Som na dieťa sama a psychicky to nezvládam

nova222
17. jan 2013

Ahojte mamicky. Najskor sa chcem ospravedlnit, pokial sa budem vyjadrovat nesuvisle. Takze zacnem pribeh pekne od zaciatku. Som mamina skoro 2 rocneho chlapceka. S jeho otcom som sa rozisla este v case tehotenstva, dovodom bolo psychicke tyranie. On je cudzinec a zije v Ceskej republike. Od nasho rozchodu trpim sustavne stavmi uzkosti. Viacery mi hovorili, ze az budem mat dietatko pri sebe, tak pri tom usmeve zabudnem na vsetky starosti. Nestalo sa tak....cele noci premyslam, placem neviem ako dalej....pomocnu ruku mi podali moji rodicia, no moja mama uz dlhsie bojuje s rakovinou a teraz zistili rakovinu aj mojmu otcovi....neviem, ako to sama zvladnem, ci uz financne a vobec. Su dni, kedy by som sa na vsetko najradsej vykaslala a skocila pod vlak, lebo toto nie je zivot, co ja zijem ale utrpenie...no nechcem to urobit kvoli tomu malemu cloviecikovi, ktory nemoze za to, ze ma taku neschopnu matku. Poslednou kvapkou bola ta informacia o zdravotnom stave mojho otca..vyzera to s nim velmi zle, rovnako aj s maminou (tej rakovinu zistili 2 roky nazad. Ziadnu inu rodinu ani pribuznych nemam. Uz neviem ako dalej....vlastne ani neviem, preco to vsetko pisem....ja uz fakt nic neviem, ako mam dalej zit...prosim nesmejte sa mi, ani na mna neutocte. Nie som vymysleny nick, ale skutocny clovek, ktory len nevie, ako dalej...

anos18
23. jan 2013

@didi44 A vobec, preco sa zapajas do fora zien, ktore asi nenavidis? Naco si sa registroval? Nechapem.

anos18
23. jan 2013

@didi44 Vyssie som Ta zabudla oznacit. Odpovedala som.

irriss
23. jan 2013

@didi44
Ahojky!!Opet jsi (z)radil???
A koukam, ze jsi zmenil svuj zivot..a nebo ses nam vcera ve vedlejsi Teme nesveril dostatecne.. 😎
Ja Ti vcera navrhovala udelat si svoji vlastni TEMU..takto,kdyz bloudis po Fore a prispivas VSUDE aroganci, vulgarnosti a neustale pises o roztazenych nohach..delas si zenskych jen nepratele.. ☹
Od vcera Ti rikam: Udelej si sve vlastni Tema- mozna se Ti ulevi 😉 ....nebo si zaloz soukromku..napust si vanu, zapal svicky..a posli klice do Ip komukoliv....kdyz jsme vsichni pripravene jen otevrit nohy 😠 😠
@anos18 😉
@jania023 😉

simvansof
29. jan 2013

Ahoj nova.Ja mam deti s Turkom.Ked som otehotnela,usla som od neho.Tiez ma psychicky aj fizicky tyral.Cele tehotenstvo som mala tazke stavy,nocne mory a trvalo to aj po porode.Do toho mi pomahala aj moja mama u ktorej som byvala,jedno s dvojciat malo koliky,nezvladala som to az na tolko,ze som sa pokusila o samovrazdu.Bola som troska na dne.Toto prekonat mi pomohla moja najlepsia kamaratka a moja pevna vola.Postavila som sa na vlastne nohy,pozrela sa do zrkadla a povedala si,ze takto nechcem zit.Tak som to zmenila.Trvalo to dlho,ale mam pokoj aj ked mam vela problemov a hlavne financnych.Ale mam pokoj na dusi a to je podstatne.Ked sa budes chciet porozpravat,kludne napis.A ozaj tiez som bola u psychologa,dal mi oblbovaky....

asleyna
19. apr 2013

Ahoj zijem v taliansku, ak by si chcela mozes prist za mnou, aj ja mam male dieta moj manzel stale pracuje a som tu sama, nieco bi som vymyslela ako ti pomoct,hlavne sa drz, ved mas dietatko a to ta potrebuje
Asi pise uz neskoro , ale ak mas zaujem prist ku mne tak mi napis,

jolly84
9. jún 2013

@nova222 no co, ako sa dari? lepsie? dufam, ze sa mate dobre..ako synator? a rodicia?

jardik
16. júl 2013

V prvom rade sa nepodceňuj, že si neschopná matka. Staráš sa sama o dieťa a to je slušný výkon. Nemala by si sa trápiť ešte viac tým, že sa zaťažuješ tým, čo bude, vzhľadom na zdr. stav najbližších. Niekedy má človek pocit, že už to horšie ani byť nemôže, ale sú ľudia s horšími životnými situáciami a bojujú. Skús sa poobhliadnuť a zvážiť, čo si doteraz v živote zvládla, začni si veriť a mysli pozitívne. Máš dieťa a to ťa miluje a teší sa z Tvojej prítomnosti, tak mysli na pozitívnu budúcnosť, skús si v mysli predstaviť ako by si chcela žiť a maj to stále na zreteli a skús pre to niečo urobiť. 🙂

stanka230
17. júl 2013

http://www.webareal.sk/murko Nove opatrovatelske centrum, ktore vychadza v usterty rodinam, kt. nie su natom financne najlepsie.Skus pozriet. Okrem ineho, ak si na MD mas narok na prispevok okolo 230e na skolne, doplatis par korun, ale mas sancu zarabat peniazky, mat dieta v zariadeni, v ktorom sa mozes odreagovat aj ty-mamina a najst si mozno aj nove kamosky :D

lenkacomrie
23. júl 2013

Nechceš byť moja zdravotná sestra?

patuska1996
28. júl 2018

@xlucia Marián Kuffa alebo ako sa volá tak on tam pomáha tiranim mamička alkoholikom a TD skús prosím tam daj si na nete Marián Kuffa a tam máš aj kontakt

xlucia
1. aug 2018

@patuska1996 ved ja sem vobec nepisem... ako si ku mne prisla???

patuska1996
3. aug 2018

@xlucia prepáč omilom

1sonda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1sonda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evita_g
3. aug 2018

@1sonda tá diskusia je z r. 2013 😉

1sonda
3. aug 2018

@evita_g vďaka za upozornenie 🙂 a tak dôležito som sa cítila... ;)

iva812
30. mar 2023

@burina4 prepáč, ale fraza časom sa to vyrieši, je absurdná, má rodičov vážne chorých, je sama s dieťaťom , ona musí zahodiť všetky škrupule a dobre sa otáčať v živote, bojovať, nič sa len tak ono nevyrieši.