Slobodná matka a muži

28. feb 2022

Neviem či len ja mám taký pocit ale zdá sa mi ako keby ostatní nami slobodnými matkami opovrhovali. Neraz som aj čítala zaujímavé názory a mužské pohľady na slobodne matky. Dosť ma to zarazilo a normálne už ani nemám chuť spoznať nového muža. Asi ostanem navždy sama, ja neviem to naozaj už nemáme šancu nájsť si niekoho normálneho aj keď mame dieťa/deti? Vidia nás ako žmýkačky peňazí, zlatokopky ktoré sa chcú prisat na chlapa aj s cudzím dieťaťom, úbohé chuderky… som sama už tri roky a rada by som si už niekoho našla, ale naozaj ma toto ponižovanie odrádza. A vidím že ani ostatní nemajú záujem keď zistia že mám dieťa. Slobodne mamičky, vnímate to rovnako ? Alebo ? Kľudne napíšte váš názor.

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinka150
18. mar 2022

No podla mňa, žena s dieťaťom by mala hľadať rovnako a to muža s dieťaťom. Ja osobne by som takého brala, určite nie bez zavazkoveho, keďže ten by chcel určite dieťa. A druha vec, taky už s dieťaťom, má predsa len už niečo za sebou a chápe lepšie danú situáciu, ako slobodný, neviem co by som s takým robila 🤷‍♀️

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
18. mar 2022

@martinka150 a vieš že by som aj ja takého brala ? Presne pre tie iste dôvody ako spomínaš

autor
18. mar 2022

@brembo brembik veď zo srandy, chápeš 🤣

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
trencan1983
3. apr 2022

Ahoj. To nieje pravda. Chápem čo máš na myslí. Tiež som sám a mám 2 deti. Ako sú u matky ale tiež som takto uvažoval keď som začal písať si so ženami a ak som napísal že mám deti tak sa odmlčali. Ako stále som sám ale určite takto neuvažujem. Pochopil som že ako chalpy tak aj ženy majú právo si vybrať či si budú hľadať niekoho s dieťaťom alebo bez. Ale je kopa chlapov ktorým nevadia deti partnerky. Ani mne by nevadilo za predpokladu že nevadia jej moje. Aspoň by mali kamošov. Hlavu hore raz sa to podarí. Všetko chce čas a netlacit na pílu. Aspoň to robím ja tak. Veľa síl prajem.

autor
3. apr 2022

@trencan1983 ale jasne veď ja nikoho nenútim aby bol somnou nasilu a prijal aj moje dieťa
V podstate je to dobre že sa takto sami odfiltrujú, len ešte som asi nemala šťastie na takého ktorému by neprekážalo aj dieťa 🤷🏼‍♀️ Momentálne som to úplne prestala riešiť už a kašlem na všetkých chlapov 😀

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
3. apr 2022

@brembo nebud pesimista, partnerka sa dá nájsť v každom veku
Píšeš ako keby si mal 70 rokov 😁

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vitriolka
3. apr 2022

pozri, pre niektorych muzov JE problem, ak ma zena dieta, ale ak spoznaju zenu, ktora ma v hlave nas.ane, casto to problem NIE JE. Treba len trpezlivo cakat, kym sa najde ten, koho hladas. Pokial sa nenajde, netreba hladat vinu vzdy v sebe alebo v tom, ze si “slobodna matka”. Partner moze prist o 2,5,10 rokov, tak netreba zufat a ponahlat sa len preto, ze ti chyba muz alebo ze chces uz dalsi vztah.

autor
3. apr 2022

@vitriolka ja sa nikde neponáhľam som už dlhšie sama…

eso777
7. apr 2022

Rad by som ta spoznal

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hentenzke
20. dec 2022

Rad dam stretko

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dodo1981
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dodo1981
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sylvester01
10. apr 2023

Somarina dieta je dar

fazulka21
7. máj 2023

Ahoj, toto je už síce,, mŕtva " diskusia, ale celkom ma zaujima ako sa ti život vyvinul. Ja som na dieťa sama od pôrodu. A popravde vždy sa smejem z takých názorov, že slobodné ženy s deťmi sú žmýkačky peňazí, zufalky čo si všemožne hľadajú partnerov, lebo nikto ich nechce. Ale prosím vás 🤣 mám byt, auto, mačku, svoj život a popravde chlap mi bol vždy na obtiaž. Vždy som si vyberala zlých partnerov, takých pre ktorých bol môj byt hotelom a ja slúžka. Nie ďakujem. Keď príde fantastický chlap tak som ochotná s ním zdieľať svoj život. Dovtedy som úplne v pohode sama, aj keď áno, je to hroooozne ťažké sa obracať, ale lepšie sama, ako s nesprávnym. Pokiaľ sa nenájde chlap, ktorý ocení aká som, čo všetko som dokazala sama a do života mi bude prínosom a nie záťažou, tak budem sama. Kľudne aj do smrti 👌🏻

lenka6326
23. nov 2023

@fazulka21 akurát čítam túto diskusiu a tiež by ma zaujímalo ako sa jej život vyvinul. Ja som si tiež vyberala nesprávnych partnerov s prvým sme to skončili v 4mesiaci tehotenstva a s druhým to nie je tak dávno. Takže mám dve detičky každe z jedného vzťahu. Bohužiaľ som tomu druhému dôverovala až príliš. Ale teda už si sakra dám pozor na to, koho "k nám" pustím 😒.

samoty
30. dec 2023

Skusis mi napisat?