Skoro 11 mesačné dieťa v noci zle spí

katulka1992
23. feb 2017

Mám dcérku, ktorá bude mať za necelé 2 týždne 11 mesiacov. Od nejakých 6 mesiacov nám spávala tak, že okolo 19,45 zaspala a pekne spinkala až do druhého dňa do nejakej cca 07,00. Skrátka v noci sa budila len minimálne, aj to len vtedy, keď jej vypadol cumlík. Dala som cumlík a spala pokojne ďalej. Posledný mesiac je to, ale hrôza, čo sa týka spania. Budí sa aj 2 - 3krát... Je schopná plakať aj polhodinu. Je to veľmi vyčerpávajúce a ja už nevládzem. Stretli ste sa niektorá s týmto? Prosím poraďte mi, ako ju udržať spať aspoň do tej 05,00 rána, kedy vstáva manžel do práce. Blbé komentáre si nechajte pre seba

pimpa12
23. feb 2017

nemozu to byt zubky? Popripade hlad alebo smad? Nezmenili ste nejako denny a vecerny rezim?Nemoze jej byt teplo/zima? Je velmi vela veci ktore to mozu sposobovat. Ak by to boli zubky skusia by som homeopatika, ak hlad tak skusit dat v noci mliecko/caj.

katulka1992
autor
23. feb 2017

@pimpa12 keď sa zobudí prvý raz dám mliečko, ale keď sa mi zobudí o hodinu tak to hlad/smäd už asi nebude.....v zime máme okolo 22 stupňov....tiež si myslím, že to budú asi tie zúbky, nakoľko nemá ešte ani jeden...

sykorkauhliarka
23. feb 2017

@katulka1992 no urcitee tie zubky uz je najvyssi cas aby vysli samozrejme ze je vela deticiek bezzubych aj v tomto veku ale zubatych je viac 🙂 my spime v spolocnej posteli..nasa zachrana pred prebdetymi nocami..

pimpa12
23. feb 2017

@katulka1992 v tom pripade ano, asi to budu zuby, s najvacsou pravdepodobnostou viac zubov naraz, skus pred spanim dat homeopatika. Pozri ci nema biele dasienka.

kika831
24. feb 2017

@katulka1992 nas maly zle spaval do 3 rokov, tym myslim, ze bol hore za noc aj 10 krat. Mohli to byt ciastocne aj zubky, ale nam lekarka povedala, ze aj mnoho podnetov z predchadzajucich dni moze mat za nasledok, ze mozog a nervova sustava pracuju aj v noci a tym sa dieta casto budi a ako keby stale riesi to co sa udialo cez den. Neboj to prejde a bude opat pekne spinkat. Treba byt trpezlivy a hlavne ziadne oblbovaky, skus cajik na kludny spanok . Tolko moja skusenost. Drzim palce

katy1781
24. feb 2017

Skus jej dat gel na zubky nam to pomohlo tiez sme boli 20krat hore za noc a estevsom kupila aj cumel original na prve zubky hoc necumlal cumel ten mu pomohol

delmondo
24. feb 2017

Skús dať na noc viburcol. Nám pomáha pri zuboch. Sú to homeo cipky

katka1981
24. feb 2017

@katulka1992, existuje nocny des, nocne mory, precitaj si o tom. U vas ide asi o zubky. Verim, ze si vycerpana, ja kojim kazdu hodinu dve uz skoro 3 mesiace a poviem ti som ovela oddychnutejsia ako pri dcerke kt. sa budievala roky a nepomohlo nic len musela dozriet.