petra_maminka
Používateľ petra_maminka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petra_maminka.
petra_maminka
29. apr 2018

@okulka_db Suhlasim s tebou- ja davam cely cas iba kupovane, nemam cas robit prikrmy napriklad na cesty a podobne. Mne sa najviac osvedcili napriklad Sunarek kapsicky, alebo kase, tie su super 🙂 a chutia malym

petra_maminka
17. feb 2016

nepozerali ste aj na puro kočiarík inak?

petra_maminka
24. jan 2016

@anetkablahova Ja som kúpila mojej malej také to hračko-svetielko, je to od značky Cloud b, taká korytnačka. Je to super podĺa mna, pekne to svetielkuje. Pozri na stranku pexi.

petra_maminka
30. dec 2015

@pata_pajt Objednávala som ja/muž (aby nepovedal, že to nie je prekvapko, tak sa tváril, že to objednal on 😀...vyberala som však ja) z eshopu kytary, napíš mi radšej do správy, nebudem tu dávať link 🙂

petra_maminka
30. dec 2015

Jeee, to je krasny darcek, a kam pojdete? Manzel vyberal sam? 🙂 Ja som dostala krasnu flautu, kedysi som hravala a teraz chcem znova zacat, je to uzasny relax 🙂

petra_maminka
15. dec 2015

@ninusikik veru tak je aj ja sa vždy teším keď dostnem nejakú kozmetiku. A najlepšie prírodnú. Aj teraz mama dostala od pevonia botanica, tak som jej tichúúúčko závidela a snáď si aj na mňa niekto s takým spomenie cez vianoce :P @mnamko to je naozaj pekný nápad, nie je nič krajšie ako keď si potom niekto môže pospomínať

petra_maminka
14. dec 2015

čo sa týka kozmetiky ja odporúčam pre staršie dámy krémy z pevoniaeshop.cz mamina dostala od ocina k meninam kozmetiku od nich z kaviárovej rady a nevie si vynachvááliť 🙂

petra_maminka
12. dec 2015

suhlasim s sisaka, jednoznacne je to lepsie, aj ked par razy padne na rit tak pochopi ze treba byt opatrne ;)

@zuzana_kov viesco ja ti neviem povedat ci to je nejaka specialna vrstva na tych schodoch, vybavoval to manzel :D ale ja si mylsim ze nie, ze to je len klasicke drevo ale mozem sa spytat ak by ta to moc zaujmalo, napis mi do spravy potom, ale inak su to taketo schody podobne velmi empate.sk/schody-a-schodiska/stupnicove-schody/stupnicove-schody-3

petra_maminka
9. dec 2015

Ahojte, viem že stará diskusia ale možno niekomu pomôže ja som pila čaj z bedrovníka anízového, rozhodne pomohol a kojila som vlastne celú dobu až kým sme sa nerozhodli prejsť na hustejšiu stravu 🙂

petra_maminka
7. dec 2015

Toto by ste hlavne mali rozobrať doma, skúste možno dať nejakú bránu, oplotenie pred bazén ;) A hlavne vždy keď sa deti budú kúpať musí tam byť dospelý!

petra_maminka
7. dec 2015

@zuzana_kov Tak my ked sme stavali dom tak sme vedeli ze pridu deticky, nejak sa na to myslelo vtedy a uprimne tiez som sa obavala ze co male deti a drevene schody, ale nakoniec cassom som prisla na t ze ved na tych drevenych sa vlastne vobec nesmyka 😀 neviem ci len ja osmmala take obavy, ale urcite sa nicoho neboj, max. padne batola na zadok 🙂 ved vzdy si das nanho pozor

petra_maminka
29. nov 2015

Ja zvyknem niečo na štýl škoricovníkov alebo tak, prípadne bagety ak nie je veľké teplo a malej som zvykla kupovať nejaký keksík alebo tak, a teraz v lete sme úplne fičali na ovocných kapsičkách :D

petra_maminka
27. nov 2015

Aj ja si myslím že prírodná je naj akosi som už som skončila s drogéristickými vecami a radšej si niečo objednám 🙂

petra_maminka
24. nov 2015

My máme od známeho, ale tam aj nejaký alkohol takže to by som deťom asi nedávala. Ale čo sa týka toho či to pomáha, tak rozhodne jedna lyžička a do rána si fit. 😀

petra_maminka
18. nov 2015

ten vankúšik je milý :D ale niečo podobné už majú @jumama mohla by si vymyslieť aj niečo pre žienky :D ja teraz fakt do riťky neviem čo vymyslím, celkom som s tým rátal :D no nič budem musieť byť silne kreatívna

petra_maminka
16. nov 2015

no žienky musím sa u vás inšpirovať môj pôvodný plán nevyšiel... mama mala meniny a ocino (aj keď nechápem kde nato prišiel) jej kúpil toto pevoniaeshop.cz/shop-item/detail/timeless-serum. Skoro mi padla sánka keď som to uvidela, to už asi veľmi nenájdem niečo čo by som tým tromfla :D So sestrou sme len ticho závideli. Ešte že s otcom môžem rátať on žiaden sviatok nemá :D

petra_maminka
12. nov 2015

ja idem vždy do vína, ale to mám šťastie že otec je vášnivý vínkar, takže tieto vianoce dostane 2-3 fľaše fajného vínka a plus už sú na ceste nejaké tie potreby pre vínkara ako otváraky, štople a čo ja viem čo všetko ešte :P a mamke, tam v poslednej dobe siaham po kozmetike, predsa sa v nej vyznám lepšie ako ona a viem, že ona nie je toľko ochotná do nej investovať, tak aspoň raz za rok

petra_maminka
24. okt 2015

mne nato poradili toto dixo.sk/zehlicka-na-plet-razzy-3v1/,lebo som to chcela pre mamu na vianoce zatiaľ som to neobjednávala, takže neviem povedaať aké to je ale možno sa nato kukni, že či by aj také niečo nebolo dobré

petra_maminka
18. okt 2015

Nevidím dôvod prečo by to bol zlý nápad, vyskúšaj možno pomôže, ak nie tak to potom posunieš niekde ďalej. Darmo ti niekto povie že jemu to pomohlo/nepomohlo lebo u vás to môže byť inak. A ak to nepomôžte skús sa poradiť s psychologom

petra_maminka
15. okt 2015

No ja teda neviem aké tam máte obchody a ani čo v nich, ale napr nevidím dôvod prečo neobjednávať cez net. My toto máme od pexika a nebol problém. Ja mám vo zvyku platiť napr vždy až pripreberaní zásielky, nič neplatím kartou a ani dopredu, nikdy a vždy si tovar prezriem skôr ako ho preberiem. Nevidím prečo by to mal byť nejaký problém 😉

petra_maminka
15. okt 2015

ja uvažujem nad nejakým vínkom, romantikov, výletom, neviem sa nejak rozhodnúť, možno nejakú retiazku lebo sa mu jedna roztrhla alebo si dám len mašľu a budem darček ja :D

petra_maminka
13. okt 2015

my sme sa to tiež našem malej snažili vysvetliť, že musí ísť spinkať lebo bude unavená atď, že sa potom nebude vládať hrať , chcelo to trochu výdrže a nervov ale spravili sme dohodu, že ak sa bude snažiť tak jej kúpime nejaké nového plyšáka a moja segra vymyslela že jej kúpime svietiaceho plyšáčika, tak je to teraz jej najväčší kamarát a už nemáme viac problémy, spí v kľude sama, dokonca sa sama pýta spať

petra_maminka
13. okt 2015

Moja mama dlhodobo používala rôzne krémy, ktoré jej pomáhali, došli však nejaké choroby rozsiahle alergie atd a nemohla viac tieto krémy používať, vždy jej veľmi záležalo na tom ako vyzerá :D netuším síce prečo, ale možno preto že sa pohybuje stále v bussiness spoločnosti a musí vyzerať na úrovni, tak som ja jej rozhodla k narodkám kúpiť dixo.sk/galvanicka-zehlicka-biowave/ ako spočiatku to bolo také že no žehlička na tvár, bála sa toho, úprimne aj ja som sa bála či to nebudú vyhodené peniaze, ale na moje prekvapenie to celkom funguje, teda aspoň tvrdí mama, vraj má oveľa vláčnejšiu pokožku oveľa lepšie sa jej hydratuje, tak ešte sa uvidí po dlhšej dobe že čo ešte zvažujeme nejaké séra , tak uvidíme

petra_maminka
27. sep 2015

veru tak chlapi neletia na nejaké čokoládky a prívesky, teda poniektorí áno :D

petra_maminka
25. sep 2015

momentálne sa snažíme nájsť nejakú alternatívu, ja ho chápem viem že je to pre neho veľmi ťažké nakoľko vie čo celý ten proces liečby obnáša...