Ako uspať 6 mesačné dieťa?

powerica1
16. okt 2012

Ahojte mamicky, mam 6 mesacneho synceka a mame problem so zaspavanim ci uz cez den ale vecer. Nechce spat ani v postielke, ani v kociku ani na rukach skusala som vselico stale je nepokojny a place. Bolesti bruska nema davam mu kvapky a na zubky tiez masticku. V postielke sa stale dviha obracia a vrti to iste aj na rukach ked ho mam. Spievam mu, hojdam ho, tlapkam, hladkam. Nic na neho nezabera. Zaspava az ked je vymordovany a uplne unaveny aj to po dlhociznom uspavani. Uz neviem co s nim dalej som bezradna a bojim sa ci nahodou niecim netrpi. Poradte mi prosim nieco dakujem

xlucia
16. okt 2012

@powerica1 odkedy mate tento problem?

powerica1
autor
16. okt 2012

od 5 mesiaca a stale sa to zhorsuje

powerica1
autor
16. okt 2012

@xlucia od 5 mesiaca a stale sa to zhorsuje

monci8888
16. okt 2012

dcéra mala presne takéto obdobie v tom istom veku ... dovtedy zaspávala jedna radosť.. a tak, ked som si bola ista, ze je ok , ze ju nic neboli, netrapi, napapana, ..a pod... tak som ju nechala tak.. chvilu sme si precitali knizku a skusili spinkat znova... asi po dvoch tyzdnoch sa vratila znova do normalu 🙂 ale ziadne citanie pol hodinu 😖 iba tak, chvilku, nech neplace v postielke a spinkat 😉

simonlea
17. okt 2012

Skus fit loptu,na nej som zaspavala obe deti. 😉

lucka.lucy
17. okt 2012

precitaj si Dr.Estivill , pomaha uplne super.

anetkablahova
22. jan 2016
Používateľ anetkablahova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anetkablahova.

Baby a mate skusenost s roznymi "uspavacikmi" ci ako hovoria takym tym svetielkujucim hrackam? Ci sa oplati to kupit 😕

petra_maminka
24. jan 2016
Používateľ petra_maminka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petra_maminka.

@anetkablahova Ja som kúpila mojej malej také to hračko-svetielko, je to od značky Cloud b, taká korytnačka. Je to super podĺa mna, pekne to svetielkuje. Pozri na stranku pexi.

evittam
24. jan 2016

@anetkablahova Nie, nikdy som nič také nepotrebovala - zase len kravinky na vyťahovanie peňazí z peňaženky- ale ak sa ti to moc páči a chceš to tak to kúp.....veď sme maminy a kde-tu kúpime aj kravinku - lebo je to takééé "zlaté". 😉 😝

anetkablahova
25. jan 2016
Používateľ anetkablahova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anetkablahova.

Super, dakujem za rady 🙂 ked su peniazky na zvys tak kupim rada 🙂

katkarina
25. jan 2016

Aj ja mam nespacku :D ale strasnuuuuu a tiez 6 mesiacov ..a vies co? Zabera len zapnut vysavac, ako nie je to bohvieco. .ale som vdacna aspon za to, bo sme cez den hore skoro cely a v noci strasne casto. A ten vysavac na nu jednoducho zabera :D:D

bluray
31. jan 2019

nechce spať lebo pozeralo na televízor