Čo všetko potrebujem, keď chcem robiť doma gélové nechty?

januus
21. mar 2015

Ahojte. Robíte si niektorá gélové nechty doma? Kúpila som si včera LED lampu na gélové nechty od Essence za 12€, tiež aj mám gél lak farebný.. no sú potrebné aj nadlak a podlak, alebo je to len marketingový ťah, aby sme vyhodili čo najviac peňazí? 😀 či je to fakt potrebné a mám si to ešte dokúpiť? 🙂

sabina1975
21. mar 2015

@januus v prvom rade by si mala aspon nejaky zakladny kurz absolvovat bo ja mam doma profi lampu za 74€ mam gely umele nechty a proste vsetko a naivne som si myslela ze to staci az po kurze sa mi zacalo ako tak darit dovtedy mi stale popraskal gel alebo sa proste odlupil

januus
autor
21. mar 2015

@sabina1975 jaj prosim ta 😀 mam 17 rokov 😀 a co som citala na forach od bab v mojom veku a aj fotky tam boli tak spoko.. neidem na ziaden pohovor do Kooperativy zeby som potrebovala take drahe nechty.. aj to pride ale zatial ma len trapi ci sa to da aj bez nadlaku a podlaku :D

dendy1
21. mar 2015

A to chceš robiť len sebe, alebo aj nejaké zákazníčky plánuješ? Veď vyskúšaj na sebe, sestre, mame a uvidíš či držia aj bez pod a nad laku.

jeennyv
21. mar 2015

No ja mam domu celu sadu od essence...tak za prve nie su to prave gelove nechty...ide iba o robenie gel laku, cize to nie je na predlzovanie tvojich nechtov, ale iba na spevnenie a ano potrebujes vsetko lebo ma to svoj isty postup a inak to fungovat spravne nebude....musis rozlisovat medzi klasickymi gelovymi nechtami a medzi gel lakom....

jeennyv
21. mar 2015

@januus plus je to len taka sada by som povedala na bavkanie a funguje len s lakmi od essence a ako klasicky gel lak a gelove nechty od nechtarky ti nevydrzi.... ak doma nieco robis s vodou alebo klasicky pratas atd ide to rychlo dole....

januus
autor
22. mar 2015

@dendy1 len sebe jasne 🙂

januus
autor
22. mar 2015

@jeennyv hej uz som pochopila :D urobila som si dnes a je to zlee..aspon nadlak je urcite potrebny na zafixovanie a mam inu znacku gellaku, tak ani to nechcelo stvrdnut 😀 skoda penazi... 😒

tinusicka
22. mar 2015

@januus
Vsetkeho sa docitas na stranke nechtovyshop.sk a ked budes potrebovat poradit su tam online od 8:00 do 16:30. Maju super akcie kazdy vikend ale aj cez tyzden. Pokukaj 🙂

januus
autor
23. mar 2015

@tinusicka wau super dakujem 🙂

ellasofia
16. jún 2015

áno sú potrebné aj podlak aj nadlak.
www.pedikurasupova.sk

mimibiz
2. okt 2017

@sabina1975
Dobrý večer.kam na kurz ste chodia?