Voľný čas slobodnej ženy po práci

5. apr 2024

Co robievate v bežné pracovné dni po práci,máte program každý deň? Ženy po 30+ ? Napr. skončíte o 5 a potom čo?

levandula7
5. apr 2024

tréning, jóga, stretnutia s kamarátkami, prechádzky, starostlivosť o domácnosť a záhradu, sauna, seriály, knihy, hry, vzdelávanie sa

levandula7
5. apr 2024

teda ja nie som slobodná 🙂 ale aj keď som bola, mala som to podobne.

lakebabe
5. apr 2024

Keď som bola sama po 30 tke prišla som z prace okolo 16 tej išla som si zacvičiť do fitka skoro každý deň potom podla toho na čo bola nálada. Mala som psa tak denné par kilakov s nim alebo s kamoškami na víno na kávu alebo u mna sme dali vino , vybehla som sama na wellnes oddýchnuť, po obchodoch, sem tam na rande😄 ako tak teraz rozmýšľam normálne mi ten čas chýba 😃

domkakvet
5. apr 2024

Idem s kamaratkami, citam konika, domace prace, varim.

emm_i
5. apr 2024

Keď som bola single a v novom meste, tak som 3x do týždňa chodila cvičiť. Po práci som si vždy dala kávu + 1 časť seriálu, potom som písala prácu, keďže si dokončujem štúdium. Išla som von s kamoškami. Ale pamätám si moje začiatky, že som si dokonca často poobede pospala vyčerpaná od žiakov 😂😂😂

liusa82
5. apr 2024

teraz myslíš ako slobodné bez vzťahu alebo aj bezdetné? lebo aj to je určitým spôsobom sloboda🙂ja deti nemám.A po práci klasika ako aj tu písali.Oddychujem, čo to si navaríme sem tam ak máme chuť,čítam,idem do záhrady relaxovať.Mám cicu tej sa povenujem.Niekedy ideme do mesta ešte na nejaký program alebo nákup alebo si dakde sadnúť.Tiež net ved to je klasický zabijak času.Do lesa chodime mám ho hned pod nosom.Ja som so svojím životom spokojná.Nemenila by som ani za nič🙂

barbora0308
5. apr 2024

Ked tu tak citam tieto komentare, normalne mi je luto, ze som po 30-tke nebola nikdy single 😅😅. Samozrejme srandujem, ale fakt moze mat svoje caro aj obdobie, ked si uz financne dostatocne zabezpecena, samostatna zena s mnozstvom volneho casu iba pre seba.