012 😢

tinkies
8. jan 2019

@waqix ale z toho co píšeš vôbec nejde o zmenu životného štýlu ale proste skôr o to ze sa cítiš nenaplnena, prázdna vo vzťahu. Čiže tu ide skôr o to aby ste navzájom zmenili vzťah medzi sebou a až potom podľa mňa môžeš meniť zásadne kolobeh svojho života lebo ináč by asi skôr nasledoval rozchod.....

waqix
13. jan 2019

@tinkies ďakujem za radu, porozmýšľam nad nami a nad sebou.