Spí a pritom plače. Je to normálne?

eva770
5. jan 2009

moj syn spinka a popri tom vela krat plače a strhava sa. 😢 je to normalne???

janulle22
5. jan 2009

nevim jestli je to to stejny ale malej zacal pobekavat v noci pritom spinkal aji cumilek mel vrtel se...no a nakonec sem zjistila ze mu je zima...zakryla jsem ho a je klidek... 😀

maruschka
5. jan 2009

eva, to je normálne..naša malá to robí odjakživa-staršia aj mladšia..Najlepšie je, keď sa zo sna hádajú-normálne si vypočujeme, o čom hovoria, kopú okolo seba-väčšinou to schytal manžel do hlavy-lebo sú strašné cestovateľky..Ale keďže sme ich kvôli zachovaniu vlastného zdravia presťahovali znova do detskej, tak už máme pokoj..Mladšia aj plače-ale sa nezobudí..Tak ju vždy hladkám a ona sa ukludní 😉

eva770
autor
5. jan 2009

tak ten moj je aj prikrity,aj ho pestujem .no však to vela kkat nepomaha.ma len 2 mesiace,tak hadam z toho viraste.

janulle22
5. jan 2009

nepamatuji se ze by ada neco takoveho delal...ale myslim si ze z toho vyroste... 😉 co ma ada rad je jeste ze se me drzi za prst...

monkula
5. jan 2009

eva, skús ho pevnejšie zakrútiť do deky, aj moja malá to robila, lebo sa vždy zľakla toho, že rozhodila ručičkami, tak som ju zavinula do fleecovej deky a bola kľudná...

eva770
autor
5. jan 2009

drzanie za prst ma rad aj moj tomaško a dosť ho bolieva bruško.neviete poradiť?

eva770
autor
5. jan 2009

monkula,to robieva aj moj maly.to tam zamotaš aj tie ručičky?

monkula
5. jan 2009

ako kedy,,, keď sa dalo, tak áno, a keď nie, tak som jej nechala taký priestor pri hlave z ej deky, že keď rozhodila ručičkami, tak narazila do deky, nie do pstele.. neviem, ako to lepšie napísať, snáď si pochopila... 😅

miresta
5. jan 2009

eva770 - tak ja som s malou mala tiež potiaže do troch mesiacov, tiež som jej balila rúčky do perinky vedľa seba, lebo sa stále škrabala, proste kým nezistila, že ich má mať len tak voľne, ale tiež sme zistili že má bolesti bruška, nedobre znášala mliečko, a tak nám predpísla lekárka Nutilon proti grcaniu, lebo ona aj dosť grckala. A od troch mesiacov dokonca sme museli prikrmovať, pretože nepriberala a odvtedy bol pokoj, takže vlastne bola hladná, aj keď som ju hockedy kojilaaj každé dva hodiny. Od toho tretieho mesiaca spala celú noc až do rána. A teraz sa sem tam zobudí s plačom ,a le len jej dám cumel, alebo čajík a spí ďalej. Skús viac variácii a zistíš to, ale skús to na poradni spomenúť aj lekárke.

babatko88
7. jan 2009

eva770 aj mne to syn robil, proste spal a plakal, neviem ako tvojmu, ale môjmu išli aj slzy, neskôr som sa naučila už k nemu nevstávať - teda ak mal cumlík a len mu hovorím ččččč a prestane, vyskúšaj, možno pomôže 🙂 nám pomohlo