• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Znížia mi výživné, ak bude mať manžel druhé dieťa?

17. augusta 2009 
ahoj mam dva problemy mam syna ma teraz rok. a byvali s priatelku budu mat dieta na maleho mi dava 2000 korun mesacne. vraj si chce dat znizit vyzivne lebo bude mat dalsie dieta, moze mu to vyst ? znizia vyzivne ? a druha otazka chce sa stretavat s malym teda brat si ho na vikendy s cim vobec nesuhlasim ked tak len za mojej pritomnosti co sa s tym da robit ?poradte prosim ak viete
16. aug 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este som chcela dodat ze byvali bol priatel a nie manzel.
16. aug 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MArianka skús v sekcii : Paragrafy, možno ti tam skôr poradia :wink:
16. aug 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som si to dala sem lebo vas tu chodi viacej, tak som myslela ze skor mi niekto pomoze
16. aug 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mari, výživné mu znížiť môžu, ale len za určitých okolností, to ti neviem presne povedať...
a s tým stretávaním: nárok na to má, už len záleží od právnikov ako to obhája a od sudcu ako sa k tomu postaví, ale nádej máš
16. aug 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja by som mu ho nechala ale on byva v dome bez vody a s postihnutim bratom, kazdy vecer piju, a jeho otec je uchylak, znie to ako so zleho filmu ale je to pravda.
16. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak apeluj na to, jeho zlé rodinné pomery a tvoj strach o dieťa, to by mohlo zabrať
16. aug 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je jasne ze poviem, len neviem ci to k niecomu bude. na tom sude o vyzivvne ani nejavil o maleho zaujem ze sa chce stretavat este mu sudkyna dohovarala ze niektore mamy nechcu otcovi ani dovolit aby sa s dietatom stretavali a ja mu to dovolim a on si to nevie vazit.
16. aug 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to využi, všetko to tam povedz a možno dostane len ozaj sa stretnúť s ním ale určite nie brať si ho
16. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palce, nech ti to vyjde :wink:
16. aug 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
diky ste mile
16. aug 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napis nejakej kocke co sa do toho fakt vyzna, v nejakej inej teme skus nieco pohladat, nech ti poradia odbornicky :slight_smile:
16. aug 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tusim sa moja tema cez noc presunula ale nevadi snad mi niekto poradi :frowning2:
17. aug 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok