Zaspí pred kúpaním. Mám ho budiť?

comi
12. nov 2009

Ahojte, čo mám robiť, ked náš malý drobček zaspí o piatej večer a o siedmej ho chceme kúpať, aby sme dodržali režim. Mám ho zobudiť alebo ho nechať spať a bude bez kúpkania???

nada.hope
12. nov 2009

a kolko ma maly mesiacov?
Moja mala tiez takto zaspavala a tak som jej upravila rezim ja, a teraz je to super, uz presne viem kedy je jej cas na kupanie 😉

paola.o1
12. nov 2009

ja by som ho nebudila. my sme si pomaly zvykali na kupanie o siedmej, trvalo to asi 8 mesiacov a teraz uz vie, ze ked sa kupe, potom sa papa a spinka. ale trvalo to nejaku dobu.... ale nikdy som ho nebudila na kupanie alebo jedenia...

comi
autor
12. nov 2009

malý má 2 mesiace a 2 týždne, tak ho teda nechám spať, snad sa aj my naučíme na režim 🙂

paola.o1
12. nov 2009

no to ho urcite nechaj malickeho. ja som tak robila, ze vzdy ked mi maly nespal o siedmej, tak som ho okupala a ked spal tak som ho nechala spinkat. a postupne si na tu siedmu zvykol...

vinifera
12. nov 2009

Buď rada, že búva🙂) Nechaj ho spinkať. My sa napríklad kúpeme doobeda. Večer bol unavený on aj ja a boli z toho akurát tak vresky. Nervná mamina nervné dieťa. Mne sa to umelé vytváranie režimu akosi prieči - tiež keby am niekto nútil spať o siedmej a nebola by som unavená tak by som nespala aj keby na hlave stál... Ale nech si každý robí ako chce.

segricka
12. nov 2009

ešte má na prísny režim čas. aj tak by to kúpanie asi dobre nedopadlo, keby si ho hupla takého rozospatého do vane

vinifera
12. nov 2009

A segrička má úplnu pravdu. Je ešte malý na prísny režim.

zuzi118
12. nov 2009

A potom Ti uz spi celu noc? Ak nie, tak ho okup neskor, ked sa zobudi. Ono podla mna pri rezime ani tak nejde o to aby sa dodrzal na minutu presne, ako aby sa kazdy den urcite cinnosti opakovali.