Los Angeles autom

eminaaaa
6. aug 2021

Ahojte. Mám takú otázku. Kamarát musí ísť do Los Angeles a vravel mi že tam ide autom a nie lietadlom lebo nerád lieta...
Je to dobrý nápad ísť do Los Angeles autom toľké kilometre ?
🤔🤔🤔🤔

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
len_nig
6. aug 2021

Keď má auto, ktoré prejde oceán tak úplne pohodicke 👌 bude mať super výlet, podľa mňa je to dobrý nápad

elementissa
6. aug 2021

No cez Atlantik autom, prečo nie, pohodička :D

gubcikova
6. aug 2021

@eminaaaa nech pozdravuje veľryby, žralokov a hlavne nech nezabudne na SpongeBoba ten je najdôležitejší a nech sa zastavi v Krupavom Krabovy keď už bude na dne mora.😉

dajana19
6. aug 2021

@gubcikova som cakala kedy konecne prides🤣🤣🤣🤜🤛

eminaaaa
autor
6. aug 2021

@gubcikova 😂😂😂 ach tí chlapi nechápem čo to majú za nápady

gubcikova
6. aug 2021

@eminaaaa vraj má krupavy krab najlepšie hamburgery takže keď už ide autom určite sa musí zastaviť 😉

simona139469
6. aug 2021

A to zo Slovenska? Lebo keď hej tak úplne vpohode aj my sme tak šli, keď sme boli pri oceáne tak sme stisli taky gombík že sme ten oceán preplávali s tým autom a inak vpohode. A diaľky sa neboj, to určite zvládne na 100% 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ( samozrejme srandujem hej)

gubcikova
6. aug 2021

@simona139469 ste mali ísť po dne takto si pokaziť dovolenku 😂

s_a
6. aug 2021

aké ste vtipné všetky s tými žralokmi 🤷🏼‍♀️ počuli ste už o niečom čo sa volá loď?

https://www.lidovky.cz/pr/sdeleni-byznys/nemuze...

gubcikova
6. aug 2021

@s_a vieme že je loď a aj to že USA momentálne neprima cudzincov

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
s_a
6. aug 2021

áno, určite je to tak, že by si reálne niekto myslel že sa tam dostane autom.. aj keď skôr osobne si myslím, že autorka sa len doma nudí a prišla jej takato téma vtipna asi ako tieto komentáre

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adelka2020
6. aug 2021

@viestta ta napečieme pagače😁😁😁