Tehotná a sama

verunqha23
3. sep 2016

Nemôžem v noci vôbec spávať a neviem prečo to tu vlastne píšem ale možno to už niektorá z vás prežila :( ... Môj ex ma nechal kvôli tomu lebo som počas nášho vzťahu žiarlila... Po 9 mesiacoch nášho vzťahu som sa zrútila sama nechápem ako som sa mohla až tak zamilovať... Poslali ma na liečenie kvôli nemu bola som psychicky na dne.... Na liečení mi zistili že som v 8 týždni tehotenstva... Dosť ma to zobralo... Som mladá 18 ročná a on bude mať ešte len 18... Keď to zistil že som tehotná tak každému narozprával že som ho podvádzala že to nieje jeho ... To narozprával aj svojim rodičom a tí ma majú teraz za ..... Potom po mesiaci som ho stretla a rozprával že to je jeho dieťa že jemu ho dajú na súde do opatery lebo že ja som bola na liečení a také veci... Už prešli 2 mesiace a ani sa mi neozval že či je malé v poriadku či to bude chlapček alebo dievčatko... Našiel si iné dievča čo ma dosť bolí lebo k nemu stále niečo cítim a keďže sa začína škola a chodí tam kde ja tak ho budem stretávať každý deň... A viem že keď sa ja trápim trápi sa aj malá.... A to nechcem ale nedá sa to ... Proste keď ho vidím vybavia sa mi všetky spomienky a začnem plakať ... Neviem čo mám robiť :(....

miushik765
3. sep 2016

@verunqha23 Ahoj v prvom rade musíš byť silná kôli malej ona je teraz priorita nie ten idiot. Ja mám tiež 18 ale s mojim partnerom je to zložitejšie som s nim 5rokov on sa o maleho chce starať ale bolo to predtym medzi nami nie najlepšie aj keď už je iny .... viem o čom hovoriš a viem že je to pre teba ťažké, toho sa neboj že by mu ho prisudili veď sa o neho ani nezaujima. Ty sa musiš hlavne postaviť na nohy tvoje babätko to všetko citi, ja dobre viem o čom hovorim tiež som mala všelijake plačlive stavy v priebehu tehotenstva a len dufam že kôli tomu nebude môj synček nervozni. A ak ti môžem poradiť určite to po narodení malej nenechaj len tak daj to na súd a žiadaj o vyživné tie peniažky su pre tvoje dieťa neukracuj ju o nič! A on nech pekne plati keď ho vedel splodiť ale starať sa mu už nechce. No čo k tomu on je ešte dieťa tam zodpovednosť nečakaj. Prajem ti veľmi veľa sily a zdravička pre babätko 🙂 Veď na konci tejto tvojej ťažkej cesty ťa čaká najkrajší dar života 🙂 Ak chceš viac pokecať napiš mi do IP facebook tam som častejšie môžme si popisať

stary_ujco
3. sep 2016

Dievča, v prvom rade sa daj dokopy, potom zabudni na minulosť a začni riešiť budúcnosť. Vybaviť školu, vybaviť lekarov, zariadiť aspoň to málo peňazí, vyriešiť kto ti s dieťaťom pomôže. Tvoj chlap je dávno fuč. Žiadna cesta späť nie je. Iba cesta pred tebou. Nebudeš prvá a ani posledná slobodná matka v 18 tich, bez školy, bez peňazí a odkázaná na pomoc druhých. Prežili iné, prežijes aj ty. Ale musíš pozerať dopredu, nie hrabať sa v srackach minulosti. Tá už iná nebude, nezmenis ju. Vieš sa len poučiť...

mirkava
3. sep 2016

@verunqha23 si veľmi mladunka. Ešte to nemas celkom vlastne vôbec usporiadané v hlave. Potrebuješ pomoc rodičov. Určite bude všetko v poriadku len sa nesmies toľko trápiť. Otec dieťaťa je ešte dieťa a nevie ako sa má zachovať v tejto situácii. Nevie sa s tým vysporiadať lebo ešte na to nedorastol tak ako aj ty. Potrebuješ pomoc niekoho dospelého. Držte sa a myslí na to malé

verunqha23
autor
3. sep 2016

Dakujem vám ale je to strasne tazke ... Snazim sa zabudnut ale nejde to .. Dneska som ho zase videla jedine co robil ma vysmial a odisiel ;(

stardust
3. sep 2016

@verunqha23 svojou prehnanou ziarlivostou si si definitivne pochovala vztah a nadeje, ze k tebe este nieco bude citit. Nezostava ti nic ine, len sa s tym zmierit a popracovat na sebe, aby si v buducom vztahu neurobila tu istu chybu.

miushik765
3. sep 2016

@verunqha23 Neukazuj mu že ťa jeho správanie trápi lebo tým viac si bude ''nad tebou'' tvár sa lahostajne aj keď to nieje lahké ani by som sa s nim na tvojom mieste nebavila až pekne na súde ...chudák to je a v prvom rade nevyspelí a nedozretí ale to sa vzhľadom na vek a krátkosť vášho vzťahu dalo predpokladať.... mysli hlavne na malé keď ju už budeš mať pri sebe bude ti akýsi darca spermii ukradnutí Drž sa a hlavu hore 🙂

mirkava
3. sep 2016

@verunqha23 myslí len na bábo. Budeš mat malého anielika ktorý ťa bude potrebovať. Narodí sa ti táto najväčšia LÁSKA v živote. Žiadneho muža nebudeš takto milovať ako to malé 😉

fialka1989
3. sep 2016

@verunqha23 ahoj bojuj pre svoje male ..kasli na neho vies koľko ľudí by chcelo miminko a nemozu ho mať ...hlavne sa mu nepros určite ty pomozu rodičia kamosky...ak budeš mať nájsť praveho bude si ta vazit aj s miminkom...zabudnes hneď ako budeš cítiť pohyby uvidis na sone tu malu potvorku co ta nuti zit...dieta je najväčší dar a hlavne teraz ta potrebuje uz musia zit len preň...

charity
3. sep 2016

@verunqha23 Uprimne? Pri tom ako sa ten magor sprava k zene, ktora je jeho pricinenim tehotna, si raz pogratulujes, ze ho ma na krku ina.

Jeho spravanie a vysmech je ubohost sama.

valentina5
3. sep 2016

@verunqha23 Ten "tvoj" nepodarok je velke, rozmaznane decko. Jeho rodicia z neho nevychovavaju chlapa, ale panacika, ktory nepozna zodpovednost. Ved naco, mama s ockom zariadia, vybavia a "chlapec si nebude kazit zivot"... spinave praktiky, zivot v tejto rodine by bol pre teba peklom.
Viem, ze teraz ti je tazko, zazila si vela sklamania, velky podraz od ludi, ktori ti mali byt oporou a napriek tomu nosis pod srdcom ich vnuca, chystas sa do skoly, kde budes stretavat toho nepodarka, ved ty si silna zena. Uz prenho neplac, on si ta nezasluzi a cas vsetko zahoji. Ten tvoj pravy chlap este len pride a bude rad, ze vas ma. Ale poviem ti, ze touto skuskou prechadzas so vsetkou ctou aj ked mas len 18, neboj sa, dokazes to. Nikdy si nerob falosne nadeje o cloveku, ktory ti svojou zakernostou a podlostou vlastne ukazal cestu, od takeho co najdalej... ani mladost nikoho neospravedlnuje, ved je svojpravny.

verunqha23
autor
4. sep 2016

Dakujem vam vsetkym za podporu ,zajtra uz zacina skola a vobec sa netesim sediet snim hodinu v autobuse potom ho stretavat v skole s jeho novou ... Popripade ked to nebudem zvladat tak pojdem na externe studium uz od septembra aj ked mam termin az v januari ...

fialka1989
4. sep 2016

@verunqha23 buď silna pre malinke ono ta potrebuje..vy ste dvaja a on je len sam so ziadnou nebude silny tak ako ty...aj ja som mala mať termín v januari ale potratila som svojho chlapceka a ostala prázdnota...chod externé lebo tvoja psychika vplyva na babo

janinah
4. sep 2016

Šla si do vzťahu nezrelá a ani on zrelý a zodpovedný nie je ani náhodou.kašli naň a ak sa malé narodí,tak si rieš otcovstvo a alimenty. musíš dozrieť a to čím skôr. začni hľadať akúkoľvek pomoc v okolí- finančnú,morálnu,psychologickú,lekársku....u rodičov,kamošiek,sestreníc,susedov,kde sa len dá. hlavu hore,toto nie je koniec sveta.a hádam sa aj niektoré mladé baby poučia,ak to čítajú- mať 18 a vedieť sexovať ani zďaleka neznamená,že je človek na dospelosť so všetkým čo k tomu patrí aj pripravený,fyzicky áno,psychicky nie,nemá význam sa kamsi ponáhľať....

janinah
4. sep 2016

a sústred sa na školu a učeie,na na to kde zahliadneš toho chalana aj s jeho frajerkou,kašli naň,nevyhladávaj ho,nerozprávaj s ním..až potom a cez právnika o otcovstve...a čítaj knihy o asertivite...

nivea777
4. sep 2016

@verunqha23 urcite to zvladnes..aj ked si mladucka..Davaj na seba pozor,na neho sa vyser..Co sa tyka zverenia do opatery,pokial matka nespravi nejaky preslap tak jej ho vzdy zveria..Neviem ako si on predstavuje starostlivost o dieta,ale tak ze mamka vychova..Ked sa male narodi,podaj navrh na sud o alimenty..Ak budr popierat ze je jeho,nech si zaplati DNA testy z vlastneho..nedostanes sice vela penazi 226 rodicak ale urcite nie si nato sama,rodina a blizki ti pomozu a uvidis ako vam bude dobre bez neho

klara221218
26. máj 2019

@verunqha23 ked ti povie ze mu ho daju do opatery ho mozes vysmiat .. dieta prideluju matke a ak ho neuvedies ako otca malej ze nebude v rodnom liste tak si moze piskat a ak poziada o testy dna ze je to jeho dieta .. tak kym nebudes suhlasit z tymi testami tak ich nespravia taze nepochodi ... o male sa neboj neprides onho a mozes mu odkazat ze otec nieje ten co splodi ale ten co sa tak chova

klara221218
26. máj 2019

@verunqha23 a este k tomu si myslis ze im to ako dlho vydrzi ak teba nechal pre ziarlivost.. v dnesnej dobe ziarli kazdy ..a ta baba dopadne urcite stejne ju nabucha a odkopne .. s takeho cloveka si nic nerob zi pre malicke

nika3136
26. máj 2019

@klara221218 táto diskusia je z roku 2016

klara221218
26. máj 2019

@nika3136 :D hej uz som si vsimla ..ale dik za upozornenie .. moja chyba ze nepozeram na datumy :/